Administration - en to et translation catalogue (2412 entries)

en: "%1$s" by %2$s.
et: "%1$s", %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
et: "%1$s" - %2$s,  %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
et: "%1$s" - %2$s.

en: $image needs to be an WP_Image_Editor object
et: $image peab olema WP_Image_Editor -objekt

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
et: %1$s MB (%2$s%%) ruumi kasutatud

en: %1$s by %2$s.
et: %1$s, %2$s.

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
et[0]: %1$s hinnang, põhineb %2$s hinnangul
et[1]: %1$s hinnang, põhineb %2$s hinnangul

en: %1$s updated successfully.
et: %1$s uuendamine õnnestus.

en: %d media attachment moved to the trash. | %d media attachments moved to the trash.
et[0]: %d meediamanus saadeti prügikasti.
et[1]: %d meediamanust saadeti prügikasti.

en: %d media attachment permanently deleted. | %d media attachments permanently deleted.
et[0]: %d meediamanus kustutati jäädavalt.
et[1]: %d meediamanust kustutati jäädavalt.

en: %d media attachment restored from the trash. | %d media attachments restored from the trash.
et[0]: %d meediamanus taastati prügikastist.
et[1]:  %d meediamanust taastati prügikastist.

en: %d star | %d stars
et[0]: %d täht
et[1]: %d tähte

en: %s Active Installs
et: %s aktiivset paigaldust

en: %s MB Space Allowed
et: %s MB ruumi lubatud

en: %s Page | %s Pages
et[0]: %s leht
et[1]: %s lehte

en: %s Page Template
et: %s lehemall

en: %s Post | %s Posts
et[0]: %s postitus
et[1]: %s postitust

en: %s ago
et: %s tagasi

en: %s approved comment | %s approved comments
et[0]: %s heakskiidetud kommentaar
et[1]: %s heakskiidetud kommentaari

en: %s column | %s columns
et[0]: %s veerg
et[1]: %s veergu

en: %s comment | %s comments
et[0]: %s kommentaar
et[1]: %s kommentaari

en: %s comment approved | %s comments approved
et[0]: %s kommentaar kiideti heaks
et[1]: %s kommentaari kiideti heaks

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
et[0]: %s kommentaar märgiti spämmiks.
et[1]: %s kommentaari märgiti spämmiks.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
et[0]: %s kommentaar saadeti prügikasti.
et[1]: %s kommentaari saadeti prügikasti.

en: %s comment permanently deleted | %s comments permanently deleted
et[0]: %s kommentaar kustutati jäädavalt
et[1]: %s kommentaari kustutati jäädavalt

en: %s comment restored from the Trash | %s comments restored from the Trash
et[0]: %s kommentaar taastati
et[1]: %s kommentaari taastati

en: %s comment restored from the spam | %s comments restored from the spam
et[0]: %s kommentaar märgiti mittespämmiks.
et[1]: %s kommentaari märgiti mitterspämmiks.

en: %s failed to embed.
et: %s manustamine ebaõnnestus.

en: %s files
et: %s-failid

en: %s from now
et: %s veel

en: %s has been logged out.
et: %s on välja logitud.

en: %s has been updated.
et: %s uuendati.

en: %s has taken over and is currently editing.
et: %s võttis üle ja toimetab hetkel.

en: %s is currently editing
et: %s hetkel redigeerib

en: %s item | %s items
et[0]: %s element
et[1]: %s elementi

en: %s link deleted. | %s links deleted
et[0]: %s viide kustutati.
et[1]: %s viidet kustutati.

en: %s or higher
et: %s või enam

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
et[0]: %s leht viidud Prügikasti.
et[1]: %s lehte viidud Prügikasti

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
et[0]: %s lehte ei uuendatud, sest keegi muudab seda.
et[1]: %s lehte ei uuendatud, sest keegi muudab neid.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
et[0]: %s leht jäädavalt kustutatud.
et[1]: %s lehte jäädavalt kustutatud.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
et[0]: %s leht taastatud Prügikastist..
et[1]: %s lehte taastatud Prügikastist..

en: %s page updated. | %s pages updated.
et[0]: %s leht uuendatud.
et[1]: %s lehte uuendatud.

en: %s pending comment | %s pending comments
et[0]: %s ootel kommentaar
et[1]: %s ootel kommentaari

en: %s plugins
et: %s pluginat

en: %s post by this author | %s posts by this author
et[0]: See autor on kirjutanud %s postituse
et[1]: See autor on kirjutanud %s postitust

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
et[0]: %s postitus viidi Prügikasti.
et[1]: %s postitused viidi Prügikasti

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
et[0]: %s postitust ei uuendatud, sest keegi muudab seda.
et[1]: %s postitust ei uuendatud, sest keegi muudab neid.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
et[0]: %s postitus on jäädavalt kustutatud.
et[1]: %s postitused on jäädavalt kustutatud.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
et[0]: %s postitus taastati Prügikastist.
et[1]: %s postitust taastati Prügikastist.

en: %s post updated. | %s posts updated.
et[0]: %s postitus uuendatud.
et[1]: %s postitust uuendatud.

en: %s queries
et: %s päringut

en: %s rating
et: %s hinnang

en: %s seconds
et: %s sekundit

en: %s site | %s sites
et[0]: %s sait
et[1]: %s saiti

en: %s user | %s users
et[0]: %s kasutaja
et[1]: %s kasutajat

en: %s user deleted. | %s users deleted.
et[0]: %s kasutaja kustutati.
et[1]: %s kastutajat kustutati.

en: &hellip;and your MySQL password.
et: &hellip;ja MySQL-i salasõna.

en: &larr; Back to Users
et: &larr; Tagasi kasutajate juurde

en: &larr; Return to editor
et: &larr; Tagasi

en: &mdash; No Change &mdash;
et: - Muutmata -

en: &mdash; No role for this site &mdash;
et: &mdash; Selle saidi jaoks pole sobivat rolli &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
et: &ndash; VÕI &ndash;

en: (Leave at 0 for no rating.)
et: (Jäta 0-ks, kui ei soovi hinnata.)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
et: (Kasutajate loomine on välja lülitatud. Ainult registreeritud kasutajad saavad kommenteerida.)

en: (Unattached)
et: (Seostamata)

en: (based on %s rating) | (based on %s ratings)
et[0]: (%s hinnang)
et[1]: (%s hinnangut)

en: (no parent)
et: (esimene tase)

en: + Add New Category
et: + Lisa rubriik

en: .htaccess (for rewrite rules )
et: .htaccess (ligipääsu reguleerimiseks)

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
et: 1 lehte ei uuendatud, sest keegi parajasti muudab seda.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
et: 1 postitust ei uuendatud, sest keegi parajasti muudab seda.

en: 404 Template
et: 404 mall

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
et: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Uuenda %2$s peale</a> või  loe, <a href="%3$s" class="browse-happy-link">kuidas edukalt veebis surfata</a>

en: <a href="%s">Learn more about WordPress %s</a>.
et: <a href="%1$s">Loe veel WordPress %s kohta</a>

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
et: <a href="%s">Viited</a> / Lisa uus viide

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
et: <a href="%s">Viited</a> / Muuda viidet

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Administration_Screens#Comments" target="_blank">Documentation on Comments</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Adminstration_Screens#Comments"  target="_blank">Dokumentatsioon kommenteerimise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Background_Screen" target="_blank">Documentation on Custom Background</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Background_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon tausta muutmise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Header_Screen" target="_blank">Documentation on Custom Header</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Header_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon päise muutmise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Menus_Screen" target="_blank">Documentation on Menus</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Menus_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon menüüde kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Widgets_Screen" target="_blank">Documentation on Widgets</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Widgets_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon moodulite kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">Documentation on Comment Spam</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">Dokumentatsioon rämpsutõrje kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_My_Sites_Screen" target="_blank">Documentation on My Sites</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_My_Sites_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon saitide kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_Screen" target="_blank">Documentation on Dashboard</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon töölaua kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_Updates_Screen" target="_blank">Documentation on Updating WordPress</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_Updates_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon WordPressi uuendamise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">Documentation on Editing Files</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">Dokumentatsioon failide muutmise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">Documentation on date and time formatting</a>.
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">Dokumentatsioon kuupäeva- ja kellaajavormingute kohta</a>.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Dokumentatsioon kiirklahvide kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">More information</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts"  target="_blank">Loe lisaks</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Creating Links</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Add_New_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon viidete lisamise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Link_Categories_Screen" target="_blank">Documentation on Link Categories</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Link_Categories_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon viiterubriikide kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Links</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon viidete halduse kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">Documentation on Managing Plugins</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">Dokumentatsioon pluginate halduse kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Uploading Media Files</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon meediafailide üleslaadimise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen#Edit_Media" target="_blank">Documentation on Edit Media</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen#Edit_Media" target="_blank">Dokumentatsioon meediafailide muutmise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Library_Screen" target="_blank">Documentation on Media Library</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Library_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon meediateegi kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Nginx">Documentation on Nginx configuration</a>.
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Nginx">Nginxi seadistamine</a>.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Adding New Pages</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Add_New_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon lehtede lisamise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Pages</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Pages_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon lehtede halduse kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Screen#Editing_Individual_Pages" target="_blank">Documentation on Editing Pages</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Pages_Screen#Editing_Individual_Pages"  target="_blank">Dokumentatsioon lehtede muutmise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Plugins_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Installing Plugins</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Plugins_Add_New_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon pluginate paigalduse kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Plugins_Editor_Screen" target="_blank">Documentation on Editing Plugins</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Plugins_Editor_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon pluginate muutmise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Add_New_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon postitamise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Categories_Screen" target="_blank">Documentation on Categories</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Categories_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon rubriikide kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Posts</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Posts_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon postituste halduse kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Tags_Screen" target="_blank">Documentation on Tags</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Tags_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon siltide kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Revision_Management" target="_blank">Revisions Management</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Revision_Management" target="_blank">Dokumentatsioon versioonihalduse kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">Dokumentatsioon rollide ja võimaluste kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Discussion_Screen" target="_blank">Documentation on Discussion Settings</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Discussion_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon arutelusätete kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_General_Screen" target="_blank">Documentation on General Settings</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_General_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon üldsätete kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Media_Screen" target="_blank">Documentation on Media Settings</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Media_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon meediasätete kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Permalinks_Screen" target="_blank">Documentation on Permalinks Settings</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Permalinks_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon püsiviitesätete kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Reading_Screen" target="_blank">Documentation on Reading Settings</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Reading_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon lugemissätete kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Writing_Screen" target="_blank">Documentation on Writing Settings</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Writing_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon kirjutussätete kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Template_Tags" target="_blank">Documentation on Template Tags</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Template_Tags" target="_blank">Dokumentatsioon mallisiltide kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">Documentation on Theme Development</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">Dokumentatsioon teemade arenduse kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Export_Screen" target="_blank">Documentation on Export</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Export_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon sisu eksportimise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Import_Screen" target="_blank">Documentation on Import</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Import_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon sisu importimise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Screen" target="_blank">Documentation on Tools</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Tools_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon töövahendite kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Adding New Users</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Add_New_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon kasutajate lisamise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Users</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Users_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon kasutajate halduse kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Your_Profile_Screen" target="_blank">Documentation on User Profiles</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Your_Profile_Screen" target="_blank">Dokumentatsioon kasutajakontode kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">Documentation on Using Permalinks</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">Dokumentatsioon püsiviidete kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">Documentation on Using Themes</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">Dokumentatsioon teemade kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Themes#Adding_New_Themes" target="_blank">Documentation on Adding New Themes</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/UsingThemes#Adding_New_Themes" target="_blank">Dokumentatsioon teemade lisamise kohta</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! <a href="%2$s">Please update now</a>.
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress  %1$s</a> on saadaval! <a href="%2$s">Võiksid seda kohe uuendada.</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! Please notify the site administrator.
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress  %1$s</a> on saadaval! Palun teata sellest enda veebilehe haldurile.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">Documentation on Writing Plugins</a>
et: <a href="https://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">Dokumentatsioon pluginate kirjutamise kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/" target="_blank">Support Forums</a>
et: <a href="https://wordpress.org/support/" target="_blank">Tugifoorumid (inglise keeles)</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is %s
et: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> aeg on %s

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
et: <code>_blank</code> - uus aken või sakk.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
et: <code>_none</code> - sama aken või sakk.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
et: <code>_top</code> - jooksev aken/sakk ilma raamideta.

en: <strong>%1$s</strong> by <em>%2$s</em>
et: <strong>%s</strong>, kirjutas <em>%s</em>

en: <strong>%1$s</strong> by <em>%2$s</em> (will also <strong>delete its data</strong>)
et: <strong>%1$s</strong>, autor <em>%2$s</em> (see <strong>kustutab ka kõik selle andmed</strong>)

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
et: <strong>%s</strong> &mdash; Siin saad pildi siduda postitusega,  ilma et peaksid seda tegelikult lisama. Tavaliselt on see kasulik vaid siis, kui teema kasutab pilti postituse iseloomustamiseks.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
et: <strong><em>Jäta parool meelde!</em></strong> See on  <em>juhuslikult</em> genereeritud märgiühend.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
et: <strong>Tegevused</strong> &mdash;  Näitab tulevikus avaldatavaid ja hiljuti avaldatud postitusi ning hiljutisi kommentaare, mida saab ka modereerida.

en: <strong>Advice:</strong> think very carefully about your site crashing if you are live-editing the theme currently in use.
et: <strong>Hoiatus:</strong> kui muudad hetkel kasutuses olevat teemat, pead olema valmis ka veebilehe tõrgeteks.

en: <strong>At A Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
et: <strong>Ülevaade</strong> &mdash;  Näitab saidi kokkuvõtet ning kasutatavat WordPressi versiooni ja teemat.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
et: <strong>Lahtrid</strong> &mdash; Klõpsa lahtri pealkirjale, et seda avada ja sulgeda. Mõne pluginate poolt lisatud lahtri sisu saab häälestada: kursori all näed sel juhul &#8220;Häälesta&#8221; -viidet.

en: <strong>Caution:</strong> We recommend you back up your existing %1$s and %2$s files.
et: <strong>NB!</strong> Soovitame teha varukoopia failidest %1$s ja %2$s.

en: <strong>Caution:</strong> We recommend you back up your existing %s file.
et: <strong>NB!</strong> Soovitame teha varukoopia failist %s.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
et: <strong>Vajutades menüüpunkti juures olevale noolekesele</strong> avatakse standartsed seaded. Lisaseaded nagu lingi asukoht, CSS klassid, lingi seosed ja kirjeldus saab nähtavale tuua ülal asuvate Ekraaniseadete alt.

en: <strong>Compatible</strong> with your version of WordPress
et: <strong>Sobib</strong> sinu WordPressi versiooniga

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you&#8217;re reconnected.
et: <strong>Internetiühenduse tõrge.</strong> Salvestamine on peatatud kuni ühenduse taastumiseni.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
et: <strong>Kirjeldus</strong> &mdash; Kirjeldusi väga tihti ei kasutata, kuid mõned teemad võivad seda teha.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
et: <strong>Arutelu</strong> &mdash; Kommenteerimist ja tagasisideviiteid saab sisse-välja lülitada ning siin kuvatakse ka modereerimist ootavad kommentaarid.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
et: <strong>Lohistamine</strong> &mdash;  Lahtrite ümbertõstmiseks klõpsa lahtri pealkirjal ja lohista see soovitud kohta, kuni sinna ilmub punktiirjoonega ääristatud ristkülik.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
et: <strong>Lohista</strong> enda failid allolevasse kasti. Faile võib olla ka mitu.

en: <strong>ERROR:</strong> There was an error connecting to the server, Please verify the settings are correct.
et: <strong>VIGA:</strong> Serveriga ei saadud ühendust. Palun kontrolli serveri sätteid.

en: <strong>ERROR</strong>: Passwords may not contain the character "\".
et: <strong>VIGA</strong>: Parool ei tohi sisaldada sümbolit "\".

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a nickname.
et: <strong>VIGA</strong>: Palun sisesta hüüdnimi.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter an email address.
et: <strong>VIGA</strong>: Palun sisesta e-postiaadress.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter the same password in both password fields.
et: <strong>VIGA</strong>: Palun sisesta sama parool mõlemasse välja.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address is already used.
et: <strong>Viga</strong>: see e-postiaadress on juba kasutusel.

en: <strong>ERROR</strong>: options page not found.
et: <strong>VIGA</strong>: sätete lehte ei leitud.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
et: <strong>Muuda</strong> võimaldab redigeerida postitust. Samasse viib ka postituse pealkirjal klõpsamine.

en: <strong>Format</strong> &mdash; Post Formats designate how your theme will display a specific post. For example, you could have a <em>standard</em> blog post with a title and paragraphs, or a short <em>aside</em> that omits the title and contains a short text blurb. Please refer to the Codex for <a href="https://codex.wordpress.org/Post_Formats#Supported_Formats">descriptions of each post format</a>. Your theme could enable all or some of 10 possible formats.
et: <strong>Vorming</strong> &mdash;  Siin määratakse, kuidas kasutatav teema kuvab konkreetset postitust - näiteks standardne pealkirja ja lõikudega blogipostitus või lühike, ilma pealkirjata ja vähese tekstiga märkus. Võrmingud on kirjas <a href="https://codex.wordpress.org/Post_Formats#Supported_Formats">Koodeksis</a>. Teemas võib kasutada kõiki 10 vormingut või vaid mõnda neist.

en: <strong>Important:</strong> before updating, please <a href="https://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">back up your database and files</a>. For help with updates, visit the <a href="https://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">Updating WordPress</a> Codex page.
et: <strong>NB!</strong> Enne uuendamist palun <a href="https://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">tee enda andmebaasist ja failidest varukoopiad</a>. Abi saamiseks külasta <a href="https://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">WordPressi uuendamise juhendit</a>.

en: <strong>Incompatible</strong> with your version of WordPress
et: <strong>Ei ühildu</strong> sinu WordPressi versiooniga

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
et: <strong>Nimi</strong> &mdash; Nimi sellisena, nagu ta saidil kajastub.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
et: <strong>Järjestus</strong> &mdash; Lehti järjestatakse harilikult tähestiku alusel, kuid siin saab neid nummerdades ümber järjestada.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
et: <strong>Ülemrubriigid</strong> &mdash; Rubriigid, erinevalt siltidest, võivad moodustada hierarhia. Näiteks võib olla rubriik jazzmuusika jaoks, millel on alamrubriigid bigbändi- ja bebop-muusika jaoks - aga kõik see ei ole kohustuslik. Alamrubriigi loomiseks tuleb talle valida olemasolevate seast ülemrubriik.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
et: <strong>Ülemleht</strong> &mdash; Lehed võivad moodustada hierarhia - näiteks võib olla autorit kirjeldav leht, millel on alamlehed autori eluloo ja koerte kohta. Lehtede tasemete arv ei ole piiratud.

en: <strong>Please Note:</strong> Any customizations you have made to theme files will be lost. Please consider using <a href="%s">child themes</a> for modifications.
et: <strong>Tähelepanu:</strong> kõik teemafailidesse tehtud muudatused lähevad kaotsi. Võiksid kaaluda <a href="%s">tuletatud teema</a> loomist.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
et: <strong>Postituseredaktor</strong> &mdash; Sisesta siia enda tekst. Redigeerimiseks on kaks režiimi - visuaal- ja tekstirežiim. Vali vastav sakk.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
et: <strong>Eelvaatle</strong> näitab mustandi väljanägemist, Vaata näitab juba avaldatud postitust.  Nende kasutamine sõltub postituse olekust.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post. The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators.
et: <strong>Avaldamine</strong> &mdash;  Siin saad valida enda postituse avaldamistingimused.  Staatuse, nähtavuse ja kohese avaldamise leiad Muuda-valiku alt. Nähtavuse all on ka valikud postituse kaitsmiseks parooliga või selle seadmiseks püsivalt etteotsa (sticky). Kohese avaldamise juures võid määrata avaldamise aja nii minevikku kui tulevikku, avaldades postituse viivitusega või määrates avaldamise toimunuks minevikus. Privaatsusvalik peidab postituse kõigi eest peale toimetajate ja haldurite.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 5 most recent draft posts you've started.
et: <strong>Mustand</strong> &mdash; Siin saad luua uue postituse ja salvestada selle mustandina. Samas kuvatakse ka 5 viimati loodud mustandit.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
et: <strong>Kiirredaktor</strong> annab kiire ligipääsu postituse metaandmetele ja võimaldab teha seal jooksvalt muudatusi.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
et: <strong>Juhuslik:</strong> Näita igal lehel erinevat pilti.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
et: <strong>Ekraaniseaded</strong> &mdash; Siit saad valida milliseid lahtreid töölaual näidata.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
et: <strong>Trackback-i saatmine</strong> &mdash; Trackback-viited on viis teavitada vanemaid blogisüsteeme, et neile on viidatud. Sel juhul sisesta siia vastavad aadressid. Teistele WordPressil saitidele viidates kasutatakse automaatseid pingback-viiteid ning seda välja ei lähe vaja.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
et: <strong>Püsiviide</strong> &mdash; The &#8220;Püsiviide&#8221; on nime veebisõbralik variant, mis koosneb enamasti üksnes väiketähtedest, numbritest ja sidekriipsust.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
et: <strong>Mall</strong> &mdash;  Mõned teemad sisaldavad kohandatud malle, mida saab kasutada lehtedel, kus läheb tarvis lisafunktsioone või erinevat kujundust.

en: <strong>The parent theme could not be found.</strong> You will need to install the parent theme, <strong>%s</strong>, before you can use this child theme.
et: <strong>Ülemteema on puudu.</strong> Palun paigalda ülemteema <strong>%s</strong>, kasutamaks seda tuletatud teemat.

en: <strong>Themes and Plugins</strong> &mdash; To update individual themes or plugins from this screen, use the checkboxes to make your selection, then <strong>click on the appropriate &#8220;Update&#8221; button</strong>. To update all of your themes or plugins at once, you can check the box at the top of the section to select all before clicking the update button.
et: <strong>Teemad ja pluginad</strong> &mdash; Teemade või pluginate uuendamiseks vali need vastavate märkeruutudega ning <strong>klõpsa vastaval &#8220;Uuenda&#8221; nupul</strong>. Kõigi teemade või pluginate valimiseks kasuta nimistu kohal olevat märkeruutu.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
et: <strong>Pealkiri</strong> &mdash; Postituse pealkirja sisestamise järel luuakse sellele automaatselt ka püsiviide, mida saab omakorda muuta.

en: <strong>Translations</strong> &mdash; The files translating WordPress into your language are updated for you whenever any other updates occur. But if these files are out of date, you can <strong>click the &#8220;Update Translations&#8221;</strong> button.
et: <strong>Tõlked</strong> &mdash; Tõlkefaile uuendatakse alati koos WordPressiga, aga vajadusel saad neid järgi aidata <strong>klõpsates &#8220;Uuenda tõlkeid&#8221;</strong> nuppu.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
et: <strong>Viska ära</strong>-valik eemaldab postituse nimekirjast ja viskab selle prügikasti, kust seda saab jäädavalt kustutada.

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bugs.
et[0]: <strong>Versioon %1$s</strong> parandas %2$s vea.
et[1]: <strong>Versioon %1$s</strong> parandas %2$s viga.

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bugs.
et[0]: <strong>Versioon %1$s</strong> parandas turvavea ning %2$s bugi.
et[1]: <strong>Versioon %1$s</strong> parandas turvavea ning %2$s bugi.

en: <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bugs.
et[0]: <strong>Versioon %1$s</strong> tõstis turvalisust ning parandas %2$s vea.
et[1]: <strong>Versioon %1$s</strong> tõstis turvalisust ning parandas %2$s viga.

en: <strong>Version %s</strong> addressed one security issue.
et: <strong>Versioon %s</strong> lahendas ühe turvaprobleemi.

en: <strong>Version %s</strong> addressed some security issues.
et: <strong>Versioon %s</strong> lahendas paar turvaprobleemi.

en: <strong>Warning:</strong> Making changes to active plugins is not recommended. If your changes cause a fatal error, the plugin will be automatically deactivated.
et: <strong>Hoiatus:</strong> aktiivsete pluginate muutmine pole soovitav. Kui muutmised tekitavad tõsise vea, lülitatakse plugin automaatselt välja.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been marked as compatible</strong> with your version of WordPress.
et: <strong>Hoiatus:</strong> See plugin ei ole  <strong>ühilduv</strong> sinu praeguse WordPressi versiooniga.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been tested</strong> with your current version of WordPress.
et: <strong>Hoiatus:</strong> Seda pluginat <strong>ei ole testitud</strong> Sinu praeguse WordPressi versiooniga.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
et: <strong>Hoiatus:</strong> need lehed peaksid olema erinevad!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
et: <strong>Tervitus</strong> &mdash; Siit näeb viiteid mõnele kõige levinumale tegevusele uue saidi loomisel.

en: <strong>WordPress News</strong> &mdash; Latest news from the official WordPress project, the <a href="https://planet.wordpress.org/">WordPress Planet</a>, and popular and recent plugins.
et: <strong>WordPress News</strong> &mdash; WordPressi projekti värskeimad uudised, <a href="https://planet.wordpress.org/">WordPress Planet</a> ning populaarseimad ja uusimad pluginad.

en: <strong>WordPress News</strong> &mdash; Latest news from the official WordPress project, the <a href="https://planet.wordpress.org/">WordPress Planet</a>.
et: <strong>WordPress News</strong> &mdash; WordPressi projekti värskeimad uudised ja <a href="https://planet.wordpress.org/">WordPress Planet</a>.

en: <strong>WordPress</strong> &mdash; Updating your WordPress installation is a simple one-click procedure: just <strong>click on the &#8220;Update Now&#8221; button</strong> when you are notified that a new version is available.
et: <strong>WordPress</strong> &mdash; WordPressi uuendamine on lihtne ühe-kliki-töö: lihtsalt <strong>klõpsa &#8220;Uuenda kohe&#8221; nuppu</strong> kui näed teavitust uue versiooni saadavalolekust.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
et: <a href="%s">staatilist lehte</a> (vali allpool)

en: A comment is held for moderation
et: kommentaar saadeti modereerimisele

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
et: Punane joon vasakus servas tähendab, et see kommentaar ootab modereerimist.

en: About
et: Minust

en: About Pages
et: Lehtedest

en: About Yourself
et: Sinust

en: About the user
et: Teave kasutaja kohta

en: Accessibility Ready
et: Ligipääsetavaks kohendatud

en: Account Management
et: Kontohaldus

en: Actions
et: Tegevused

en: Activate %s
et: Lülita %s sisse

en: Activate &#8220;%s&#8221;
et: Lülita &#8220;%s&#8221; sisse

en: Activate Plugin
et: Lülita see plugin sisse

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
et: Lülita see plugin sisse ja käivita importija

en: Activate importer
et: Käivita importija

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Kasutusel <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Kasutusel <span class="count">(%s)</span>

en: Active Installs:
et: Aktiivseid paigaldusi

[ctx: Active plugin installs]
en: 1+ Million
et: üle 1 miljoni

en: Activity
et: Tegevused

en: Add
et: Lisa

en: Add Comment
et: Lisa kommentaar

en: Add Custom Field
et: Lisa täiendav väli

en: Add Existing User
et: Lisa olemasolev kasutaja

en: Add New Custom Field:
et: Lisa täiendav väli:

en: Add New Link
et: Lisa viide

en: Add New Theme
et: Lisa uus teema

en: Add New User
et: Lisa uus kasutaja

en: Add Plugins
et: Lisa pluginaid

en: Add Themes
et: Lisa teemasid

en: Add Widget
et: Lisa moodul

en: Add a blog post
et: Lisa blogipostitus

en: Add additional pages
et: Lisa lehti

en: Add an About page
et: Loo leht enda kohta

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: Add media files from your computer
et: Lisa meediafaile enda arvutist

en: Add menu items from the column on the left.
et: Lisa menüüelemente vasakpoolsest veerust

en: Add new Comment
et: Lisa uus kommentaar

[ctx: Add new theme]
en: Add New
et: Lisa uus

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
et: Lisa üks või mitu elementi korraga <strong>valides need märkeruudu abil ning klõpsates Lisa menüüsse</strong>

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading <code>/* That&#8217;s all, stop editing! Happy blogging. */</code>:
et: Lisa järgnev %1$s faili kataloogis %2$s, <strong>enne</strong> rida märgendiga <code>/* See on kõik, head kirjutamist! */</code>:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
et: Lisa järgnev %1$s faili kataloogis %2$s (teised WordPressi reeglid <strong>asendatakse</strong>):

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation.
et: Lisa kasutaja ilma kinnitus-eposti saatmata.

en: Add, organize, and modify individual menu items
et: Lisada, järjestada ja muuta üksikuid menüüelemente

en: Adding Categories
et: Rubriikide lisamine

en: Adding Plugins
et: Pluginate lisamine

en: Adding Tags
et: Siltide lisamine

en: Adding Themes
et: Teemade lisamine

en: Additional Capabilities
et: Lisavõimalused

en: Additional settings
et: Täiendavad seaded

en: Addresses of Sites in your Network
et: Võrgustiku saitide aadressid

en: Admin Color Scheme
et: Halduri värvilahendus

en: Administrators have access to all the administration features.
et: Haldurid, kellel on ligipääs kogu haldusmehhanismile.

en: Advanced caching plugin.
et: Täiendava puhverdamise plugin.

en: After typing in your edits, click Update File.
et: Pärast muudatuste tegemist klõpsa Uuenda -nuppu.

en: After you&#8217;ve done that, click &#8220;Run the install.&#8221;
et: Seepeale klõpsa &#8220;Käivita paigaldus!&#8221;.

en: All
et: Kõik

en: All Comments
et: Kõik kommentaarid

en: All Settings
et: Kõik seaded

en: All Tabs:
et: Kõik sakid:

en: All Types
et: Kõik tüübid

en: All Users
et: Kõik kasutajad

en: All categories
et: Kõik rubriigid

en: All comment types
et: Kõik kommentaaritüübid

en: All content
et: Kogu sisu

en: All image sizes
et: Kõik pildisuurused

en: All right, sparky! You&#8217;ve made it through this part of the installation. WordPress can now communicate with your database. If you are ready, time now to&hellip;
et: Nii, küünlad on kuivad ja säde olemas! Sa said paigaldamise esimese sammuga edukalt hakkama ja WordPress suudab andmebaasiga suhelda. Kui oled valmis, siis on paras hetk anda käsk&hellip;

en: All selected plugins are up to date.
et: Kõik valitud pluginad on värsked.

en: All sizes except thumbnail
et: Kõigile pildi versioonidele peale pisipildi

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
et: Kõik üleslaetud failid leiab Meediateegist, alustades viimati laetutest.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
et: Kõik üleslaetud failid lähevad kirja Meediateeki, värskeimad failid eespool. Selle kohandamiseks võid kasutada ekraanisätteid.

en: All updates have been completed.
et: Kõik uuendused on tehtud.

en: Allow
et: Luba

en: Allow <a href="%s" target="_blank">trackbacks and pingbacks</a> on this page.
et: Luba sel lehel <a href="%s" target="_blank">trackback- ja pingback -viiteid</a>.

en: Allow Comments
et: Luba kommenteerimist

en: Allow Pings
et: Luba pingimist

en: Allow automatic database repair
et: Luba andmebaasi automaatparandus

en: Allow comments.
et: Luba kommenteerimist.

en: Allow search engines to index this site
et: Luba selle saidi indekseerimine otsimootorite poolt

en: Already pinged:
et: Juba pingitud:

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
et: Pildi alternatiivtekst, näiteks  &#8220;Mona Lisa&#8221;

en: Alternately, you can browse the themes that are Featured, Popular, or Latest. When you find a theme you like, you can preview it or install it.
et: Teise võimalusena saab sirvida teemasid eri valdkondadest - valikteemad, uusimad või hiljuti uuendatud teemad. Sobiva teema leidmisel saab seda eelvaadelda või ka kohe paigaldada.

en: Always use https when visiting the admin
et: Kasuta haldamisel alati HTTPS-i

en: American English
et: Ameerika inglise keel

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
et: WordPressi automaatuuendus ei suutnud tööd lõpetada - <a href="%s">palun proovi uuesti</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
et: WordPressi automaatuuendus ei suutnud tööd lõpetada - palun teata sellest enda veebilehe haldurile.

en: An avatar is an image that follows you from weblog to weblog appearing beside your name when you comment on avatar enabled sites. Here you can enable the display of avatars for people who comment on your site.
et: Avatar on pilt, mida näidatakse kommentaari juures ja mis liigub sinuga kaasa ühest ajaveebist teise, kui need toetavad avatare. Siin saad kommenteerijate avatare sisse lülitada.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
et: %1$s uuendamisel tekkis viga: %2$s

en: An existing WordPress network was detected.
et: Leiti olemasolev WordPressi võrgustik.

en: An updated version of WordPress is available.
et: WordPressi uus versioon on saadaval.

en: Any edits to files from this screen will be reflected on all sites in the network.
et: Mistahes siin tehtavad muudatused kajastuvad kogu võrgustikus.

en: Anyone can register
et: Igaüks võib registreeruda

en: Anyone posts a comment
et: keegi lisab kommentaari

en: Appearance
et: Välimus

en: Application Attachment Template
et: Rakendusemanuse mall

en: Apply Filters
et: Rakenda filtreid

en: Apply changes to:
et: Rakenda muudatused:

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Approve Comment
et: Kiida heaks

en: Approve this comment
et: Kiida see kommentaar heaks

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Are you sure you want to delete this theme?
    
    Click 'Cancel' to go back, 'OK' to confirm the delete.
et: Oled sa kindel, et soovid seda teemat kustutada??
    
    Vajuta 'Tühista', et minna tagasi või 'OK', et kinnitada kustutamine.

en: Are you sure you wish to delete these files and data?
et: Oled kindel, et tahad need failid ja andmed kustutada?

en: Are you sure you wish to delete these files?
et: Oled kindel, et tahad ned failid kustutada?

en: Ascending
et: Kasvav

en: Aspect ratio:
et: Proportsioon:

en: Assigned Menu
et: Määratud menüü

en: At a Glance
et: Ülevaade

en: Attach
et: Manusta

en: Attaching Files
et: Failide lisamine

en: Attachment Post URL
et: Manuseleht

en: Attachment Template
et: Manusemall

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
et: Püüa saata märguanne kõigile artiklis viidatud ajaveebidele.

en: Attempting to roll back to previous version.
et: Proovime taastada eelmist versiooni.

en: Attribute all content to:
et: Omista kogu sisu kasutajale:

en: Attributes
et: Omadused

en: Audio Attachment Template
et: Audiomanuse mall

en: Audio Codec:
et: Audio koodek:

en: Audio Format:
et: Audio formaat:

en: Audio, Video, or Other File
et: Audio-, video- või mõni muu fail

en: Authentication Keys
et: Autentimisvõtmed

en: Author Template
et: Autorimall

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
et: Autorid saavad avaldada ja hallata enda postitusi ning laadida üles faile.

en: Authors:
et: Autorid:

en: Auto Draft
et: Automaatmustand

en: Auto add pages
et: Lehtede automaatne lisamine

en: Automatically close comments on articles older than %s days
et: Lülita üle  %s päeva vanustel postitustel kommenteerimine välja

en: Autosave by %s
et: %s automaatsalvestus

en: Available Actions
et: Saadaolevad tegevused

en: Available Tools
et: Saadaolevad töövahendid

en: Available Widgets
et: Saadaolevad lisamoodulid

en: Avatar Display
et: Näita avatari

en: Avatars
et: Avatarid

en: Average Rating
et: Keskmine hinnang

en: BETA TESTERS:
et: BEETATESTIJAD:

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
et: KAS TEGELED BEETATESTIMISEGA?
    ==============================
    
    See veaotsimise-kiri saadetakse juhul, kui kasutad WordPressi arendusversiooni.
    
    Kui sulle tundub, et need probleemid võivad viidata WordPressi veale, siis vahest leiad hetke aega neist teada anda?
     * Loo uus teema tugifoorumis: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Või, kui see sulle sobib, kirjuta kohe vearaport: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Aitäh! -- WordPressi meeskond

en: Back to post options
et: Tagasi postituse valikute juurde

[ctx: Background Attachment]
en: Attachment
et: Manus

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
et: Tausta uuendati. <a href="%s">Vaata saiti</a>, kuidas see sobib.

en: Because this is a multisite installation, you may add accounts that already exist on the Network by specifying a username or email, and defining a role. For more options, such as specifying a password, you have to be a Network Administrator and use the hover link under an existing user&#8217;s name to Edit the user profile under Network Admin > All Users.
et: Kuna WordPress on paigaldatud võrgustikuna, võid juba võrgustikus olemasolevaid kasutajai lisada lihtsalt kasutajanime või e-postiaadressi ja kasutajarolli määramisega. Täiendavate võimaluste (parooli määramine jne) kasutamiseks pead olema võrgustikuhaldur - sel juhul saad kasutajainfot redigeerida kasutajanime kohal asuva hõljukviite kaudu.

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
et: Kuna kasutad nime %1$s, peab WordPressi võrgustikus kasutama alamkatalooge. Alamdomeenide kasutamiseks peaksid tarvitama nime %2$s.

en: Because your install is in a directory, the sites in your WordPress network must use sub-directories.
et: Kuna paigaldus asub kataloogis, pead võrgustikus kasutama alamkatalooge.

en: Because your install is not new, the sites in your WordPress network must use sub-domains.
et: Kuna see ei ole uus paigaldus, pead võrgustikus kasutama alamdomeene.

en: Before a comment appears
et: Enne kommentaari ilmumist

en: Before getting started
et: Enne alustamist

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
et: Enne impordifaili üleslaadimist pead parandama järgmise vea:

en: Begin by choosing a theme to edit from the dropdown menu and clicking Select. A list then appears of the theme's template files. Clicking once on any file name causes the file to appear in the large Editor box.
et: Esmalt vali menüüst muudetav teema. Seejärel ilmub teema failide loend, millest mõnele klõpsamisel avatakse see suures redaktoriaknas.

en: Below you should enter your database connection details. If you&#8217;re not sure about these, contact your host.
et: Sisesta alla oma saidi andmebaasiga ühendumise andmed. Kui sa ei tea neid, küsi nõu oma veebimajutajalt.

en: Biographical Info
et: Elulooline info

en: Black
et: Must

en: Blank
et: Tühi

en: Blog pages show at most
et: Näita maksimaalselt

en: Blue
et: Sinine

en: Bookmarklet
et: Järjepidaja

en: Boxes
et: Lahtrid

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
et: Jaga kommentaarid lehekülgedeks - ühel lehel %1$s kommentaari ja vaikimisi näidatakse  %2$s. lehte

en: Bring back this update
et: Too uuendus tagasi

en: British English
et: Briti inglise keel

en: Broken <span class="count">(%s)</span> | Broken <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Katki <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Katki <span class="count">(%s)</span>

en: Broken Theme:
et: Katkine teema:

en: Broken Themes
et: Katkised teemad

en: Brown
et: Pruun

en: Browse revisions
et: Sirvi versioone

en: Browsing %s (active)
et: Sirvin pluginat %s (sees)

en: Browsing %s (inactive)
et: Sirvin pluginat %s (väljas)

en: Bulk Actions
et: Masstegevused

en: Bulk Edit
et: Lehtede massmuutmine

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
et: Eelmine

[ctx: Button label for a theme]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: Button label for a theme]
en: Previous
et: On juba paigaldatud

en: By %s.
et: Autor %s.

en: CSS Classes (optional)
et: CSS-klassid (soovi korral)

en: Cancel password change
et: Tühista paroolivahetus

en: Cannot load %s.
et: %s ei õnnestu laadida.

en: Cannot load image metadata.
et: Pildi metaandmete laadimine ebaõnnestus.

en: Cannot save image metadata.
et: Pildi metaandmete salvestamine ebaõnnestus.

en: Capabilities
et: Võimed

en: Categories and Tags Converter
et: Rubriikide ja siltide teisendaja

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
et: Rubriike saab valikuliselt teisendada siltideks, kasutades <a href="%s">vastavat teisendajat</a>.

en: Categories deleted.
et: Kategooriad kustutatud.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
et: Rubriike saab hierarhiliselt järjestada, st ühe saab paigutada teise alamrubriigiks. Siltidel ei ole hierarhiat ning üks ei saa kuuluda teise alla. Vahel hakatakse kasutama emba-kumba viisi oma saidi sisu liigitamiseks, avastades hiljem, et teine variant oleks sobivam.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
et: Erinevalt siltidest võivad rubriigid moodustada hierarhia. Näiteks võib olla rubriik Jazz, mille all on alamrubriigid Bebop ja Big Band. See on aga täiesti mittekohustuslik.

en: Categories:
et: Rubriigid:

en: Category Template
et: Rubriigimall

en: Category added.
et: Kategooria lisatud.

en: Category base
et: Rubriigi alus

en: Category deleted.
et: Kategooria kustutatud.

en: Category not added.
et: Kategooriat ei lisatud.

en: Category not updated.
et: Kategooriat ei uuendatud.

en: Category updated.
et: Kategooria uuendatud.

en: Caution:
et: Ettevaatust!

en: Change
et: Muuda

en: Change Permalinks
et: Muuda püsiviiteid

en: Change role to&hellip;
et: Määra rolliks &hellip;

en: Changed roles.
et: Rolle muudeti.

en: Changing to %s
et: Muudan: %s

en: Check Again
et: Kontrolli

en: Check secret keys
et: Kontrolli salavõtmeid

en: Choose a Background Image
et: Vali taustapilt

en: Choose a Custom Header
et: Vali kohandatud päisepilt

en: Choose a city in the same timezone as you.
et: Vali endaga samas ajavööndis asuv linn.

en: Choose a file from your computer:
et: Vali enda arvutist soovitav fail:

en: Choose a plugin to edit from the menu in the upper right and click the Select button. Click once on any file name to load it in the editor, and make your changes. Don&#8217;t forget to save your changes (Update File) when you&#8217;re finished.
et: Vali paremalt ülalt menüüst muudetav plugin ja klõpsa Vali -nuppu. Faili avamiseks klõpsa soovitud failinimele ning tee soovitud muudatused. Ära unusta töö lõpus muudatusi salvestada.

en: Choose an image from your computer:
et: Vali enda arvutist soovitav pilt:

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
et: Vali see osa pildist, mida soovid päises kasutada.

en: Choose the target frame for your link.
et: Vali viite sihtraam.

en: Choose what to export
et: Vali eksporditavad failid

en: Clear Inactive Widgets
et: Kustuta kasutamata moodulid

en: Clear List
et: Kustuta nimekiri

en: Click Customize for the current theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
et: Klõpsa kasutusel oleva teema puhul Muuda, teiste puhul Eelvaade nägemaks oma saiti selle teemaga

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
et: Menüü avaldamiseks klõpsa Salvesta-nuppu.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
et: Klõpsa teemal et näha selle nime, versiooni, autorit, kirjeldust, märksõnu ja Kustuta-linki

en: Click to see reviews that provided a rating of %d star | Click to see reviews that provided a rating of %d stars
et[0]: Klõpsa nägemaks arvustusi mis andsid hindeks %d tähe
et[1]: Klõpsa nägemaks arvustusi mis andsid hindeks %d tähte

en: Click to view entire list of files which will be deleted
et: Klõpsa siia, et näha kõigi kustutatavate failide nimekirja

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
et: <strong>Failide valimine</strong> avab akna, kus kuvatakse sinu arvutis olevad failid. Valides <strong>Ava</strong> peale faili valimist käivitub üleslaadimine.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
et: Elemendile klikkides kuvatakse Manuse info dialoog, mis kuvab meedia eelvaadet ja lubab teha muudatusi. Kõik tehtud muudatused salvestatakse automaatselt.

en: Close details dialog
et: Üksikasjade sulgemine

en: Cofounder, Project Lead
et: Kaasasutaja, projekti juht

en: Collapse
et: Peida

en: Collapse menu
et: Sulge menüü

en: Comment
et: kommentaar

en: Comment %d does not exist
et: Kommentaari %d ei leitud.

en: Comment Blacklist
et: Kommentaaride must nimekiri

en: Comment Moderation
et: Kommentaaride modereerimine

en: Comment author must fill out name and email
et: Kommenteerija peab sisestama nime ja e-postiaadressi.

en: Comment author must have a previously approved comment
et: peab kommenteerijal olema eelnevalt heakskiidetud kommentaare

en: Comment by %s marked as spam.
et: %s kommentaar märgiti spämmiks.

en: Comment by %s moved to the trash.
et: %s kirjutatud kommentaar saadeti prügikasti.

en: Comment must be manually approved
et: Kommentaari peab käsitsi heaks kiitma.

en: Comment queries now have cache handling to improve performance. New arguments in %s make crafting robust comment queries simpler.
et: Kommentaaripäringutes kasutatakse nüüd töökiiruse suurendamiseks vahemälu. %s uued argumendid teevad töökindlate päringute koostamise lihtsamaks.

en: Comment query improvements
et: Pararenud kommeentaaripäringud

en: Comment status
et: Kommentaari olek

en: Comments %s
et: Kommentaarid %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
et: Kommentaarid (%1$s) postitusele &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments Template
et: Kommentaarimall

en: Comments list
et: Kommentaarinimekiri

en: Comments list navigation
et: Kommentaarinimekirjas liikumine

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
et: Kommentaarid postitusele &#8220;%s&#8221;

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
et: Iga lehe alguses peaks kuvatama %s kommentaare

en: Common Settings
et: Enimkasutatavad sätted

en: Compare Revisions of &#8220;%1$s&#8221;
et: Võrdle &#8220;%1$s&#8221; versioone

en: Compare any two revisions
et: Võrdle kahte vabalt valitud versiooni

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
et: Võrdle kahte erinevat versiooni <strong>märkides &#8220;Võrdle kahte vabalt valitud versiooni&#8221; kasti</strong> nende kõrval.

en: Compatibility with WordPress %1$s: %2$d%% (%3$d "works" votes out of %4$d total)
et: Ühilduvus WordPress %1$s-ga: %2$d%% (%3$d "töötab" -hinnanguid %4$d-st)

en: Compatibility with WordPress %1$s: 100%% (according to its author)
et: Ühilduvus WordPress %1$s-ga: 100%% (autori andmetel)

en: Compatibility with WordPress %1$s: Unknown
et: Ühilduvus WordPress %1$s-ga: teadmata

en: Compatible up to:
et: Ühilduv kuni:

en: Complete the following steps to enable the features for creating a network of sites.
et: Saidivõrgustiku käivitamiseks teee järgmised tegevused.

en: Configuration Error
et: Seadistamise viga

en: Configure
et: Häälesta

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
et: Selle häälestamine pole nõutav, vaikimisi jäetakse see tühjaks

en: Confirm Deletion
et: Kinnita kustutamine

en: Confirm Password
et: Kinnita parool

en: Confirm Removal
et: Kinnita eemaldamine

en: Confirm use of weak password
et: Kinnita nõrga parooli kasutamine

en: Connection Information
et: Ühenduse info

en: Connection Type
et: Ühenduse tüüp

en: Contact Info
et: Kontaktteave

en: Content to export
et: Eksporditav sisu

en: Contextual Help Tab
et: Kontekstuaalse abiinfo sakk

en: Continue
et: Jätka

en: Contributing Developers
et: Kaastöölised

en: Contributors
et: Kaasautorid

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
et: Kaastöölised saavad lisada ja hallata enda postitusi, kuid mitte neid avaldada või meediafaile üles laadida.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
et: Teisenda emootikonid nagu <code>:)</code> ja <code>:-P</code> graafilisteks ikoonideks

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
et: Kopeeri Press This -järjepidaja

en: Copying the required files&#8230;
et: Kopeerin tarvilikke faile&#8230;

en: Core Committer
et: Põhiarendaja

en: Core Contributors to WordPress %s
et: WordPress %s põhiarendajad

en: Core Developer
et: Juhtivarendaja

en: Core Developers
et: Juhtivarendajad

en: Could not access filesystem.
et: Failisüsteemile ei pääse ligi.

en: Could not copy file.
et: Faile ei õnnestu kopeerida.

en: Could not copy files.
et: Faile ei õnnestu kopeerida

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
et: Faile ei õnnestu kopeerida. Võib-olla on kettaruum täis saanud.

en: Could not create Temporary file.
et: Ajutist faili ei õnnestu luua.

en: Could not create directory.
et: Kataloogi loomine ei õnnestu

en: Could not extract file from archive.
et: Faili ei saa arhiivist lahti pakkida.

en: Could not fully remove the plugin(s) %s.
et: Plugina(te) %s täielik eemaldamine ei õnnestu.

en: Could not fully remove the theme %s.
et: Teema %s täielik eemaldamine ei õnnestu.

en: Could not insert link into the database
et: Viite lisamine andmebaasi ebaõnnestus

en: Could not log out user sessions. Please try again.
et: Seansist väljalogimine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti.

en: Could not remove the old plugin.
et: Plugina vana versiooni ei õnnestu eemaldada

en: Could not remove the old theme.
et: Vana teemat ei õnnestu eemaldada

en: Could not retrieve file from archive.
et: Faili ei saa arhiivist kätte.

en: Could not update link in the database
et: Viite uuendamine andmebaasis ebaõnnestus

en: Create a New Site
et: Loo uus sait

en: Create a New User
et: Loo uus kasutaja

en: Create a brand new user and add them to this site.
et: Loo täiesti uus kasutaja ja lisa leheküljele.

en: Create, edit, and delete menus
et: Luua, muuta ja kustutada menüüsid

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
et: Lehe loomine sarnaneb postituse loomisele ning vastavaid menüüsid saab samamoodi kohandada. Saab kasutada ka segamatu kirjutamise režiimi ning nii visuaal- kui tavatekstiredaktorit. Redaktor töötab üldiselt samamoodi kui postituste puhul, kuid lehe omaduste lahtris on ka mõned spetsiifilised valikud.

en: Credits
et: Tegijad

en: Crop
et: Kärbi

en: Crop Aspect Ratio
et: Väljalõike proportsiooonid

en: Crop Header Image
et: Kärbi päisepilti

en: Crop Selection
et: Kärpevalik

en: Crop and Publish
et: Kärbi ja avalda

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
et: Lõika pildist sobiv tükk (harilikult vähendatakse kogu pilti)

en: Current Page
et: Lehekülg

en: Current Revision by %s
et: Värskeim versioon, autor %s

en: Current Theme
et: Kasutatav teema

en: Current thumbnail
et: Pisipilt

en: Custom Background
et: Kohandatud taust

en: Custom Colors
et: Kasutaja värvid

en: Custom Fields
et: Lisaväljad

en: Custom Header
et: Kohandatud päis

en: Custom Structure
et: Kohandatud struktuur

en: Custom Structures
et: Kohandatud struktuur

en: Custom database class.
et: Kohandatud andmebaasiklass.

en: Custom database error message.
et: Kohandatud andmebaasi-veateade.

en: Custom date format:
et: Kohandatud kuupäevavorming:

en: Custom field deleted.
et: Väli kustutatud.

en: Custom field updated.
et: Väli uuendatud.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">use in your theme</a>.
et: Lisavälju saab kasutada täiendavate metaandmete lisamiseks. Neid saab kasutada <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">teemades</a>.

en: Custom install script.
et: Kohandatud paigaldusskript.

en: Custom maintenance message.
et: Kohandatud hooldusteade.

en: Custom site deleted message.
et: Kohandatud teade saidi kustutamisest.

en: Custom site inactive message.
et: Kohandatud teade saidi maasolekust.

en: Custom site suspended message.
et: Kohandatud teade saidi töö peatamisest.

en: Custom time format:
et: Kohandatud kellaajavorming:

en: Custom:
et: Kasutaja valik:

en: Customize &#8220;%s&#8221;
et: Kohanda &#8220;%s&#8221;

en: Customize Your Site
et: Kohanda oma saiti

en: Customizing This Display
et: Ekraani seadistamine

en: Dark
et: Tume

en: Database Host
et: Andmebaasiserver

en: Database Name
et: Andmebaasi nimi

en: Database Update Required
et: Andmebaasi tuleb uuendada

en: Database host
et: Andmebaasiserver

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Database password
et: Andmebaasi parool

en: Database repair results
et: Andmebaasi parandamise tulemused

en: Database username
et: Andmebaasi kasutajanimi

en: Date
et: Kuupäev

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Date range:
et: Kuupäevavahemik:

en: Date/Time
et: Kuupäev ja aeg

en: Day
et: Päev

en: Day and name
et: Päev ja nimi

en: Daylight saving time begins on: %s.
et: Suveaeg algab: %s.

en: Deactivate
et: Lülita välja

en: Deactivate %s
et: Lülita %s välja

en: Default Avatar
et: Vaikimisi avatar

en: Default Images
et: Vaikimisi pildid

en: Default Link Category
et: Vaikimisi viideterubriik

en: Default Mail Category
et: Vaikimisi e-postirubriik

en: Default Post Category
et: Vaikimisi postitusterubriik

en: Default Post Format
et: Vaikimisi postitusevorming

en: Default Template
et: Vaikimisi mall

en: Default article settings
et: Vaikimisi postitusseaded

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
et: Määratlemata

en: Default is %s
et: Vaikimisi väärtus on %s

[ctx: Default network name]
en: %s Sites
et: %s saidid

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
et: tere-tere

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete %s
et: Kustuta %s

en: Delete My Site
et: Kustuta minu sait

en: Delete My Site Permanently
et: Kustuta minu sait jäädavalt

en: Delete Plugin
et: Kustuta plugin

en: Delete Plugins
et: Kustuta pluginad

en: Delete Site
et: Kustuta sait

en: Delete Users
et: Kustuta kasutajad

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
et: Menüüelemendi kustutamiseks <strong>ava see ja klõpsa Kustuta</strong>

en: Delete all content.
et: Kustuta kogu sisu.

en: Delete brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using Bulk Actions.
et: Kustuta viib su kinnituse küsimiseks Kasutajate kustutamise vaatesse, kus saad jäädaval kasutaja eemaldada ja tema lisatud sisu kustutada. Kasutades Masstegevusi saad korraga kustutada ka mitmeid kasutajaid.

en: Delete this item permanently
et: Kustuta see  jäädavalt

en: Delete this theme
et: Kustuta teema

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Deleting Links
et: Viidete kustutamine

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
et: Rubriigi kustutamine ei kustuta sellesse kuuluvaid postitusi. Üksnes sellesse rubriiki kuulunud postitused lähevad vaikmisi rubriiki %s.

en: Denied: %s
et: Keelatud: %s

en: Descending
et: Kahanev

en: Designer
et: Kujundaja

en: Destination folder already exists.
et: Kaust on juba olemas

en: Detach
et: Ühenda lahti

en: Detached %d attachment. | Detached %d attachments.
et[0]: Eemaldasin %d manuse.
et[1]: Eemaldasin %d manust.

en: Details
et: Täpsem vaade

en: Developer
et: Arendaja

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
et: Kas kaotasid telefoni või unustasid end avalikust arvutist välja logida? Võid jääda siin sisselogituks ning logida end kõikjalt mujalt välja.

en: Direct link (best for mobile)
et: Otseviide (sobib mobiilidele)

en: Disable
et: Lülita välja

en: Disable accessibility mode
et: Lülita ligipääsuvahendid välja

en: Disable the visual editor when writing
et: Ära kasuta kirjutamisel visuaalredaktorit

en: Disable this theme
et: Lülita see teema välja

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Välja lülitatud <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Välja lülitatud <span class="count">(%s)</span>

en: Disabling Maintenance mode&#8230;
et: Lülitan haldusrežiimi välja.

en: Discard any changes and restore the original image.
et: Loobu muudatustest ja taasta algne pilt.

en: Discourage search engines from indexing this site
et: Keela selle saidi indekseerimine otsimootorite poolt

en: Discussion
et: Arutelu

en: Discussion Settings
et: Aruteluseaded

en: Display Options
et: Kuvamisseaded

en: Display name publicly as
et: Näita nimeks

en: Displayed on attachment pages.
et: Kuvatakse manuselehel.

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
et: Kuvatakse %s&#8211;%s  %s-st

en: Do not allow
et: Ära luba

en: Docs Committer
et: Dokumendisaatja

en: Documentation:
et: Dokumentatsioon:

en: Don&#8217;t forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you&#8217;re done!
et: Kui oled lõpetanud, ära unusta klõpsata salvestusnuppu!

en: Don&#8217;t forget to click on the Save Changes button when you are finished.
et: Kui oled lõpetanud, ära unusta klõpsata salvestusnuppu!

en: Don&#8217;t you wish all software came with these freedoms? So do we! For more information, check out the <a href="http://www.fsf.org/">Free Software Foundation</a>.
et: Kas Sa ei arva, et kogu tarkvara võiks samu õigusi kasutada? Meie arvame! Lisainfot selle kohta leiad  <a href="http://www.fsf.org">Vaba Tarkvara Sihtasutuse</a> lehelt.

en: Donate to this plugin &#187;
et: Anneta sellele pluginale &#187;

en: Double-check your email address before continuing.
et: Kontrolli see e-postiaadress enne jätkamist veel kord üle.

en: Down one
et: Üks allapoole

en: Download %s
et: Lae alla %s

en: Download Export File
et: Lae ekspordifail alla

en: Download failed.
et: Allalaadimine ebaõnnestus.

en: Download nightly build
et: Laen alla värskemat versiooni

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
et: Laen paigalduspakki: <span class="code">%s</span>.

en: Downloading translation from <span class="code">%s</span>&#8230;
et: Tõlkeid laaditakse alla <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Downloading update from <span class="code">%s</span>&#8230;
et: Laen uuendusi: <span class="code">%s</span>.

en: Draft created on %1$s at %2$s
et: Mustand loodud %1$s kell %2$s

en: Draft saved at %s.
et: Mustand salvestatud %s.

en: Drafts
et: Mustandid

en: Drag each item into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
et: Lohista elemendid sobilikku järjekorda. Klõpsa elemendist paremal olevat noolekest nägemaks täiendavaid seadistusvõimalusi.

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
et: Lohista järjepidaja enda veebilehitseja järjehoidjariba alla.  Kui tahad loetavat lehte teistega jagada, klõpsa järjepidajale.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
et: Kui soovid mooduli külgpaanilt eemaldada, kuid säilitada selle seaded, lohista see siia.

en: Drop files here
et: Lohista failid siia

en: Drop-ins <span class="count">(%s)</span> | Drop-ins <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Täiendid <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Täiendid <span class="count">(%s)</span>

en: Drop-ins are advanced plugins in the %s directory that replace WordPress functionality when present.
et: Pistikud on kataloogi %s paigaldatavad keerukamad pluginad, millega saab muuta WordPressi funktsionaalsust.

en: Due to an error during updating, WordPress has rolled back to your previous version.
et: Uuendamise käigus tekkinud vea tõttu taastasime WordPress'i endise versiooni.

en: ERROR:
et: VIGA:

en: ERROR: %s
et: Viga: %s

en: ERROR: The network could not be created.
et: VIGA: Võrgustiku loomine ebaõnnestus.

en: ERROR: please type a comment.
et: Viga: palun sisesta kommentaar.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
et: Viga: üritad vastata avaldamata postituse kommentaarile.

en: Each custom menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
et: Iga menüü võib sisaldada linke lehtedele, kategooriatele, URLidele või muudele sisutüüpidele. Menüülinke saab lisada valides vastavad elemendid vaskapoolses veerus avanevatest kastidest.

en: Edit %s
et: Muuda%s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
et: Muuda &#8220;%s&#8221;

en: Edit Comment
et: Muuda kommentaari

en: Edit Link
et: Muuda viidet

en: Edit Menu Item
et: Muuda menüüelementi

en: Edit Menus
et: Menüüde muutmine

en: Edit Plugins
et: Muuda pluginaid

en: Edit Themes
et: Muuda teemasid

en: Edit User
et: Muuda kasutajat

en: Edit comment
et: Muuda kommentaari

en: Edit date and time
et: Muuda kuupäeva ja kellaaega

en: Edit permalink
et: Muuda püsiviidet

en: Edit selected menu
et: Muuda valitud menüüd

en: Edit status
et: Muuda staatust

en: Edit takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
et: Muuda võimaldab redigeerida kasutaja andmeid. Samasse viib ka kasutajanimel klõpsamine.

en: Edit this item
et: Muuda seda

en: Edit this item inline
et: Muuda aknas

en: Edit visibility
et: Muuda nähtavust

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag each item into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
et: Muuda oma vaikemenüüd lisades või eemaldades elemente. Lohista elemendid sobilikku järjekorda. Klõpsa Loo menüü muudatuste salvestamiseks.

en: Edit your front page
et: Muuda avalehte

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>.
et: Muuda menüüd või <a href="%s">loo uus menüü</a>.

en: Editing %s (active)
et: Muudan pluginat %s (sees)

en: Editing %s (inactive)
et: Muudan pluginat %s (väljas)

en: Editing Menus
et: Menüüde muutmine

en: Editor Style
et: Redaktori stiil

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
et: Toimetajad, kes saavad avaldada ja hallata nii enda kui teiste kasutajate postitusi.

en: Email Address
et: E-postiaadress

en: Email me whenever
et: Saada mulle e-kiri alati, kui

en: Email or Username
et: E-post või kasutajanimi

en: Email:
et: E-post:

en: Embed your WordPress content
et: Lisa enda WordPressi sisu

en: Embeds
et: Lisad

en: Empty Spam
et: Tühjenda spämminimekiri

en: Empty Title filled from filename.
et: Tühi pealkiri asendati failinimega.

en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

en: Empty archive.
et: Tühi arhiiv.

en: Enable
et: Lülita sisse

en: Enable accessibility mode
et: Lülita ligipääsuvahendid sisse

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
et: Lülita täiskõrgusega redaktor ja segamatu kirjutamise režiim sisse.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
et: Lülita modereerimise lühikäsud sisse.

en: Enable this theme
et: Luba teema

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
et: Luba lõimedega (astmelisi) kommentaare sügavusega %s taset

en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Paigaldatud <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Paigaldatud <span class="count">(%s)</span>

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
et: Ekraaniseadete ligipääsetavusrežiimi abil saab lohistamise asendada lisamis- ja muutmisnupuga.

en: Enabling Maintenance mode&#8230;
et: Lülitan haldusrežiimi sisse.

en: Enabling the Network
et: Võrgustiku sisselülitamine

en: Encoding for pages and feeds
et: Lehtede ja voogude kodeering:

en: End date:
et: Lõpp:

en: English
et: Inglise keel

en: Enter a URL to scan
et: Sisesta skannitav URL

en: Enter a link URL or click above for presets.
et: Sisesta viite URL või klõpsa võimalike valikute nägemiseks.

en: Enter menu name here
et: Sisesta menüü nimi

en: Enter new
et: Sisesta uus

en: Enter the address here if you <a href="https://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">want your site home page to be different from your WordPress installation directory.</a>
et: Sisesta siia aadress juhul, kui soovid saidi aadressiks <a href="https://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">midagi muud kui paigalduskataloogi aadressi</a>.

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
et: Selle võrgustiku mõne olemasoleva kasutaja kutsumiseks sellele veebisaidile sisesta tema e-postiaadress. Talle saadetakse kiri ja palutakse kutse kinnitada.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
et: Mõne selle võrgustiku olemasoleva kasutaja kutsumiseks sellele veebisaidile sisesta tema e-postiaadress või kasutajanimi. Talle saadetakse kiri ja palutakse kutse kinnitada.

en: Enter the location on the server where the public and private keys are located. If a passphrase is needed, enter that in the password field above.
et: Sisesta võtmeserveri asukoht. Kui server nõuab parooli, sisesta see vastavasse välja.

en: Enter title here
et: Sisesta siia pealkiri

en: Error code: %s
et: Veakood: %s

en: Error in deleting.
et: Viga kustutamisel.

en: Error in displaying the widget settings form.
et: Mooduli seadetevormi kuvamisel tekkis viga.

en: Error in moving to Trash.
et: Viga prügikasti saatmisel.

en: Error in restoring from Trash.
et: Viga taastamisel.

en: Error saving media attachment.
et: Meediamanuse salvestamine ebaõnnestus.

en: Error while adding the category. Please try again later.
et: Rubriigi lisamisel tekkis viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
et: Muudetud pildi salvestamisel tekkis viga. Palun lae leht uuesti ja proovi veel kord.

en: Error while saving.
et: Viga salvestamisel.

en: Error: [%1$s] %2$s
et: Viga: [%1$s] %2$s

en: Even more embed providers
et: Uued võimalused postitustesse lisamiseks

en: Every plugin and theme in WordPress.org&#8217;s directory is 100%% GPL or a similarly free and compatible license, so you can feel safe finding <a href="%1$s">plugins</a> and <a href="%2$s">themes</a> there. If you get a plugin or theme from another source, make sure to <a href="%3$s">ask them if it&#8217;s GPL</a> first. If they don&#8217;t respect the WordPress license, we don&#8217;t recommend them.
et: Iga plugin ja teema WordPress.org varamus on 100% GPL-i või samalaadse vaba ja ühilduva litsentsi all, seega on <a href="%1$s">pluginate</a> ja <a href="%2$s">teemade</a> hankimine sealt turvaline. Kui hangid pluginaid või teemasid muudest allikatest, peaksid veenduma, et <a href="%3$s">need on GPL-i all</a>. Kui nad aga ei austa WordPressi litsentsi, siis me neid ei soovita.

en: Example: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; don&#8217;t forget the <code>http://</code>
et: Näide: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; ära unusta lisada <code>http://</code>-osa!

en: Example: Nifty blogging software
et: Näide: vinge ajaveebitarkvara

en: Excerpt View
et: Katkendivaade

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="https://codex.wordpress.org/Excerpt" target="_blank">Learn more about manual excerpts.</a>
et: Väljavõtted on soovi korral lisatavad isekirjutatud kokkuvõtted pikematest tekstidest, mida saab teemades kasutada.  <a href="https://codex.wordpress.org/Excerpt" target="_blank">Loe lähemalt siit.</a>

en: Executed before Multisite is loaded.
et: Täideti enne multirežiimi laadimist.

en: Export
et: Ekspordi

en: Extended Core Team
et: Laiendatud tuumikmeeskond

en: External Libraries
et: Välisteegid

en: External object cache.
et: Väline objektipuhver.

en: FAILED: %s
et: EI ÕNNESTUNUD: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
et: EI ÕNNESTUNUD: WordPressi ei õnnestunud uuendada versioonile %s

en: FTP Password
et: FTP parool

en: FTP Username
et: FTP kasutajanimi

en: FTP hostname is required
et: FTP serverinimi on nõutav

en: FTP password is required
et: FTP parool on nõutav

en: FTP username is required
et: FTP kasutajanimi on nõutav

en: FTP/SSH Password
et: FTP/SSH parool

en: FTP/SSH Username
et: FTP/SSH kasutajanimi

en: Failed to connect to FTP Server %s
et: FTP serveriga %s ei õnnestunud ühendust saada.

en: Failed to connect to SSH2 Server %s
et: SSH2 serveriga %s ei õnnestunud ühendust saada.

en: Failed to initialize a SFTP subsystem session with the SSH2 Server %s
et: SSH2 serveriga %s ei õnnestunud SFTP sessiooni alustada.

en: Failed to optimize the %1$s table. Error: %2$s
et: Tabeli %1$s optimeerimine ebaõnnestus. Veateade: %2$s

en: Failed to repair the %1$s table. Error: %2$s
et: Tabeli %1$s parandamine ebaõnnestus. Veateade: %2$s

en: Failed to write file to disk.
et: Faili kettale kirjutamine ebaõnnestus.

en: Feature Filter
et: Omaduste filter

en: Featured Image Header
et: Valitud päisepilt

en: Featured Images
et: Valitud pildid

en: Features
et: Omadused

en: File URL
et: Faili aadress

en: File URL:
et: Faili URL:

en: File edited successfully.
et: Faili muudeti edukalt.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
et: Fail on tühi - palun lae midagi sisukamat...

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
et: Fail on tühi, palun postita midagi sisukamat. Selle vea põhjuseks võib olla ka üleslaadimise keelamine failis php.ini või on seal post_max_size -väärtus väiksem kui upload_max_filesize.

en: File upload stopped by extension.
et: Faili üleslaadimine peatati.

en: Files in the %s directory are executed automatically.
et: Kataloogis %s asuvad failid käivitatakse automaatselt.

en: Files of this type are not editable.
et: Seda tüüpi faile ei saa muuta.

en: Filesystem error.
et: Failisüsteemi viga.

en: Fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to creating a network of WordPress sites. We will create configuration files in the next step.
et: WordPressi saitide võrgustiku loomiseks täida allolevad väljad. Häälestusfailide loomine on järgmine samm.

en: Filter by category
et: Filtreeri rubriigi järgi

en: Filter by comment type
et: Filtreeri kommentaaritüübi järgi

en: Filter comments list
et: Filtreeri kommentaarinimekirja

en: Filter items list
et: Filtreeri objektinimekirja

en: Filter media items list
et: Filtreeri meedianimekirja

en: Filter plugins list
et: Filtreeri pluginanimekirja

en: Filter themes list
et: Filtreeri teemanimekirja

en: Filter users list
et: Filtreeri kasutajate nimekirja

en: Filtering by:
et: Filtreeritud:

en: Find Posts or Pages
et: Otsi postitusi või lehti

en: Find Themes
et: Otsi teemat

en: Find a theme based on specific features.
et: Leia soovitud omadustega teema

en: First Name
et: Eesnimi

en: First page
et: Esimene leht

en: Fixed Layout
et: Fikseeritud paigutus

en: Flexible Header
et: Paindlik päis

en: Flip horizontally
et: Peegelda horisontaalselt

en: Flip vertically
et: Peegelda vertikaalselt

en: Fluid Layout
et: Liikuv (fluid) paigutus

en: Follow the link to open Press This. Then add it to your device&#8217;s bookmarks or home screen.
et: Klõpsa viitele, et avada Press This. Siis lisa see enda seadma järjehoidjatesse või avaekraanile.

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
et: Mis:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
et: Millega:

en: For PHP files, you can use the Documentation dropdown to select from functions recognized in that file. Look Up takes you to a web page with reference material about that particular function.
et: PHP-failide puhul võid kasutada Dokumentatsiooni valikut nägemaks võimalikke funktsioone. Link Vaata viib vasatva funktsiooni kirjelduse lehele.

en: For each article in a feed, show
et: Näita iga artikli kohta

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
et: Piltide muutmiseks saad kasutada Muuda pilti - valikut, mis avab sisemise pildiredaktori. Seal saab pilti lõigata, pöörata või peegeldada, samuti tegevusi tagasi võtta ja korrata. Paremalt leiad täiendavad valikud pildi suuruse muutmiseks ja lõikamiseks. Abiinfo alt leiad seal täiendavat teavet.

en: For more information, see <a href="%s">the release notes</a>.
et: Lisainfot leiad <a href="%s">väljalaskemärkmetest</a>.

en: For more information:
et: Vaata lisaks:

en: For more on version %s, see the About WordPress screen:
et: Rohkem infot versiooni %s kohta leiad lehelt:

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%1$s">General Settings</a> section.
et: Päise tekstiks on enamike teemade puhul saidi pealkiri ja lühikirjeldus, nagu määratud <a href="%1$s">üldsätetes</a>.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
et: Kasutajate juures, kel enda avatari pole, võib näidata üldist logo või luua avatari e-postiaadressi põhjal.

en: Formatting
et: Vormindus

en: Found %s
et: Leiti %s

en: Four Columns
et: Neli veergu

en: Freedoms
et: Õigused

en: From %1$s %2$s
et: Autor %1$s (%2$s)

en: From %1$s on %2$s%3$s
et: %1$s kommenteeris postitust %2$s%3$s

en: From Computer
et: Arvutist

en: From URL
et: Aadressilt

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
et: Sellel lehel saad versioone vaadata, võrrelda ja taastada:

en: From this screen you can:
et: Sellelt lehelt saad:

en: Front Page
et: Esileht

en: Front Page Posting
et: Esilehepostitus

en: Front page: %s
et: Esileht: %s

en: Full URL path to files
et: Failide täielik kataloogitee

en: Full Width Template
et: Täislaiusega mall

en: Full text
et: täisteksti

en: Function Name&hellip;
et: Funktsiooni nimi:

en: Future security updates will be applied automatically.
et: Tulevased turvauuendused paigaldatakse automaatselt.

en: G &#8212; Suitable for all audiences
et: G &#8212; Sobilik kõigile lugejatele

en: Gallery
et: Galerii

en: Gallery (%s)
et: Galerii (%s)

en: Gallery columns:
et: Galerii veerge:

en: General Settings
et: Üldseaded

en: Generate Password
et: Genereeri parool

en: Genre: %s.
et: Žanr: %s.

en: Get Favorites
et: Tõmba lemmikud

en: Get Shortlink
et: Hangi lühiviide

en: Get Started
et: Alustamine

en: Get Version %s
et: Hangi versioon %s

en: Give your menu a name above, then click Create Menu.
et: Anna oma menüüle ülalpool nimi, seejärel klõpsa Loo menüü.

en: Global Settings
et: Ühised seaded

en: Go back
et: Tagasi

en: Go to Dashboard
et: Töölauale

en: Go to Dashboard &rarr; Home
et: Töölauale &rarr; Esileht

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
et: Anna sellele kasutajale halduriõigused kogu võrgustiku jaoks.

en: Gravatar Logo
et: Gravatar

en: Gray
et: Hall

en: Green
et: Roheline

en: Guest Committer
et: Külalisarendaja

en: Header Text
et: Päise tekst

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
et: Päist uuendati. <a href="%s">Vaata saiti</a>, kuidas see sobib.

en: Hello world!
et: Tere-tere!

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
et: Siin on toodud lühiülevaade erinevatest kasutajarollidest ja nendega seonduvatest õigustest:

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
et: Tere,
    
    Sind kutsutakse osalema veebilehel '%s' aadressil
    %s rollis %s.
    
    Kutse vastuvõtmiseks klõpsa palun allolevat viidet:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
et: Tere,
    Sind kutsutakse osalema veebilehel '%1$s' aadressil
    %2$s rollis %3$s.
    Kui sa ei ole huvitatud, võid seda e-kirja rahulikult
    eirata. Kutse kaotab kehtivuse mõne päeva jooksul.
    
    Kasutajakonto sisselülitamiseks klõpsa palun allolevat viidet:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post&#039;s comments. There you will have the option to edit or delete them.
et: Tere, see on kommentaar.
    Kommentaaride kustutamiseks logi sisse ja vaata postituste kommentaare. Samast leiad ka muutmis- ja kustutamisvalikud.

en: Hide Details
et: Üldvaade

en: Hide hidden updates
et: Ära näita peidetud uuendusi

en: Hide post options
et: Peida postituse valikud

en: Hide this update
et: Peida see uuendus

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
et: Saada kommentaar modereerimisele, kui see sisaldab %s või rohkem veebiviidet (suur hulk viiteid on spämmkommentaaride levinud omadus.)

en: Holiday
et: Puhkepäev

en: Hostname
et: Server

en: Hour
et: Tund

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
et: Liigu hiirega üle või vajuta, et näha "Aktiveeri" ja "Eelvaade" nuppe

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
et: Hiirekursorit postituse kohale viies kuvatakse mõned haldustegevused. Siin saad teha järgmist:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
et: Hiirekursorit kasutajanimekirja  kohale viies kuvatakse mõned haldustegevused. Siin saad teha järgmist:

en: Hovering over a row reveals action links: Edit, Delete Permanently, and View. Clicking Edit or on the media file&#8217;s name displays a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. Clicking Delete Permanently will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached). View will take you to the display page for that file.
et: Viies hiirekursori mõne rea peale, kuvatakse seal tegevustevalik: <em>Muuda</em>, <em>Kustuta jäädavalt</em> ja <em>Vaata</em>. Muutmise või meediafaili nime klõpsamine avab faili metaandmete muutmise ekraani. Kustutamisel kaob fail nii meediateegist kui ka kõigist postitustest, kus seda kasutati. Vaatamine kuvab vastava faili.

en: How to Update
et: Kuidas uuendada

[ctx: Howdy]
en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here
    some time in the future! (But remember your current site and username
    are gone forever.)
    
    Thanks for using the site,
    Webmaster
    ###SITE_NAME###
et: Hea kasutaja,
    Sa klõpsasid oma saidil hiljuti viidet 'Kustuta' ja täitsid vastava vormi.
    Kui tõesti soovid oma saiti kustutada, klõpsa allolevat viidet. Kinnitust enam
    ei küsita, seega klõpsa seda linki ainult siis, kui oled täiesti kindel:
    ###URL_DELETE###
    
    Kui kustutad oma saidi, saad alati luua uue millalgi tulevikus. Aga palun
    pea meeles, et Sinu praegune sait ja kasutajanimi on igaveseks läinud.
    
    Aitäh kasutamast,
    Haldur
    ###SITE_NAME###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the administration email address on
    your site changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et: Hea kasutaja,
    
    Sa oled hiljuti teinud päringu oma halduri konto e-postiaadressi vahetamiseks.
    Kui nii, siis kasuta allolevat viidet aadressi muutmiseks:
    ###ADMIN_URL###
    
    Kui sa seda teha ei soovi, siis võid vabalt käesoleva teate kustutada.
    
    See e-kiri saadeti aadressile ###EMAIL###
    
    Tervitades,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et: Hea kasutaja,
    
    Hiljuti avaldati soovi muuta selle kasutajakonto meiliaadressi.
    Kui soovid seda teha, klõpsa palun järgmisele lingile:
    ###ADMIN_URL###
    
    Võid ka vabalt eirata seda sõnumit, kui ei soovi oma e-posti
    aadressi ###EMAIL### vahetada.
    
    Tervitades,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy! Your site at %1$s has been updated automatically to WordPress %2$s.
et: Hei-hei! Sinu veebileht %1$s on automaatselt uuendatud WordPress'i versioonile %2$s.

en: I'm sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
et: Vabandust, see viide on aegunud. Palun vali mõni teine ​​variant.

en: I'm sure I want to permanently disable my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
et: Olen kindel, et soovin selle saidi jäädavalt välja lülitada ning mõistan, et seda toimingut ei saa tagasi võtta ja saiti %s uuesti kasutada.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
et: ID #%1$s: %2$s <strong>Aktiivset kasutajat ei kustutata.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be removed.</strong>
et: ID #%1$s: %2$s <strong>Aktiivset kasutajat ei saa eemaldada.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>You don't have permission to remove this user.</strong>
et: ID #%1$s: %2$s <strong>Sul pole õigust seda kasutajat eemaldada.</strong>

en: Icon Design
et: Ikoonikujundus

en: Identicon (Generated)
et: Identicon (genereeritud)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
et: Kui %1$s on välja lülitatud, palu see halduril sisse lülitada või uuri kas <a href="%2$s">Apache dokumentatsioonist</a> or <a href="%3$s">mujalt</a>, kuidas seda seadistatakse.

en: If a media file has not been attached to any post, you will see that in the Attached To column, and can click on Attach File to launch a small popup that will allow you to search for a post and attach the file.
et: Kui meediafaili ei kasuta ükski postitus, näed seda <em>Kasutusel</em> -veerus ning võid klõpsata <em>Kasuta faili</em>, mis avab väikese hüpikakna. Sealt saad otsida vajaliku postituse ning määrata selle meediafaili kasutajaks.

en: If an update is available, you&#8127;ll see a notification appear in the Toolbar and navigation menu.
et: Kui mõni uuendus on saadaval, näed teavitust Tööriistaribal ja navigatsioonimenüüs.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
et: Soovi korral teavitab WordPress erinevaid e-teenuseid uutest postitustest automaatselt.

en: If for any reason this automatic file creation doesn&#8217;t work, don&#8217;t worry. All this does is fill in the database information to a configuration file. You may also simply open %1$s in a text editor, fill in your information, and save it as %2$s.
et: Kui faili automaatne loomine miskipärast ei õnnestu, võid avada faili  %1$s tekstredaktoris, lisada enda info ja salvestada faili nimega %2$s.

en: If something goes wrong with a plugin and you can&#8217;t use WordPress, delete or rename that file in the %s directory and it will be automatically deactivated.
et: Kui pluginaga läheb midagi valesti ja WordPress muutub ligipääsmatuks, nimeta see fail ümber või kustuta kataloogist %s ning plugin lülitub automaatselt välja.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
et: Kui soovitud importijat nimekirjas pole, <a href="%s">otsi pluginate kataloogist</a>, ehk leidub midagi sobivat.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
et: Kui viitad teisele inimesele, võid siin määrata ka enda suhte temaga. Täpsemalt võid sellest lugeda <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN lehelt</a>.

en: If the root directory of your site were <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so this is the url rewrite rule you should have in your <code>web.config</code> file. Create a new file, called <code>web.config</code> in the root directory of your site. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all. Then insert this code into the <code>web.config</code> file.
et: Kui su saidi juurkataloog oleks <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">kirjutatav</a>, saaksime seda teha automaatselt. Kuna aga ei ole, siis peaksid enda <code>web.config</code>-faili lisama alltoodud reegli. Loo oma saidi juurkataloogi uus fail nimega <code>web.config</code>. Klõpsa väljale ja vajuta teksti valimiseks <kbd>CTRL-a</kbd>.  Seejärel lisa see <code>web.config</code>-faili.

en: If you are looking to use the link manager, please install the <a href="%s">Link Manager</a> plugin.
et: Kui soovid kasutada viidete haldurit, sarnaselt vanemate WordPressi versioonidega, peaksid paigaldama <a href="%s">Link Manager</a> -plugina.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
et: Kui järjehoidjatesse lohistamine ei õnnestu, kopeeri järgnev kood, loo uus järjehoidja ning kleebi kood selle URL-väljale.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
et: Viite kustutamisel eemaldatakse see jäädavalt, kuna viidete jaoks prügikastifunktsiooni hetkel veel pole.

en: If you do not remember your credentials, you should contact your web host.
et: Kui kasutajaandmed on ununenud, võta ühendust veebihalduriga.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
et: Kui sa ei soovi enam kasutada oma saiti %s, saad selle kustutada, kasutades allolevat vormi. Klõpsates <strong>"Kustuta minu sait jäädavalt"</strong>, saad e-kirjaga spetsiaalse kustutamise viite. Saidi kustutamiseks klõpsa e-kirjas olevale viitele.

en: If you don&#8217;t want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
et: Kui sa ei soovi oma saidil päisepilti kasutada, klõpsa nuppu &#8220;Eemalda päisepilt&#8221; osa &#8220;Päisepilt&#8221; lõpus. Kui otsustad hiljem siiski päisepilti kasutada, vali mõni siinne muu võimalus ning klõpsa &#8220;Salvesta muudatused&#8221;.

en: If you don&lsquo;t want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
et: Kui sa ei soovi oma päisepilti üles laadida, võid kasutada mõnd olemasolevat või kuvada juhusliku.

en: If you experience any issues or need support, the volunteers in the WordPress.org support forums may be able to help.
et: Kui sul tekib probleeme ja vajad tehnilist tuge, siis vabatahtlikud WordPress.org foorumites võivad osata sind aidata.

en: If you have a plugin in a .zip format, you may install it by uploading it here.
et: Kui soovitud plugin on pakitud .zip-vormingusse, saad selle siit üles laadida.

en: If you have a theme in a .zip format, you may install it by uploading it here.
et: Kui soovitud teema on pakitud .zip-vormingusse, saad selle siit üles laadida.

en: If you have marked plugins as favorites on WordPress.org, you can browse them here.
et: Kui oled märkinud pluginaid lemmikuteks WordPress.org-saidil, näed neid siin.

en: If you have marked themes as favorites on WordPress.org, you can browse them here.
et: WordPress.org-is valitud lemmikteemasid saad siin vaadata.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
et: Kui sul on postitusi või kommentaare muudes süsteemides, võib WordPress need importida siia veebilehele. Esmalt vali siit süsteem, millest importida:

en: If you haven&#8217;t yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
et: Kui sa ei ole veel ühtki menüüd loonud <strong>klõpsa alustamiseks &#8217;Loo uus menüü&#8217; lingil</strong>

en: If you just want to get an idea of what&#8217;s available, you can browse Featured and Popular plugins by using the links in the upper left of the screen. These sections rotate regularly.
et: Kui soovid saada aimu pakutavast võid sirvida Erilisi või Enimkasutatuid kasutades lehe vasakus ülaservas olevaid linke. Nendes valikutes kuvatavat uuendatakse regulaarselt.

en: If you know what you&#8217;re looking for, Search is your best bet. The Search screen has options to search the WordPress.org Plugin Directory for a particular Term, Author, or Tag. You can also search the directory by selecting popular tags. Tags in larger type mean more plugins have been labeled with that tag.
et: Kui tead, mida tahad, on parim valik otsing. Saad otsida pluginakataloogist kindla võtmesõna, autori või sildi järgi. Võid proovida ka valida populaarsemate siltide järgi – mida suuremas kirjas on silt, seda rohkem on kataloogis selle sildiga pluginaid.

en: If you like, you may enter custom structures for your category and tag <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s here. For example, using <code>topics</code> as your category base would make your category links like <code>%s/topics/uncategorized/</code>. If you leave these blank the defaults will be used.
et: Soovi korral saad siin määrata rubriikide ja siltide <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>-idele alusväärtused. Näiteks alus <code>topics</code> annab rubriikide viideteks <code>%stopics/uncategorized/</code>. Kui jätad need tühjaks, kasutatakse vaikimisi väärtusi.

en: If you need to re-install version %s, you can do so here or download the package and re-install manually:
et: Kui sul on vaja uuesti paigaldada versioon %s, siis sa saad seda teha laadides alla paigaldusfailid ning paigaldades need manuaalselt:

en: If you pick an option other than Plain, your general URL path with structure tags (terms surrounded by <code>%</code>) will also appear in the custom structure field and your path can be further modified there.
et: Kui aadressi kuvamiseks ei ole valitud lihtrežiimi, kuvatakse saidi üldine aadress koos struktuurimärgenditega (ümbritsetud <code>%</code>-märkidega) ja seda saab seal muuta.

en: If you reach out to us, we'll also ensure you'll never have this problem again.
et: Lubame, et kui pöördud meie poole teeme nii, et see probleem ei kordu.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
et: Kui sattusid siia lehele kogemata ning soovisid külastada mõnd oma saiti, siis siin on mõned viited, mis võiksid aidata.

en: If you take over, %s will be blocked from continuing to edit.
et: Kui sa võtad üle, siis kasutajal %s blokeeritakse edasine muutmine.

en: If you temporarily make your <code>web.config</code> file writable for us to generate rewrite rules automatically, do not forget to revert the permissions after rule has been saved.
et: Kui muudad faili <code>web.config</code> reeglite genereerimiseks ajutiselt kirjutatavaks, ära unusta pärast seda tagasi sättimast!

en: If you temporarily make your site&#8217;s root directory writable for us to generate the <code>web.config</code> file automatically, do not forget to revert the permissions after the file has been created.
et: Kui muudad oma veebilehe juurkataloogi  <code>web.config</code> -faili genereerimiseks ajutiselt kirjutatavaks, ära unusta pärast seda tagasi sättimast!

en: If you want site visitors to be able to register themselves, as opposed to by the site administrator, check the membership box. A default user role can be set for all new users, whether self-registered or registered by the site admin.
et: Kui soovid kasutajatel lasta end ise registreerida (ja mitte jätta seda halduri hooleks), tee linnuke liitumise märkeruutu.  Vaikimisi kasutajarolli saab määrata kõigile kasutajatele, nii halduri loodutele kui ise registreerunutele.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
et: Kui soovid teisendada rubriike siltideks või vastupidi, kasuta selleks <a href="%s">teisendajat</a>, mille leiad impordivalikutest.

en: If you want to install a plugin that you&#8217;ve downloaded elsewhere, click the Upload link in the upper left. You will be prompted to upload the .zip package, and once uploaded, you can activate the new plugin.
et: Kui soovid paigaldada mujalt alla laaditud pluginat, klõpsa ülal vasakul &#8220;Laadi üles&#8221; -nuppu. Sealt saad ZIP-vormingus pluginapaki üles laadida ja seejärel uue plugina käivitada.

en: If you want to make changes but don&#8217;t want them to be overwritten when the plugin is updated, you may be ready to think about writing your own plugin. For information on how to edit plugins, write your own from scratch, or just better understand their anatomy, check out the links below.
et: Kui sa tahad pluginat muuta ega soovi uuendustel lasta muudatusi üle kirjutada, peaksid kaaluma omaenda plugina kirjutamist. Pluginate muutmise, uute loomise või ka lihtsalt nende tööpõhimõtete  kohta vaata viiteid allpool.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
et: Kui tahad mooduli eemaldada, ent säilitada selle seadistused, lohista see lihtsalt väljalülitatud moodulite alale. Sealt on neid alati võimalik uuesti käivitada. See on eriti kasulik juhul, kui vahetad teemat ning uus võimaldab kasutada vähemaid moodulialasid.

en: If you want to run multiple WordPress installations in a single database, change this.
et: Kui soovid installeerida mitu WordPressi ühte andmebaasi, siis muuda seda.

en: If you would like to see more themes to choose from, click on the &#8220;Add New&#8221; button and you will be able to browse or search for additional themes from the <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a>. Themes in the WordPress.org Theme Directory are designed and developed by third parties, and are compatible with the license WordPress uses. Oh, and they&#8217;re free!
et: Kui soovid valida suurema hulga teemade seast, klõpsa &#8220;Lisa uus&#8221; ning sirvi <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a> pakutavat. Need teemad on disaininud ja arendanud kolmandad osapooled, aga nende litsents sobib kokku WordPressi omaga... ja nad on saadaval täiesti tasuta!

en: If your <code>.htaccess</code> file were <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so these are the mod_rewrite rules you should have in your <code>.htaccess</code> file. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all.
et: Kui su <code>.htaccess</code>-fail oleks <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">kirjutatav</a>, saaksime seda teha automaatselt. Kuna aga ei ole, siis peaksid oma <code>.htaccess</code>-i lisama järgmised mod_rewrite'i reeglid.  Klõpsa väljale ning kõigi väljavalimiseks vajuta <kbd>Ctrl-a</kbd>.

en: If your <code>web.config</code> file were <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so this is the url rewrite rule you should have in your <code>web.config</code> file. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all. Then insert this rule inside of the <code>/&lt;configuration&gt;/&lt;system.webServer&gt;/&lt;rewrite&gt;/&lt;rules&gt;</code> element in <code>web.config</code> file.
et: Kui su <code>web.config</code>-fail oleks <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">kirjutatav</a>, saaksime seda teha automaatselt. Kuna aga ei ole, siis peaksid enda <code>web.config</code>-faili lisama alltoodud reeglid. Klõpsa väljale ja vajuta teksti valimiseks <kbd>CTRL-a</kbd>.  Seejärel lisa see <code>web.config</code>-failis asuvasse  <code>/&lt;configuration&gt;/&lt;system.webServer&gt;/&lt;rewrite&gt;/&lt;rules&gt;</code> -blokki.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
et: Kui kasutatava teemaga tuli kaasa mitu päisepilti või oled ise üles laadinud mitu kohandatud päisepilti, saad panna WordPressi kuvama huupi valitut neist igal oma saidi lehel. Selle omaduse kasutamiseks lülita sisse &#8220;Juhuslik&#8221; raadionupp piltide seadete juures.

en: Image Address
et: Pildi aadress

en: Image Attachment Template
et: Pildimanuse mall

en: Image Caption
et: Pildi allkiri

en: Image Crop
et: Pildi kärpimine

en: Image File
et: Pildifail

en: Image Processing Error
et: Viga pildi töötlemisel

en: Image Upload Error
et: Viga pildi üleslaadimisel

en: Image could not be processed.
et: Pilti ei õnnestu töödelda.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
et: Pilti ei saa töödelda. Palun mine tagasi ja proovi uuesti.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
et: Pildiinfot ei leitud. Palun lae pilt uuesti üles.

en: Image metadata is inconsistent.
et: Pildi metaandmed on mittetäielikud.

en: Image preview
et: Pildi eelvaade

en: Image restored successfully.
et: Pilt edukalt taastatud.

en: Image rotation is not supported by your web host.
et: Sinu veebiserver ei toeta piltide pööramist.

en: Image saved
et: Pilt salvestati.

en: Image sizes
et: Pildi mõõtmed

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
et: Täpselt <strong>%1$d x %2$d piksli</strong> suurusi pilte kasutatakse muutmata kujul.

en: Images should be at least <strong>%1$d pixels</strong> tall.
et: Pildid peavad olema vähemalt <strong>%1$d piksli</strong> kõrgused.

en: Images should be at least <strong>%1$d pixels</strong> wide.
et: Pildid peaksid olema vähemalt <strong>%1$d piksli</strong> laiused.

en: Import
et: Impordi

en: Important:
et: NB!

en: In Response To
et: Vastus:

en: In a few words, explain what this site is about.
et: Kirjelda paari sõnaga, mida see sait endast kujutab.

en: In addition to post embeds, WordPress 4.4 also adds support for five new oEmbed providers: Cloudup, Reddit&nbsp;Comments, ReverbNation, Speaker&nbsp;Deck, and VideoPress.
et: Lisaks postitustesse lisamise senisele mehhanismile toetab WordPress 4.4 ka viit uut - Cloudup, Reddit&nbsp;Comments, ReverbNation, Speaker&nbsp;Deck ja VideoPress.

en: In all likelihood, these items were supplied to you by your Web Host. If you don&#8217;t have this information, then you will need to contact them before you can continue. If you&#8217;re all ready&hellip;
et: Tõenäoliselt on teenusepakkuja selle info edastanud, kuid kui ei, peab selle enne jätkamist järele uurima. Kui oled valmis&hellip;

en: In most cases, WordPress will automatically apply maintenance and security updates in the background for you.
et: Enamus juhtudel paigaldab WordPress kõik turva- ning hooldusuuendused automaatselt taustal.

en: In previous versions of WordPress, all importers were built-in. They have been turned into plugins since most people only use them once or infrequently.
et: Eelmistes WordPressi versioonides olid kõik importijad süsteemi sisse ehitatud. Nüüd on nad muudetud pluginateks, kuna enamik kasutajaid kasutab neid vaid korra või paar.

en: In reply to %s.
et: Vastus kommentaarile %s.

en: In reply to: %s
et: Vastus kommentaarile %s

en: In response to: %s
et: Vastus postitusele %s

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and blog URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
et: <strong>Autori</strong> veerus näidatakse lisaks autori nimele, e-posti- ja ajaveebiaadressile ka IP-aadressi. Sellele klõpsates näidatakse kõiki sellelt aadressilt tehtud kommentaare.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
et: <strong>Kommentaari</strong>  veerus näed kursori juures valikuid - kiida heaks, vasta (ja kiida heaks), kiirmuutmine, tavamuutmine, rämpsuks märkimine ja kustutamine.

en: In the <strong>In Response To</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
et: <strong>Vastusena</strong>-veerus on kolm elementi. Kommenteeritud postituse pealkiri ja viited selle redigeerimiseks, postituse püsiviide, mis viib selle tegelikule asukohale veebilehel, ning numbriga mullike, mis näitab selle postituse heaks kiidetud kommentaaride arvu. Kui mullike on hall, on kõik selle postituse kommentaarid modereeritud, sinise mulli korral on modereerimisjärjekorras kommentaare. Mullikesele klõpsates näidatakse ainult selle postituse kommentaare.

en: In the <strong>Submitted On</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
et: <strong>Saadetud</strong>-veerg näitab kommentaari saatmise aega. Sellele klõpsamine viib saidile kommentaari juurde.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
et: Osas &#8220;Päise tekst&#8221; saad valida, kas kuvada seda teksti või mitte. Samuti saad valida teksti värvi, klõpsates &#8220;Vali värv&#8221; ning sisestades HTML-is kasutatava 16-ndkoodi (nn hex, nt &#8220;#ff0000&#8221; tähistab punast tooni) või valides tooni avanenud värvivalijast.

en: In the editing area the Tab key enters a tab character. To move below this area by pressing Tab, press the Esc key followed by the Tab key. In some cases the Esc key will need to be pressed twice before the Tab key will allow you to continue.
et: Kui aktiivne on redaktoriala, lisab Tab-klahvi vajutus sinna tabulaatorimärgi. Liikumaks Tab-klahviga redaktorialast välja, vajuta Esc ja seejärel Tab. Vahel tuleb Esc-i vajutada kaks korda, enne kui saab Tab-iga edasi minna.

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Kasutamata <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Kasutamata <span class="count">(%s)</span>

en: Inactive Sidebar (not used)
et: Väljalülitatud külgpaan (ei kasutata)

en: Inactive Widgets
et: Kasutamata moodulid

en: Inactive:
et: Väljalülitatud:

en: Incompatible Archive.
et: Sobimatu arhiiv.

en: Information needed
et: Vajan infot

en: Infrastructure for the REST API has been integrated into core, marking a new era in developing with WordPress. The REST API serves to provide developers with a path forward for building and extending RESTful APIs on top of WordPress.
et: REST rakendusliidese taristu on nüüd lisatud põhikoodi, alustades uut ajastut WordPressi kasutamises arenduskeskkonnana.  REST rakendusliides võimaldab WordPressi kasutada REST arhitektuuriga liideste loomiseks ja edasiarendamiseks.

en: Infrastructure is the first part of a multi-stage rollout for the REST API. Inclusion of core endpoints is targeted for an upcoming release. To get a sneak peek of the core endpoints, and for more information on extending the REST API, check out the official %s plugin.
et: Taristu on esimene osa mitmesammulisest REST rakendusliidese juurutamisest. Kesksete lõpp-punktide lisamine jääb tulevikku. Pilguheitmiseks nendele ja REST  laienduste kohta lisainfo saamiseks kasuta ametlikku %s pluginat.

en: Insert into Post
et: Lisa postitusse

en: Insert media from another website
et: Lisa meediafaile mõnelt teiselt veebilehelt

en: Inserting Media
et: Meediafailide lisamine

en: Install
et: Paigalda

en: Install %s
et: Paigalda %s

en: Install %s now
et: Paigalda %s

en: Install Now
et: Paigalda

en: Install Parent Theme
et: Paigalda ülemteema

en: Install Press This
et: Paigalda Press This

en: Install Themes
et: Paigalda teemad

en: Install Update Now
et: Uuenda kohe

en: Install WordPress
et: Paigalda WordPress

en: Install importer
et: Paigalda importija

en: Install package not available.
et: Paigalduspakett pole saadaval.

en: Install the Blogger importer to import posts, comments, and users from a Blogger blog.
et: Paigalda Bloggeri importija sealse ajaveebi postituste, kommentaaride ja kasutajade importimiseks.

en: Install the LiveJournal importer to import posts from LiveJournal using their API.
et: Paigalda LiveJournali importija, et importida sealseid postitusi LiveJournali API abil.

en: Install the Movable Type importer to import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
et: Paigalda Movable Type-i importija, et importida postitusi ja kommentaare Movable Type-i või Typepadi ajaveebidest.

en: Install the RSS importer to import posts from an RSS feed.
et: Paigalda RSS-i importija, et importida postitusi RSS-uudisevoost

en: Install the Tumblr importer to import posts &amp; media from Tumblr using their API.
et: Paigalda Tumblr-i importija, et importida sealseid postitusi Tumblr-i API abil.

en: Install the WordPress importer to import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
et: Paigalda WordPressi importija, et importida postitusi, kommentaare, lisavälju, lehti, rubriike ja silte WordPressi ekspordifailist.

en: Install the blogroll importer to import links in OPML format.
et: Paigalda viiteimportija, et importida OPML-vormingus viiteid.

en: Install the category/tag converter to convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
et: Paigalda rubriigi-sildi teisendaja, et teisendada olemasolevaid rubriike valikuliselt siltideks või vastupidi.

en: Installation Failed
et: Paigaldamine ebaõnnestus

en: Installed Plugins
et: Paigaldatud pluginad

en: Installing Plugin from uploaded file: %s
et: Paigaldan plugina failist %s

en: Installing Plugin: %s
et: Paigaldan pluginat %s

en: Installing Theme from uploaded file: %s
et: Paigaldan teema failist %s

en: Installing Theme: %s
et: Paigaldan teemat %s

en: Installing the latest version&#8230;
et: Uusima versiooni paigaldamine

en: Installing the plugin&#8230;
et: Paigaldan pluginat

en: Installing the theme&#8230;
et: Teema paigaldamine

en: Installing themes on Multisite can only be done from the Network Admin section.
et: WordPressi võrgustikupaigaldusele saab teemasid lisada üksnes võrgustikuhalduse valikutest.

en: Insufficient Requirements
et: Nõuded pole täidetud

en: Internationalization
et: Tõlketööd

en: Introducing Twenty Sixteen
et: Saa tuttavaks: Twenty Sixteen

en: Invalid Data provided.
et: Vigased andmed.

en: Invalid URL Provided.
et: Vigane veebiviide.

en: Invalid form submission.
et: Vormi saatmisel tekkis viga.

en: Invalid image URL
et: Pildi URL on vigane

en: Invalid item ID.
et: Vigane objekti ID.

en: Invalid plugin page
et: Pluginate leht on vigane.

en: Invalid plugin path.
et: Plugina kataloogitee on vigane.

en: Invalid translation type.
et: Vale tõlketüüp.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
et: Uuele kasutajale saadeti e-kirjaga kutse. Konto loomiseks peab ta klõpsama kirjas olevat kinnitusviidet.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
et: Kasutajale saadeti e-kirjaga kutse.  Tema lisamiseks peab ta klõpsama kirjas olevat kinnitusviidet.

en: It is up to search engines to honor this request.
et: On otsimootorite otsustada, kas nad järgivad seda sätet või ei.

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
et: Näib, et Apache moodulit %s ei ole paigaldatud.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
et: Näib, et %s on selles versioonis ebaturvaline. Vananenud veebilehitseja on arvestatav turvarisk, soovitame lehitsejat uuendada.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
et: Näib, et kasutatav %s on vananenud. Parima kogemuse saamiseks soovitame seda uuendada.

en: Item added.
et: Lisatud.

en: Item deleted.
et: Kustutatud.

en: Item not added.
et: Ei lisatud.

en: Item not updated.
et: Uuendamata.

en: Item updated.
et: Uuendatud.

en: Items deleted.
et: Kustutatud.

en: Items list
et: Objektinimekiri

en: Items list navigation
et: Objektinimekirjas liikumine

en: Just another %s site
et: Järjekordne %s veebileht

en: Just another WordPress site
et: Järjekordne WordPressi veebileht

en: Keep this link private
et: Muuda viide privaatseks

en: Keeping your site updated is important for security. It also makes the internet a safer place for you and your readers.
et: Veebilehe uuendatuna hoidmine on tähtis turvalisuse pärast. See muudab interneti turvalisemaks sinule ja sinu veebilehe külastajatele.

en: Key
et: Võti

en: Keyboard users: When you&#8217;re working in the visual editor, you can use <kbd>Alt + F10</kbd> to access the toolbar.
et: Klaviatuuri kasutajad: Kui töötad visuaalredaktoris saad kasutada <kbd>Alt + F10</kbd> tööriistariba väljakutsumiseks.

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Large size
et: Suur

en: Last Modified
et: Viimati muudetud

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Last Updated:
et: Viimati uuendatud:

en: Last checked on %1$s at %2$s.
et: Viimati kontrollitud %1$s kell %2$s.

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
et: Viimati muutis seda %1$s,  %2$s kell %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
et: Viimati muudetud %1$s kell %2$s

en: Last page
et: Viimane leht

en: Latest
et: Viimased

en: Latest Version Installed
et: Uusim versioon on paigaldatud

en: Layout
et: Kujundus

en: Lead Developer
et: Juhtiv arendaja

en: Learn more about getting started
et: Loe lähemalt alustamise kohta

en: Left Sidebar
et: Vasak külgpaan

en: Let&#8217;s go!
et: Las käia!

en: Library
et: Meediateek

en: Light
et: Hele

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
et: Ilmselt on funktsiooni  add_meta_box() kasutatud wp-admin/includes/template.php kaudu. See ei ole hea idee.  Kasuta add_meta_box() -funktsiooni add_meta_boxes -i kaudu.

en: Link Image To:
et: Pildiviide:

en: Link URL
et: Viite URL

en: Link added.
et: Viide lisatud.

en: Link not found.
et: Viidet ei leitud.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
et: Viite tekst, näiteks &#8220;Lunarahanõuded (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
et: Pisipiltide viide:

en: Link to image
et: Viide pildile

en: Links Template
et: Viitemall

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
et: Ekraani ülaservas asuv tööriistariba ühendab töölauda saidi välisvaatega, samuti annab see ligipääsu kasutajakontole ja WordPressi abiinfole.

en: Links list
et: Viitenimekiri

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
et: Viiteid võib jagada viiterubriikidesse, mis ei ole samad kui postitusterubriigid.

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
et: Eelvaade &#8220;%s&#8221;

en: Loading&#8230;
et: Laen &#8230;

en: Loading&hellip;
et: Laen&hellip;

en: Local time is %s
et: Kohalik aeg: %s

en: Location of the uploaded file.
et: Üleslaetud faili asukoht.

en: Log %s out of all locations.
et: Logi %s kõikjalt välja.

en: Log Out Everywhere
et: Logi kõikjalt välja

en: Log Out Everywhere Else
et: Logi end kõikjalt mujalt välja

en: Login Name
et: Kasutajanimi

en: Look Up
et: Vaata

en: Looking for %1$s in %2$s
et: Otsitakse %1$s asukohast %2$s

en: M j, Y @ H:i
et: j. M Y @ H:i

en: M jS
et: j.m.Y

en: M jS Y
et: d. M Y

en: MB (Leave blank for network default)
et: MB (jäta tühjaks, kui kasutad võrgustiku vaikimisi sätet)

en: Mail Server
et: E-postiserver

en: Main Index Template
et: Esilehe mall

en: Main Page (no parent)
et: Pealeht (ülemlehti pole)

en: Main content
et: Põhiline sisu

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Maintenance Release
et: Hooldusversioon

en: Maintenance Releases
et: Hooldusväljalasked

en: Maintenance and Security Release | Maintenance and Security Releases
et[0]: Hooldus- ja turvauuendus.

en: Maintenance and Security Releases
et: Hooldus- ja turvaväljalasked

en: Make this post sticky
et: Kinnista postitus

en: Manage <a href="%1$s">widgets</a> or <a href="%2$s">menus</a>
et: Halda <a href="%1$s">mooduleid</a> või <a href="%2$s">menüüsid</a>

en: Manage Locations
et: Asukohtade haldamine

en: Manage Themes
et: Halda teemasid

en: Manage Uploads
et: Halda meediateeki

en: Manage in Customizer
et: Halda kohandajas

en: Manage menus
et: Halda menüüsid

en: Manage widgets
et: Halda mooduleid

en: Managing Pages
et: Lehtede haldus

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
et: Lehtede haldamine on väga sarnane postituste haldamisega ning ekraani saab kohandada samal viisil.

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
et: Paljud inimesed kasutavad modereerimise kiirendamiseks kiirklahve. Lisainfo saamiseks klõpsa kõrvalasuvat linki.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
et: Paljud teemad kuvavad külgpaanidel vaikimisi mooduleid (kuni muudatuste tegemiseni paanil), kuid neid ei näidata automaatselt külgpaani haldusvahendis.  Peale moodulite esmast muutmist saad vaikimisi moodulid uuesti lisada, lisades need saadaolevate moodulite alale.

en: Mark this comment as spam
et: Märgi see kommentaar spämmiks

en: Mature
et: Valmis

en: Max Height
et: Maks. kõrgus

en: Max Width
et: Maks. laius

en: Maximum Rating
et: Hinnang

en: Maximum size: %s
et: Maksimumsuurus: %s

en: Media
et: Meedia

en: Media Settings
et: Meediaseaded

en: Media attachment moved to the trash.
et: Meediamanus saadeti prügikasti.

en: Media attachment permanently deleted.
et: Meediamanus kustutati jäädavalt.

en: Media attachment restored from the trash.
et: Meediamanus taastati prügikastist.

en: Media attachment updated.
et: Meediamanust uuendati.

en: Media items list
et: Meedianimekiri

en: Media items list navigation
et: Meedianimekirjas liikumine

en: Medium size
et: Keskmine

en: Membership
et: Liikmelisus

en: Menu 1
et: Menüü 1

en: Menu Item
et: Menüüelement

en: Menu Management
et: Menüüde haldus

en: Menu Settings
et: Menüü seaded

en: Menu Structure
et: Menüü struktuur

en: Menu locations updated.
et: Menüü asukohad uuendatud.

en: Menu order
et: Menüüjärjestus

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the custom menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the Documentation link to the side.
et: Menüüsid saab kuvada teemades eri kohtades ja isegi kasutada neid küljeribal lisades &#8220;Kohandatud menüü&#8221; <a href="%1$s">Moodulite</a> alla. 
    Kui su teema ei toeta kohandatud menüüsid (vaikimisi teemad %2$s and %3$s toetavad), siis sa võid õppida teemat vastavalt kohandama järgides küljel asuvat dokumentatsiooni linki.

en: Microformats
et: Mikrovormingud

en: Minute
et: Minut

en: Missed schedule
et: Tähtaeg möödas

en: Missing Widgets
et: Puuduvad moodulid

en: Missing a temporary folder.
et: Ajutine kaust puudub.

en: Missing post ID.
et: Postituse ID puudub.

en: Moderate Comment
et: Modereeri kommentaari

en: Moderating Comments
et: Kommentaaride modereerimine

en: MonsterID (Generated)
et: MonsterID (genereeritud)

en: Month
et: Kuu

en: Month and name
et: Kuu ja nimi

en: More Actions
et: Veel tegevusi

en: More Details
et: Täpsem teave

en: More actions
et: Veel tegevusi

en: More information about %s
et: Vaata %s kohta lisaks...

en: Most Recent
et: Värskeimad

en: Most Used
et: Enimkasutatud

en: Most of the time, plugins play nicely with the core of WordPress and with other plugins. Sometimes, though, a plugin&#8217;s code will get in the way of another plugin, causing compatibility issues. If your site starts doing strange things, this may be the problem. Try deactivating all your plugins and re-activating them in various combinations until you isolate which one(s) caused the issue.
et: Enamasti saavad pluginad WordPressi põhiosaga ja teiste pluginatega kenasti läbi. Ent vahel võib mõni plugin siiski hakata teisi segama - kui veebileht hakkab veidralt käituma, on tihti just siin probleem. Proovi kõik pluginad esmalt välja lülitada ning lülita seejärel nad ükshaaval uuesti sisse,  kuni leiad selle või need, mis pahanduse põhjustas.

en: Most themes display the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. The tagline is also displayed by many themes.
et: Enamik teemasid kuvab saidi pealkirja iga lehe kohal, veebilehitseja pealkirjaribal ning uudisevoo pealkirjas. Paljud teemad kuvavad ka alapealkirja.

en: Movable Type and TypePad
et: Movable Type ja Typepad

en: Move
et: Liiguta

en: Move this comment to the trash
et: Saada see kommentaar prügikasti

en: Move this item to the Trash
et: Saada see prügikasti

en: Move to Trash
et: Saada prügikasti

en: Mr WordPress
et: hr. WordPress

en: Multisite support is not enabled.
et: Mitme saidi tugi ei ole sisse lülitatud.

en: Must-Use <span class="count">(%s)</span> | Must-Use <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Kohustuslik <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Kohustuslikud <span class="count">(%s)</span>

en: My Site
et: Minu sait

en: Mystery Person
et: Saladuslik Isik

en: Name:
et: Nimi:

en: Navigation
et: Navigeerimine

en: Need help? Use the Help tab in the upper right of your screen.
et: Vajad abi? Kasuta Abiinfo sakki ekraani paremas ülanurgas.

en: Need more help? <a href="%s">We got it</a>.
et: Vajad veel abi? <a href="%s">Vaata siia</a>.

en: Network Activate
et: Lülita sisse kogu võrgustikus

en: Network Activate %s
et: Lülita %s kogu saidil sisse

en: Network Active
et: Võrgustik sisse lülitatud

en: Network Admin Email
et: Võrgustikuhalduri e-post

en: Network Deactivate
et: Lülita välja kogu võrgustikus

en: Network Details
et: Võrgustiku üksikasjad

en: Network Disable
et: Keela võrgustikus

en: Network Enable
et: Käivita kogu võrgustikus

en: Network Only
et: Ainult võrgustik

en: Network Setup
et: Võrguparameetrid

en: Network Title
et: Võrgustiku nimi

en: Network deactivate %s
et: Lülita %s kogu saidil välja

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New %1$s, %2$s, and %3$s objects make interacting with terms, comments, and networks more predictable and intuitive in code.
et: Uued objektid %1$s, %2$s ja %3$s teevad terminite, kommentaaride ja võrgustikega suhtlemise koodis selgemaks ja intuitiivsemaks.

en: New Password
et: Uus parool

en: New User Default Role
et: Uue kasutaja vaikimisi roll:

en: New WordPress Site
et: Uus WordPressi sait

en: New category name
et: Uue rubriigi nimi

en: New theme activated. <a href="%s">Visit site</a>
et: Uus teema lülitati sisse. <a href="%s">Vaata esilehte</a>

en: New translations are available.
et: Uued tõlked on saadaval.

en: New user created.
et: Loodi uus kasutaja.

en: New user created. <a href="%s">Edit user</a>
et: Uus kasutaja loodud. <a href="%s">Redigeeri kasutajat</a>

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. By default, this email will also contain their password. Uncheck the box if you don&#8217;t want the password to be included in the welcome email.
et: Uued kasutajad saavad e-kirjaga teate nende lisamisest sinu veebilehe kasutajate hulka. Vaikimisi on selles kirjas ka nende parool. Kui sa ei soovi tervituskirjaga parooli saata, tühjenda sätetes vastav märkeruut.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you don&#8217;t want the user to receive a welcome email.
et: Uuetele kasutajatele saadetakse e-kiri, milles teavitatakse, et nad on lisatud sinu lehekülje kasutajaks. Selles on ka parool. Tee siia linnuke, kui sa ei soovi seda kirja saata.

en: Newer Version (%s) Installed
et: Uuem versioon (%s) on paigaldatud

en: Next Steps
et: Järgmised sammud

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: No Update Required
et: Uuendamist pole vaja

en: No activity yet!
et: Tegevused puuduvad!

en: No approved comments
et: Heakskiidetud kommentaare pole

en: No comments
et: Kommentaare pole

en: No comments awaiting moderation.
et: Ühtki kommentaari pole modereerimisjärjekorras.

en: No comments found.
et: Kommentaare pole.

en: No file was uploaded.
et: Ühtki faili ei laetud üles.

en: No further action is needed on your part.
et: Rohkem ei ole vaja midagi teha.

en: No importers are available.
et: Ühtki importijat ei leitud.

en: No items.
et: Tühi.

en: No links found.
et: Viiteid ei leitud.

en: No pending comments
et: Ootel kommentaarid puuduvad

en: No plugins found.
et: Pluginaid ei leitud.

en: No plugins match your request.
et: Selliseid pluginaid ei ole.

en: No role
et: Roll puudub

en: No sites found.
et: Saite pole.

en: No such file exists! Double check the name and try again.
et: Ups, sellist faili pole! Kontrolli nime ja proovi uuesti.

en: No thanks, do not remind me again
et: Ei tänan - rohkem pole vaja meelde tuletada

en: No themes found.
et: Teemasid ei leitud.

en: No themes found. Try a different search.
et: Ühtki teemat ei leitud. Proovi mõnda muud otsingut.

en: No themes match your request.
et: Selliseid teemasid ei ole.

en: No users found.
et: Kasutajaid pole.

en: No valid plugins were found.
et: Pluginaid ei leitud.

en: No, return me to the plugin list
et: Ei, vii mind tagasi pluginatenimekirja

en: Not Sticky
et: Kinnistamata

en: Not enough space to upload. %1$s KB needed.
et: Üleslaadimiseks ei jätku ruumi. Vaja on %1$s KB.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
et: NB! Lõikamiseks tuleb valida vastav ikoon, seejärel klõpsata pildile ning valida hiirega lohistades soovitav pildiala. Seejärel tuleks pilt salvestada.

en: Note:
et: Märkus:

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
et: Märkus: mitte kumbki neist valikutest ei blokeeri ligipääsu - see on otsimootorite otsustada, kas nad järgivad seda sätet või ei.

en: Notes
et: Märkused

en: Nothing to save, the image has not changed.
et: Pilti pole muudetud, midagi pole salvestada.

en: Notice:
et: Märkus:

en: Now you can embed your posts on other sites, even other WordPress sites. Simply drop a post URL into the editor and see an instant embed preview, complete with the title, excerpt, and featured image if you&#8217;ve set one. We&#8217;ll even include your site icon and links for comments and sharing.
et: Nüüd saad lisada enda postitusi teistesse saitidesse (ka neisse, mis asuvad mujal). Lihtsalt kleebi postituse aadress redaktorisse ja näed seal kohe pealkirja, väljavõtte ja päisepildiga varustatud eelvaadet. Lisatakse ka sinu saidi ikoon ning viited kommenteerimiseks ja jagamiseks.

en: Number of Themes found: %d
et: Leiti %d teemat

en: Number of items per page:
et: Elemente lehe kohta:

[ctx: Number/count of items]
en: Count
et: Kogus

en: Numeric
et: Numbrilised

en: On this screen, you can update to the latest version of WordPress, as well as update your themes, plugins, and translations from the WordPress.org repositories.
et: Siin saad WordPress.org-i kaudu uuendada WordPressi ennast, aga ka teemasid, pluginaid ja tõlkeid.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
et: Loodud WXR-faili saab importida mõnda teise WordPressi veebilehte või mõnda teise seda vormingut tundvasse ajaveebiplatvormi.

en: Once the network is created, you may reactivate your plugins.
et: Peale võrgustiku loomist võid pluginad uuesti sisse lülitada.

en: Once you complete these steps, your network is enabled and configured. You will have to log in again.
et: Kui see kõik on tehtud, on võrgustik häälestatud ja sisse lülitatud. Logi uuesti sisse.

en: Once you have generated a list of themes, you can preview and install any of them. Click on the thumbnail of the theme you&#8217;re interested in previewing. It will open up in a full-screen Preview page to give you a better idea of how that theme will look.
et: Kui teemade loend on loodud, saad proovida ja paigaldada iga teemat. Klõpsa sind huvitava teema pisipildile, nägemaks selle eelvaadet. Eelvaade avaneb üle ekraani, et saaksid paremini aimu, kuidas selle teema kujundus mõjub.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
et: Kui oled ala valinud saad muuta selle suurust sisestades mõõdud pikslites. Väikseim lubatud valikusuurus on Meedia seadete all määratud Pisipildi suurus.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
et: Kui kinnitad kustutamise, kustub see kasutaja jäädavalt.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
et: Kui kinnitad kustutamise, kustuvad need kasutajad jäädavalt.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
et: Kui oled faili salvestanud, saad selle impordifunktsiooni kasutades importida mõnda teise WordPressi veebilehte.

en: One Column
et: Üks veerg

en: One of the plugins is invalid.
et: Üks pluginatest on vigane.

en: One of the selected users is not a member of this site.
et: Üks valitud kasutajatest ei ole sel saidil registreeritud.

en: One or more database tables are unavailable. To allow WordPress to attempt to repair these tables, press the &#8220;Repair Database&#8221; button. Repairing can take a while, so please be patient.
et: Vähemalt üks andmebaasitabel on kättesaamatu. Kui soovid lasta WordPressil proovida tabeleid parandada, vajuta &#8220;Paranda andmebaas&#8221; -nuppu. Parandamine võib võtta veidi aega.

en: Only the current theme is available to you. Contact the %s administrator for information about accessing additional themes.
et: Sul on kasutada ainult käesolev teema. Täiendavate teemade kasutuselevõtuks võta ühendust veebilehe %s halduriga.

en: Oops, no such file exists! Double check the name and try again, merci.
et: Ups, sellist faili pole! Kontrolli nime ja proovi uuesti (pliis!)

en: Open Press This
et: Ava Press This

en: Open this theme in the Theme Editor
et: Ava teemaredaktoris

en: Optional
et: Variandid

en: Or choose an image from your media library:
et: Või vali pilt meediateegist:

en: Orange
et: Oranž

en: Order
et: Järjestus

en: Order images by:
et: Piltide järjestus:

en: Order:
et: Järjestus:

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
et: Jaota mu üleslaetud failid kuude ja aastate järgi kataloogidesse

en: Original dimensions %s
et: Algmõõtmed %s

en: Other WordPress News
et: Teised WordPressi uudised

en: Other comment settings
et: Muud kommentaariseaded

en: Other user roles have been changed.
et: Teisi kasutajarolle muudeti.

en: Other users have been deleted.
et: Teised kasutajad kustutati.

en: Other users have been removed.
et: Teised kasutajad eemaldati.

en: Our newest default theme, Twenty Sixteen, is a modern take on a classic blog design.
et: Meie uusim vaikimisi teema Twenty Sixteen on moodne variant klassikalisest ajaveebikujundusest.

en: Overview
et: Ülevaade

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
et: PG &#8212; Võib tekitada vastuseisu, sobib üle 13-aastasele lugejaskonnale

en: Page Attributes
et: Lehe omadused

en: Page Template
et: Lehemall

en: Page draft updated.
et: Lehe mustandit uuendati.

en: Page published.
et: Leht avaldati.

en: Page restored to revision from %s.
et: Leht ennistati versioonile %s.

en: Page saved.
et: Leht salvestati.

en: Page scheduled for: %s.
et: Avaldatakse: %s

en: Page submitted.
et: Leht saadeti ära.

en: Page updated.
et: Leht uuendatud.

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
et: Lehed sarnanevad postitustele selle poolest, et neilgi on pealkiri, sisu ja metaandmed, kuid erinevalt postitustest ei kuulu nad kronoloogiliselt järjestatud postitustevoo hulka, vaid on otsekui püsivad postitused. Lehed ei kasuta rubriike, ega silte, kuid neid saab hierarhiliselt järjestada. Lehe saab paigutada teise lehe alajaotiseks, määrates teise lehe selle ülemleheks. Nii saab luua lehtede rühmi.

en: Pagination
et: Küljendus

en: Parent
et: Ülemleht

en: Password protected
et: Parooliga kaitstud

en: Permalink Settings
et: Püsiviidete seaded

en: Permalink structure updated.
et: Püsiviidete struktuuri uuendati.

en: Permalink structure updated. Remove write access on web.config file now!
et: Püsiviidete struktuuri uuendati. Lülita faili web.config kirjutusõigused välja!

en: Permalink:
et: Püsiviide:

en: Permalinks
et: Püsiviited

en: Permalinks are the permanent URLs to your individual pages and blog posts, as well as your category and tag archives. A permalink is the web address used to link to your content. The URL to each post should be permanent, and never change &#8212; hence the name permalink.
et: Püsiviited on stabiilsed viited sinu üksikutele lehtedele ja postitustele, samuti rubriikide ja siltide arhiivile. Püsiviide on veebiaadress, millelt sinu lehe sisu kätte saab. Need peaksid olema püsivad ja mitte muutuma (siit ka nimi).

en: Permalinks can contain useful information, such as the post date, title, or other elements. You can choose from any of the suggested permalink formats, or you can craft your own if you select Custom Structure.
et: Püsiviited võivad sisaldada kasulikku infot nagu kuupäev või pealkiri. Püsiviite vormingu võid valida olemasolevate seast või luua uue.

en: Permanently Delete Comment
et: Kustuta jäädavalt

en: Personal Options
et: Isikuseaded

en: Photoblogging
et: Fotoblogimine

en: Pings
et: Ping-id

en: Pink
et: Roosa

en: Plain
et: Lihtne

en: Please <a href="%s">deactivate your plugins</a> before enabling the Network feature.
et: Enne võrgustiku käivitamist palun <a href="%s">lülita pluginad välja</a>.

en: Please check out your site now. It's possible that everything is working. If it says you need to update, you should do so:
et: Palun kontrolli oma veebilehte. On võimalik, et kõik töötab. Kui tuleb teade, et lehte on vaja uuendada, siis tee seda:

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
et: Palun vali, kas WordPressi võrgustikus tuleb kasutada alamdomeene või -katalooge.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
et: Palun läbi kõik seadistussammud. Uue võrgstiku loomiseks pead selle andmebaasitabelid kas tühjendama või kustutama.

en: Please enter a valid menu name.
et: Sisesta toimiv menüünimi.

en: Please enter your FTP credentials to proceed.
et: Jätkamiseks sisesta enda FTP kasutajaandmed.

en: Please enter your FTP or SSH credentials to proceed.
et: Jätkamiseks sisesta enda FTP või SSH kasutajaandmed.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
et: Veendu, et Apache %s moodul on olemas, kuna see paigaldus vajab seda hiljem.

en: Please provide a custom field name.
et: Palun sisesta välja väärtus.

en: Please provide a custom field value.
et: Palun sisesta välja väärtus.

en: Please provide a valid username.
et: Palun kirjuta korrektne kasutajanimi.

en: Please provide the following information. Don&#8217;t worry, you can always change these settings later.
et: Enne alustamist on meil vaja veidi infot. Ära muretse, seda saab hiljem alati muuta.

en: Please select a file
et: Palun vali fail

en: Please select an option.
et: Palun vali mõni ​​variant.

en: Please select one or more plugins to update.
et: Palun vali pluginad, mida soovid uuendada.

en: Please select one or more themes to update.
et: Palun vali teemad, mida soovid uuendada.

en: Please update your site at %1$s to WordPress %2$s.
et: Palun uuenda oma veebilehte %1$s WordPressi versiooniks %2$s.

en: Plugin <strong>activated</strong>.
et: Plugin <strong>sisse lülitatud</strong>.

en: Plugin <strong>deactivated</strong>.
et: Plugin <strong>välja lülitatud</strong>.

en: Plugin Files
et: Pluginafailid

en: Plugin Homepage &#187;
et: Plugina koduleht  &#187;

en: Plugin Install
et: Plugina paigaldamine

[ctx: Plugin Installer]
en: Beta Testing
et: Beeta-testimine

[ctx: Plugin Installer]
en: Favorites
et: Lemmikud

[ctx: Plugin Installer]
en: Featured
et: Erilised

[ctx: Plugin Installer]
en: Popular
et: Enimkülastatud

[ctx: Plugin Installer]
en: Recommended
et: Soovitused

[ctx: Plugin Installer]
en: Tag
et: silt

en: Plugin Reactivation
et: Plugina taaskäivitus

en: Plugin could not be activated because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
et: Pluginat ei saa sisse lülitada, kuna see tekitas <strong>tõsise vea</strong>.

en: Plugin could not be deleted due to an error: %s
et: Plugina kustutamisel tekkis viga: %s

en: Plugin failed to reactivate due to a fatal error.
et: Pluginat ei saa taaskäivitada, kuna see tekitas tõsise vea.

en: Plugin file does not exist.
et: Pluginafaili ei leitud.

en: Plugin install failed.
et: Plugina paigaldamine ebaõnnestus

en: Plugin installed successfully.
et: Plugin edukalt paigaldatud

[ctx: Plugin installer group title]
en: Performance
et: Jõudlus

[ctx: Plugin installer group title]
en: Social
et: Suhtlus

[ctx: Plugin installer group title]
en: Tools
et: Tööriistad

[ctx: Plugin installer section title]
en: Changelog
et: Muudatused

[ctx: Plugin installer section title]
en: Description
et: Kirjeldus

[ctx: Plugin installer section title]
en: FAQ
et: KKK

[ctx: Plugin installer section title]
en: Installation
et: Paigaldamine

[ctx: Plugin installer section title]
en: Other Notes
et: Märkused

[ctx: Plugin installer section title]
en: Reviews
et: Arvustused

[ctx: Plugin installer section title]
en: Screenshots
et: Ekraanipildid

en: Plugin reactivated successfully.
et: Plugin taaskäivitatud.

en: Plugin update failed.
et: Plugina uuendamine ebaõnnestus.

en: Plugin updated successfully.
et: Plugin uuendatud.

en: Plugin zip file
et: Plugina zip-fail

en: Plugins %s
et: Pluginad %s

en: Plugins extend and expand the functionality of WordPress. Once a plugin is installed, you may activate it or deactivate it here.
et: Pluginad laiendavad ja avardavad WordPressi funktsioone. Peale plugina paigaldamist saad seda siit sisse-välja lülitada.

en: Plugins extend and expand the functionality of WordPress. You may automatically install plugins from the <a href="%1$s">WordPress Plugin Directory</a> or upload a plugin in .zip format via <a href="%2$s">this page</a>.
et: Pluginad täiendavad ja laiendavad WordPressi funktsioone. Pluginaid saab automaatselt paigaldada  <a href="%1$s">WordPressi pluginakataloogist</a> või <a href="%2$s">selle lehe kaudu</a> .zip-failidena üles laadida.

en: Plugins hook into WordPress to extend its functionality with custom features. Plugins are developed independently from the core WordPress application by thousands of developers all over the world. All plugins in the official <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Plugin Directory</a> are compatible with the license WordPress uses. You can find new plugins to install by searching or browsing the Directory right here in your own Plugins section.
et: Pluginad võimaldavad lisada WordPressile lisafunktsioone. Neid arendavad tuhanded arendajad üle maailma, tehes seda WordPressi põhitarkvarast sõltumatult. Kõik <a href="%s" target="_blank">WordPressi ametlikus pluginakataloogis</a> sisalduvad pluginad kasutavad WordPressi omaga ühilduvaid litsentse. Uusi pluginaid saad otsida või nende kataloogi sirvida siitsamast pluginate sektsioonist.

en: Plugins list
et: Pluginanimekiri

en: Plugins list navigation
et: Pluginanimekrijas liikumine

en: Plugins updated successfully.
et: Pluginad edukalt uuendatud.

en: Popular Plugin
et: Populaarne plugin

en: Popular tags
et: Levinud sildid

en: Popup Comments
et: Kommentaaride hüpikaken

en: Popup Comments Template
et: Kommentaaride hüpikakna mall

en: Position
et: Asukoht

en: Post Formats
et: Postituse vormingud

en: Post Via Email
et: Postita e-kirjaga

en: Post draft updated.
et: Postituse mustandit uuendati.

en: Post name
et: Postituse nimi

en: Post published.
et: Postitus avaldati.

en: Post restored successfully.
et: Postitus edukalt taastatud.

en: Post restored to revision from %s.
et: Postitus ennistati versioonile %s.

en: Post saved.
et: Postitus salvestatud

en: Post scheduled for: %s.
et: Postitus avaldatakse: %s

en: Post submitted.
et: Postitus saadeti ära.

en: Post title
et: Postituse pealkiri

en: Post updated.
et: Postitus uuendatud.

en: Post via email
et: E-posti abil postitamine

en: Post via email settings allow you to send your WordPress install an email with the content of your post. You must set up a secret email account with POP3 access to use this, and any mail received at this address will be posted, so it&#8217;s a good idea to keep this address very secret.
et: E-posti kaudu postitamine võimaldab saata postitusi e-kirjaga. Selleks tuleb seada üles salajane POP3-e-postikonto. Kuna iga sinna saadetud e-kiri läheb saidile üles, tasub seda aadressi hoida enda teada.

en: Posts
et: Postitused

en: Posts Page
et: Postitusteleht

en: Posts page: %s
et: Postitusteleht: %s

en: Preparing to install <strong>%1$s %2$s</strong>&#8230;
et: Asun paigaldama teemat <strong>%1$s %2$s</strong>&#8230;

en: Preparing to install the latest version&#8230;
et: Valmistun installeerima viimast versiooni&#8230;

en: Press This is a bookmarklet that makes it easy to blog about something you come across on the web. You can use it to just grab a link, or to post an excerpt. Press This will even allow you to choose from images included on the page and use them in your post. Just drag the Press This link on this screen to your bookmarks bar in your browser, and you&#8217;ll be on your way to easier content creation. Clicking on it while on another website opens a popup window with all these options.
et: Press This on väike järjepidaja, mis võimaldab lisada ajaveebi kõik veebist leitud huvitavad asjad. Võid kasutada seda üksiku viite või leheväljavõtte avaldamiseks. Sellega saad ka valida lähtelehelt mõne sobiva pildi ja avaldada selle enda ajaveebis. Nende võimaluste kasutamiseks lohista Press This -viide siit ekraanilt enda veebilehitseja järjehoidjaribale. Klõpsates seda mõne veebilehe avamise ajal avaneb hüpikaken kõigi nende võimalustega.

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
et: Press This on väike tööriist, mis aitab võtta veebist materjali ja luua selle põhjal hõlpsasti postitusi.

en: Press This!
et: Press This

en: Preview %s
et: Eelvaade

en: Preview &#8220;%s&#8221;
et: Eelvaatle &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
et: Lehe eelvaade

en: Preview page
et: Eelvaate leht

en: Preview post
et: Eelvaatle postitust

en: Previewing and Customizing
et: Eelvaade ja kohandamine

en: Previewing and Installing
et: Eelvaade ja paigaldamine

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
et: Pildi eelnevalt muudetud koopiaid ei kustutata.

en: Primary Site
et: Peasait

en: Private Key:
et: Privaatvõti:

en: Proceed
et: Jätka

en: Profile
et: Profiil

en: Profile Picture
et: Profiili pilt

en: Profile updated.
et: Profiili uuendati.

en: Project Leaders
et: Projektijuhid

en: Public Key:
et: Avalik võti:

en: Public and Private keys incorrect for %s
et: %s avalik ja privaatvõti ei klapi.

en: Publish <b>immediately</b>
et: Avalda <strong>kohe</strong>

en: Publish Settings
et: Avaldamise seaded

en: Publish on: <b>%1$s</b>
et: Avaldatakse: <b>%1$s</b>

en: Published on: <b>%1$s</b>
et: Avaldatud: <b>%1$s</b>

en: Publishing Soon
et: Avaldatakse varsti

en: Purple
et: Purpur

en: Quick Draft
et: Kiire mustand

en: Quick Edit
et: Kiirkirjutamine

en: Quick&nbsp;Edit
et: Kiirkirjutamine

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
et: R &#8212; Üksnes täiskasvanud lugejaskonnale

en: REST API infrastructure
et: REST rakendusliidese taristu

en: RSS Address
et: RSS-aadress

en: RTL Language Support
et: RTL keeletugi

en: RTL Stylesheet
et: RTL stiilileht

en: Random
et: Juhuslik

en: Rating
et: Hinnang

en: Re-install Now
et: Paigalda uuesti

en: Reading
et: Lugemine

en: Reading Settings
et: Lugemisseaded

en: Reattached %d attachment. | Reattached %d attachments.
et[0]: Taastasin %d manuse.
et[1]: Taastasin %d manust.

en: Recent Rockstars
et: Hetke staartegijad

en: Recently Active <span class="count">(%s)</span> | Recently Active <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Hiljuti kasutatud <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Hiljuti kasutatud <span class="count">(%s)</span>

en: Recently Published
et: Hiljuti avaldatud

en: Red
et: Punane

en: Relationship
et: Viite suhted (XFN)

en: Release Lead
et: Versiooni juht

en: Released: %d.
et: Avaldatud: %d.

en: Remember to click Update Media to save metadata entered or changed.
et: Ära unusta peale metaandmete lisamist või muutmist klõpsata uuendamisnuppu.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
et: Ära unusta klõpsata peale andmete sisestamist lisamisnuppu ekraani alaservas.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
et: Ära unusta peale lõpetamist klõpsata uuendamisnuppu.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
et: Pea meeles, kord kustutatud saiti ei saa taastada.

en: Remove Background Image
et: Eemalda taustapilt

en: Remove Header Image
et: Eemalda päisepilt

en: Remove Image
et: Eemalda pilt

en: Remove Users from Site
et: Eemalda veebilehe kasutajad

en: Remove allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using Bulk Actions.
et: Eemalda võimaldab sul veebikasutajaid kustutada, jättes alles tema loodud sisu. Samas saad  Masstegevuse abil eemaldada ka korraga mitmeid kasutajaid.

en: Removing and Reusing
et: Eemaldamine ja taaskasutus

en: Removing the old version of the plugin&#8230;
et: Plugina vana versiooni eemaldamine

en: Removing the old version of the theme&#8230;
et: Teema vana versiooni eemaldamine

en: Repair Database
et: Paranda andmebaasi

en: Repair and Optimize Database
et: Paranda ja optimeeri andmebaas

en: Repairs complete. Please remove the following line from wp-config.php to prevent this page from being used by unauthorized users.
et: Parandamine lõpetatud. Palun eemalda wp-config.php -failist alljärgnev rida (vältimaks selle lubamatut ärakasutamist).

en: Repeat
et: Korda

en: Repeat New Password
et: Korda uut parooli

en: Repeat Password
et: Korda parooli

en: Reply to Comment
et: Vasta kommentaarile

en: Reply to this comment
et: Vasta sellele kommentaarile

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
et: Nõutavad väljad on tähistatud, ülejäänute täitmine on vabatahtlik. Kasutajainfot näidatakse vaid juhul, kui teema seda eeldab.

en: Requires %1$s in %2$s file.
et: Failis %2$s peab olema %1$s.

en: Requires WordPress Version:
et: Vajab WordPressi versiooni:

en: Reset Image
et: Taasta algne pilt

en: Responsive Layout
et: Kohanduv (responsive) paigutus

en: Responsive images
et: Paindlikud pildid

en: Restore
et: Taasta

en: Restore Original Header Image
et: Taasta algne päisepilt

en: Restore Original Image
et: Taasta algne pilt

en: Restore This Autosave
et: Taasta see automaatsalvestus

en: Restore This Revision
et: Taasta see versioon

en: Restore image
et: Taasta pilt

en: Restore the backup.
et: Taasta varukoopia.

en: Restore this item from the Trash
et: Taasta see prügikastist

en: Retro (Generated)
et: Retro (genereeritud)

en: Return to Dashboard
et: Tagasi töölauale

en: Return to Dashboard &rarr; Updates
et: Tagasi töölaua uuenduste juurde

en: Return to Importers
et: Tagasi importijate juurde

en: Return to Plugin Installer
et: Mine tagasi plugina paigalduse juurde

en: Return to Plugins page
et: Mine tagasi pluginate lehele

en: Return to Theme Installer
et: Tagasi teemapaigaldajasse

en: Return to Themes page
et: Mine tagasi teemade lehele

en: Return to Updates
et: Tagasi uuenduste juurde

en: Return to WordPress Updates page
et: Tagasi uuenduste juurde

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
et: Lülitu tagasi <strong>brauseripõhisele üleslaadijale</strong>, klõpsates viidet failide lohistamise ala all.

en: Revision by %s
et: Versiooni autor %s

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
et: Versioonid on sinu postituse või lehe salvestatud koopiad mis tekivad perioodiliselt sisu uuendades. Vasakul olev punane tekst näitab kustutatud sisu. Paremal olev roheline tekst näitab lisatud sisu.

en: Revisions: %s
et: Versioone: %s

en: Right Now
et: Kohe

en: Right Sidebar
et: Parem külgpaan

en: Role
et: Roll

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
et: Eelmise versiooni taastamise viga: [%1$s] %2$s

en: Rotate clockwise
et: Pööra päripäeva

en: Rotate counter-clockwise
et: Pööra vastupäeva

en: Run the install
et: Käivita paigaldus!

en: SSH2 hostname is required
et: SSH2 serverinimi on nõutav

en: SSH2 password is required
et: SSH2 parool on nõutav

en: SSH2 username is required
et: SSH2 kasutajanimi on nõutav

en: SUCCESS: %s
et: ÕNNESTUS: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
et: ÕNNESTUS: WordPress edukalt uuendatud versioonile %s

en: Sample Page
et: Näidisleht

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: Save Menu
et: Salvesta menüü

en: Save Widget
et: Salvesta moodul

en: Save all changes
et: Salvesta kõik muudatused

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
et: Salvestus on välja lülitatud: %s muudab praegu seda lehte.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
et: Salvestus on välja lülitatud: %s muudab praegu seda postitust.

en: Saving revision&hellip;
et: Salvestan&hellip;

en: Saving&hellip;
et: Salvestan&hellip;

en: Scale
et: Muuda suurust

en: Scale Image
et: Suurenda/vähenda

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
et: Muuda pildid suurteks  (vt %1$spildisätteid%2$s; %3$d &times; %4$d).

en: Scan
et: Skanni

en: Scan site for content
et: Otsi kogu saidilt

en: Schedule for: <b>%1$s</b>
et: Avaldatakse: <b>%1$s</b>

en: Scheduled
et: Plaanitud postitused

en: Scheduled for: <b>%1$s</b>
et: Avaldatakse: <b>%1$s</b>

en: Screen Content
et: Ekraanisisu

en: Screen Display
et: Ekraanikujundus

en: Screen Options
et: Ekraaniseaded

en: Screen Options Tab
et: Ekraaniseaded

en: Search Comments
et: Otsi kommentaaridest

en: Search Engine Visibility
et: Otsimootorite ligipääs

en: Search Engines Discouraged
et: Otsimootorid on blokeeritud

en: Search Form
et: Otsing

en: Search Installed Plugins
et: Otsi paigaldatud pluginaid

en: Search Installed Themes
et: Otsi paigaldatud teemasid

en: Search Links
et: Otsi viidetest

en: Search Plugins
et: Otsi pluginaid

en: Search Results
et: Otsitulemused

en: Search Sites
et: Otsi veebilehtedelt

en: Search Themes
et: Otsi teemasid

en: Search Users
et: Otsi kasutajaid

en: Search by author
et: Otsi autori järgi

en: Search by keyword
et: Otsi võtmesõna järgi

en: Search by tag
et: Otsi sildi järgi

en: Search categories
et: Otsi rubriikidest

en: Search categories by name
et: Otsi rubriigi nime järgi

en: Search for themes by keyword.
et: Otsi teemat märksõna järgi.

en: Search installed themes...
et: Otsi paigaldatud teemade hulgast...

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
et: Otsiti: &#8220;%s&#8221;

en: Search themes...
et: Otsi teemasid...

en: Seasonal
et: Hooajaline

en: Security Release
et: Turvaparanduste väljaanne

en: Security Releases
et: Turvaväljalasked

en: Select %s
et: Vali %s

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select a Menu
et: Vali menüü

en: Select a menu to edit:
et: Vali menüü mida soovid muuta:

en: Select a user
et: Vali kasutaja

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
et: Vali selle mooduli jaoks külgpaan ja mooduli asukoht sellel.

en: Select bulk action
et: Vali masstegevus

en: Select comment
et: Vali kommentaar

en: Select plugin to edit:
et: Vali muudetav plugin:

en: Select theme to edit:
et: Vali muudetav teema:

en: Selected menus have been successfully deleted.
et: Valitud menüüd on kustutatud

en: Selected plugins <strong>activated</strong>.
et: Valitud pluginad <strong>lülitati sisse</strong>.

en: Selected plugins <strong>deactivated</strong>.
et: Valitud pluginad <strong>välja lülitatud</strong>.

en: Selection:
et: Valik:

en: Send Trackbacks
et: Saada trackback-viide

en: Send User Notification
et: Teavita kasutajat

en: Send the new user an email about their account.
et: Saada uuele kasutajale e-kiri kontoandmetega.

en: Send trackbacks to:
et: Saada tagasisideviide aadressi(de)le:

en: Separate multiple URLs with spaces
et: Eralda URL-id tühikutega

en: Server Address
et: Serveri aadress

en: Sessions
et: Sessioonid

en: Set as background
et: Määra taustapildiks

en: Set as header
et: Määra päisepildiks

en: Settings saved and theme activated. <a href="%s">Visit site</a>
et: Seaded salvestatud ja teema aktiveeritud. <a href="%s">Vaata saiti</a>.

en: Settings saved.
et: Seaded salvestati.

en: Setup your database connection
et: Seadista andmebaasiühendus

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
et: Mitmed kastikesed siin sisaldavad sisu avaldamise seadeid, sealhulgas:

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
et: Täida enda profiil mõningase infoga enda kohta. Seda võidakse avalikult näidata.

en: Show Avatars
et: Näita avatare

en: Show Details
et: Täpsem vaade

en: Show Toolbar when viewing site
et: Näita esilehel tööriistariba

en: Show comments
et: Näita kommentaare

en: Show header text with your image.
et: Kuva koos pildiga päiseteksti

en: Show hidden updates
et: Näita peidetud uuendusi

en: Show more details
et: Näita üksikasju

en: Show next theme
et: Näita järgmist teemat

en: Show post options
et: Näita postituse valikuid

en: Show previous theme
et: Näita eelmist teemat

en: Silver
et: Hõbedane

en: Single Post
et: Üksikpostitus

en: Site Language
et: Saidi keel

en: Site Upload Space Quota
et: Saidi üleslaadimiskvoot

en: Site Visibility
et: Veebilehe nähtavus

en: Site: %s
et: Sait: %s

en: Size in megabytes
et: Maht megabaitides

en: Skip Confirmation Email
et: Ära saada kinnituskirja

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
et: Ära lõika, avalda pilt nagu on

en: Skip to main content
et: Põhilise sisu juurde

en: Slug
et: Püsiviide

en: Some database problems could not be repaired. Please copy-and-paste the following list of errors to the <a href="%s">WordPress support forums</a> to get additional assistance.
et: Mõnda andmebaasiprobleemi ei õnnestunud lahendada. Palun kopeeri järgnev vigade loetelu  <a href="%s">WordPressi tugifoorumisse</a>, et saada edasist abi.

en: Some of your translations need updating. Sit tight for a few more seconds while we update them as well.
et: Mõned sinu tõlked vajavad uuendamist. Oota palun paar sekundit kuni neid uuendatakse.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you&#8217;d like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
et: Mõne teemaga tuleb kaasa mitu päisepilti. Kui näed mitut pilti, vali neist üks ja klõpsa salvestamisnuppu.

en: Someone
et: Keegi

en: Sorry, I need a wp-config-sample.php file to work from. Please re-upload this file to your WordPress installation.
et: Töö jätkamiseks on vaja wp-config-sample.php -faili. Palun lae see üles enda WordPressi kataloogi.

en: Sorry, but I can&#8217;t write the %s file.
et: Vabandust, kuid faili %s kirjutamine ei õnnestu.

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
et: Vabandust, midagi läks nihu. Soovitud võrdlust ei õnnestunud laadida.

en: Sorry, that isn&#8217;t a valid email address. Email addresses look like <code>username@example.com</code>.
et: E-posti formaat ei sobi, see peaks olema kujul: <code>username@example.com</code>.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
et: Vabandust, seda tüüpi faile ei lubata turvakaalutlustel kasutada.

en: Sorry, you have used all of your storage quota of %s MB.
et: Vabandust, saidile lubatud kettaruum (%s MB) on täis saanud.

en: Sorry, you have used your space allocation. Please delete some files to upload more files.
et: Vabandust, sulle eraldatud kettaruum on täis. Palun kustuta faile enne uute üleslaadimist.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
et: Vabandust, kommenteerimiseks pead sisse logima.

en: Sorry, you must delete files before you can upload any more.
et: Vabandust, sa peaksid kustutama faile, enne kui saad uusi üles laadida.

en: Sort Order:
et: Järjestus:

en: Specified file failed upload test.
et: Määratud fail ei läbinud üleslaadimistesti.

en: Standard Editor
et: Tavaredaktor

en: Standard time begins on: %s.
et: Talveaeg algab: %s.

en: Start date:
et: Alguskuupäev:

en: Status
et: Postituse olek

en: Status:
et: Postituse olek:

en: Stick this post to the front page
et: Kinnista see postitus esilehele

en: Sticky
et: Kinnistatud

en: Sticky Post
et: Esilehepostitus

en: Storage Space
et: Kettaruum

en: Store uploads in this folder
et: Salvesta üleslaetud failid sellesse kataloogi

en: Sub-directories
et: Alamkataloogid

en: Sub-directory Install
et: Alamkataloogiga paigaldus

en: Sub-domain Install
et: Alamdomeeniga paigaldus

en: Sub-domains
et: Alamdomeenid

en: Subdirectory networks may not be fully compatible with custom wp-content directories.
et: Alamkataloogidega võrgustikud ei pruugi ühilduda kohandatud wp-content-kataloogidega.

en: Subject
et: Teema

en: Submit Reply
et: Saada vastus

en: Submit for Review
et: Esita läbivaatamiseks

en: Submitted on
et: Saadetud

en: Submitted on: %s
et: Saadetud: %s

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
et: Lugejad saavad lugeda ja kirjutada kommentaare, tellida uudiskirju jne, ent ei saa luua uut veebisisu.

en: Success!
et: Korras!

en: Successful database connection
et: Andmebaasiühendus õnnestus

en: Successfully installed the parent theme, <strong>%1$s %2$s</strong>.
et: Ülemteema <strong>%1$s %2$s</strong> paigaldati edukalt.

en: Successfully installed the plugin <strong>%s %s</strong>.
et: Plugina <strong>%s %s</strong> paigaldus õnnestus.

en: Successfully installed the theme <strong>%1$s %2$s</strong>.
et: Teema <strong>%1$s %2$s</strong> paigaldus õnnestus.

en: Successfully optimized the %s table.
et: Tabel %s edukalt optimeeritud.

en: Successfully repaired the %s table.
et: Tabel %s edukalt parandatud.

en: Suggested height is <strong>%1$d pixels</strong>.
et: Soovitav kõrgus on <strong>%1$d pikslit</strong>.

en: Suggested media
et: Soovitatav meedia

en: Suggested width is <strong>%1$d pixels</strong>.
et: Soovituslik laius on <strong>%1$d pikslit</strong>.

en: Summary
et: kokkuvõtet

en: Super Admin
et: Peahaldur

en: Super Admin <span class="count">(%s)</span> | Super Admins <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Peahaldur <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Peahaldurid <span class="count">(%s)</span>

en: Super admin privileges cannot be removed because this user has the network admin email.
et: Peahalduri õigusi ei saa eemaldada, kuna sellele kasutajale suunatakse kogu võrgustiku haldussõnumid.

en: Syndication feeds show the most recent
et: Uudisevoog näitab viimastest postitustest

en: Table Prefix
et: Tabeli prefiks

en: Table prefix (if you want to run more than one WordPress in a single database)
et: Tabeli eesliide (kui soovid käitada enam kui üht WordPressi samas andmebaasis)

en: Tag Template
et: Sildimall

en: Tag added.
et: Silt lisatud.

en: Tag base
et: Sildikogu

en: Tag deleted.
et: Silt kustutatud.

en: Tag not added.
et: Silti ei lisatud,

en: Tag not updated.
et: Silti ei uuendatud.

en: Tag updated.
et: Silt uuendatud.

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
et: Silte saab valikuliselt teisendada rubriikideks, kasutades <a href="%s">vastavat teisendajat</a>.

en: Tags deleted.
et: Sildid kustutatud.

en: Tags:
et: Sildid:

en: Take over
et: Võta üle

en: Tan
et: Tumekollane

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
et: Toksa või liigu hiirega teema kohale ning klõpsa Eelvaate nuppu, et näha eraldi üle-ekraani-vaates sinu saiti selle teemaga ja seadeid muuta. Eelvaate nupu leiab ka iga teema-lehe alaservast.

en: Target
et: Sihtkoht

en: Templates
et: Mallid

en: Term meta
et: Termini metainfo

en: Term, comment, and network objects
et: Termini-, kommentaari- ja võrgustikuobjektid

en: Terms now support metadata, just like posts. See %1$s, %2$s, and %3$s for more information.
et: Terminid toetavad nüüd sarnaselt postitustega metaandmeid. Vt ka %1$s, %2$s ja %3$s

en: Text Color
et: Kirja värvus

en: Thank you for Updating! Please visit the <a href="%s">Upgrade Network</a> page to update all your sites.
et: Aitäh uuendamast! Palun külasta ka <a href="%s">Uuenda võrku</a> lehte kõikide võrgustiku saitide uuendamiseks.

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
et: Aitäh, et kasutad <a href="%s">WordPressi</a>.

en: Thank you for updating! WordPress %s makes your site more connected and responsive.
et: Täname uuendamast! WordPress %s muudab su saidi paremini ühilduvaks ja erinevate seadmetega kohalduvaks.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
et: Tänan, et kasutasid saiti %s, see on nüüd kustutatud. Parimat, kuniks kohtume taas.

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
et: Aitäh. Leia enda postkastis olevast e-kirjast kustutamise kinnitamise viide. Saiti ei kustutata kuni klõpsad saadetud linki.

en: That user is already a member of this site.
et: See kasutaja on juba siin registreeritud.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
et: “%s” valikuterühm on eemaldatud. Vali mõni muu.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
et: Pluginapäist %1$s ei soovitata enam kasutada, eelistatav on %2$s.

en: The %1$s table is not okay. It is reporting the following error: %2$s. WordPress will attempt to repair this table&hellip;
et: Tabel %1$s ei ole korras, veateade on järgmine: %2$s. WordPress üritab seda nüüd parandada&hellip;

en: The %s constant in your %s file is no longer needed.
et: %s konstant %s failis pole enam vajalik.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://codex.wordpress.org/Settings_API
et: Seadistus %s on registreerimata ja seda ei soovitata kasutada. Vt https://codex.wordpress.org/Settings_API

en: The %s stylesheet doesn&#8217;t contain a valid theme header.
et: Stiililehel %s puudub korrektne päis.

en: The %s table is already optimized.
et: Tabel %s on juba optimeeritud.

en: The %s table is okay.
et: Tabel %s on korras.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
et: &#8220;Püsiviide&#8221; on nime veebisõbralik variant. See koosneb enamasti vaid väiketähtedest ning sisaldab vaid tähti, numbreid ja sidekriipse.

en: The <a href="https://codex.wordpress.org/Glossary#Character_set">character encoding</a> of your site (UTF-8 is recommended)
et: Sinu veebilehe <a href="https://codex.wordpress.org/Glossary#Character_set">märgikodeering</a>  (UTF-8 on soovitatav)

en: The <strong>%s</strong> importer is invalid or is not installed.
et: Importija <strong>%1$s</strong> on katki või paigaldamata.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
et: Moodulite valikust saad valida sobivaid ekraanimooduleid. Kui lohistad mooduli saadaolevate moodulite nimekirjast külgpaanile, avaneb see ja võimaldab edasist seadistamist. Kui seaded sobivad, klõpsa salvestusnuppu ja moodul alustab uute seadetega tööd. Kustuta-nupp eemaldab mooduli kasutusest.

en: The Categories and Tags Converter link on this screen will take you to the Import screen, where that Converter is one of the plugins you can install. Once that plugin is installed, the Activate Plugin &amp; Run Importer link will take you to a screen where you can choose to convert tags into categories or vice versa.
et: Rubriikide ja siltide teisendaja viide viib impordilehele, kus see on üks pluginaist, mille saad alla laadida. Peale selle paigaldamist saad viitest &#8220;Lülita see plugin sisse ja käivita importija&#8221; edasi juba teisendamislehele, teisendamaks silte rubriikideks või vastupidi.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can also navigate to different pages on your site to preview them.
et: Kohandaja lubab tehtud muudatusi eelvaadelda ilma neid avaldamata. Muuhulgas on võimalik saidis ringi liikuda ja katsetada erinevate lehtede kujundusega.

en: The Documentation menu below the editor lists the PHP functions recognized in the plugin file. Clicking Look Up takes you to a web page about that particular function.
et: Allolev Dokumentatsiooni menüü loetleb plugina poolt toetatud PHP funktsioonid. Klõpsates Vaata satud vastavat funktsiooni kirjeldavale veebilehele.

en: The Optional fields let you customize the &#8220;category&#8221; and &#8220;tag&#8221; base names that will appear in archive URLs. For example, the page listing all posts in the &#8220;Uncategorized&#8221; category could be <code>/topics/uncategorized</code> instead of <code>/category/uncategorized</code>.
et: Lisaväljadesse saab panna rubriikide ja siltide baasnimed, mis esinevad veebiaadressides. Näiteks kogu rubriiki Varia kuvav alamleht võiks olla <code>/rubriigid/varia</code> asemel ka aadressil <code>/teemad/varia</code>.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Line breaks will be converted to paragraphs automatically.
et: Tekstirežiim võimaldab postitusse põimida HTML-märgendeid. Reavahetused muudetakse automaatselt lõikudeks.

en: The Walker class named %s does not exist.
et: Klassi nimega %s ei leitud.

en: The WordPress Team
et: WordPressi meeskond

en: The WordPress URL and the Site URL can be the same (example.com) or different; for example, having the WordPress core files (example.com/wordpress) in a subdirectory instead of the root directory.
et: WordPressi aadress ja veebilehe aadress võivad olla üks ja sama (example.com) või ka erinevad. Näiteks võib WordPressi põhifailid paigaldada juurkataloogi asemel alamkataloogi (example.com/wordpress).

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
et: WordPressi meeskond on valmis sind aitama. Saada see kiri edasi aadressile %s ja paneme koos sinu saidi toimima.

en: The active theme is broken. Reverting to the default theme.
et: Aktiivne teema on katkine. Lähen tagasi vaikimisi teemale.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
et: Pildi proportsioon on selle kõrguse ja laiuse suhe. Proportsiooni säilitamiseks hoia suuruse muutmise ajal alla shift-klahvi. Valikust võid määrata soovitud proportsiooni, nt 1:1 (ruut), 4:3, 16:9.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
et: Selle postituse varukoopia sinu brauseris erineb allolevast versioonist.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you don&#8217;t use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
et: Viite pealkirja, veebiaadressi ja kirjelduse lahtrid on fikseeritud, teisi saab nihutada. Lahtreid saab peita Ekraanivalikute alt või minimeerida lahtri pealkirjale klõpsates.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
et: Sinu töölaual on järgmised moodulid:

en: The checksum of the file (%1$s) does not match the expected checksum value (%2$s).
et: Faili (%1$s) kontrollsumma ei vasta ette antud väärtusele (%2$s).

en: The constant DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES cannot be defined when creating a network.
et: Võrgustiku loomisel ei või konstanti DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES defineerida.

en: The constant DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES cannot be defined when installing WordPress.
et: WordPressi paigaldusel ei saa konstanti DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES kasutada.

en: The current theme does not support a flexible sized header image.
et: Kasutatav teema ei toeta muutuva suurusega päisepilti.

en: The current theme does not support uploading a custom header image.
et: Kasutatav teema ei võimalda enda päisepiltide üleslaadimist.

en: The current theme is displayed highlighted as the first theme.
et: Praegune teema on esile tõstetud kui esimene teema.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
et: Aktiivse kasutaja roll peab võimaldama kasutajate muutmist.

en: The database update process may take a little while, so please be patient.
et: Andmebaasi uuendamine võib võtta veidi aega.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
et: Seda kirjeldust vaikimisi esile ei tõsteta, kuid mõned teemad võivad seda näidata.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
et: Selle ekraani väljad määravad mõned selle saidi põhivalikud.

en: The file 'wp-config.php' already exists one level above your WordPress installation. If you need to reset any of the configuration items in this file, please delete it first. You may try <a href='%s'>installing now</a>.
et: Fail 'wp-config.php' on juba olemas WordPressi paigalduskataloogist tase kõrgemal. Kui soovid seadeid muuta, kustuta esmalt see fail. Võid ka proovida <a href='%s'>kohe paigaldada</a>.

en: The file 'wp-config.php' already exists. If you need to reset any of the configuration items in this file, please delete it first. You may try <a href='%s'>installing now</a>.
et: Fail 'wp-config.php' on juba olemas. Kui sul on vaja lähtestada mõni selle seade, palun kustuta see. Võid proovida <a href='%s'>paigaldada kohe</a>.

en: The following plugins failed to update:
et: Järgnevate pluginate uuendamine ebaõnnestus:

en: The following plugins have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Plugins&#8221;.
et: Järgmistele pluginatele on saadaval uuendusi.  Vali soovitavad ja klõpsa "Uuenda pluginad".

en: The following plugins were successfully updated:
et: Järgnevad pluginad uuendati edukalt:

en: The following themes are installed but incomplete. Themes must have a stylesheet and a template.
et: Need teemad on küll paigaldatud, kuid mittetäielikud. Igal teemal peab olema stiilileht ja mall.

en: The following themes failed to update:
et: Järgnevate teemade uuendamine ebaõnnestus:

en: The following themes have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Themes&#8221;.
et: Järgmistele teemadele on saadaval uuendusi.  Vali soovitavad ja klõpsa "Uuenda teemasid".

en: The following themes were successfully updated:
et: Järgnevad teemad uuendati edukalt:

en: The following translations failed to update:
et: Järgnevate tõlgete uuendamine ebaõnnestus:

en: The following translations were successfully updated:
et: Järgnevad teemad uuendati edukalt:

en: The ftp PHP extension is not available
et: PHP FTP-laiendust ei leitud

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="upload.php?mode=list">Switch to the list view</a>.
et: Meediateegi ruudustiku-vaade eeldab JavaScripti. <a href="upload.php?mode=list">Kasuta nimekirja-vaadet</a>.

en: The installer attempted to contact a random hostname (%s) on your domain.
et: Paigaldus üritas võtta ühendust suvalise hostiga (%s) selles domeenis.

en: The internet address of your network will be %s.
et: Sinu võrgustiku internetiaadressiks on %s.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
et: Elementi mida proovisid prügikasti saata ei ole enam olemas.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
et: Elementi mida proovisid prügikastist taastada ei ole enam olemas.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
et: Tõlkepakis puudub  %1$s või %2$s fail.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
et: Vasakul asuv menüü sisaldab viiteid kõigile WordPressi haldustegevustele, menüü alajaotisi näidatakse hõljukviidetena. Menüüd saab vähendada kitsaks ikooniribaks, kui klõpsata vähendamisnoolt menüü all.

en: The main site in a sub-directory install will need to use a modified permalink structure, potentially breaking existing links.
et: Alamkataloogis asuv põhisait peab kasutama muudetud püsiviitestruktuuri, mis võib olemasolevad viited ära rikkuda.

en: The menu has been successfully deleted.
et: Menüü edukalt kustutatud.

en: The menu item has been successfully deleted.
et: Menüüelement edukalt kustutatud.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
et: Menüühalduse kast lehe ülaosas määrab milline menüü avatakse allolevas editoris.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
et: Varia-valikuterühm on eemaldatud. Vali mõni muu.

en: The name is how it appears on your site.
et: Nimi sellisena, nagu seda sinu saidil näidatakse.

en: The name of the database you want to run WP in.
et: WP jaoks kasutatava andmebaasi nimi.

en: The network already exists.
et: Võrgustik on juba olemas.

en: The original configuration steps are shown here for reference.
et: Siin on infoks kirjas algsed seadistussammud.

en: The package contains no files.
et: Pakis ei olnud ühtki faili.

en: The package could not be installed.
et: Paki paigaldamine ebaõnnestus.

en: The parent theme, <strong>%1$s %2$s</strong>, is currently installed.
et: Ülemteema <strong>%1$s %2$s</strong> on praegu paigaldatud.

en: The password you chose during the install.
et: Parool, mille paigalduse ajal valisid.

en: The plugin %1$s has been <strong>deactivated</strong> due to an error: %2$s
et: Plugin %1$s <strong>lülitati välja</strong> järgneva vea tõttu: %2$s

en: The plugin contains no files.
et: Pluginal puuduvad failid.

en: The plugin does not have a valid header.
et: Plugina päis on vigane.

en: The plugin generated %d characters of <strong>unexpected output</strong> during activation. If you notice &#8220;headers already sent&#8221; messages, problems with syndication feeds or other issues, try deactivating or removing this plugin.
et: Plugin tekitas käivitamisel %d tähemärki <strong>ootamatut väljundinfot</strong>. Kui tekib veateateid, uudisevoogude tõrkeid või muid probleeme, proovi see plugin välja lülitada või eemaldada.

en: The plugin generated unexpected output.
et: See plugin tekitas ootamatu väljundinfo.

en: The plugin is at the latest version.
et: Plugina versioon on värske.

en: The primary site you chose does not exist.
et: Sinu valitud peasaiti ei leitud.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
et: Privaatsuse valikuterühm on eemaldatud. Vali mõni muu.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
et: Paigaldatud teemade otsing otsib märksõna nende nimest, kirjeldusest, autorinimest ja siltidest.

en: The selected plugin has been <strong>deleted</strong>.
et: Valitud plugin <strong>kustutati</strong>.

en: The selected plugins have been <strong>deleted</strong>.
et: Valitud pluginad <strong>kustutati</strong>.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
et: Allpool olevad mõõtmed määravad maksimaalse suuruse pikslites, mida kasutatakse uue pildi lisamisel Meediateeki.

en: The ssh2 PHP extension is available, however, we require the PHP5 function <code>stream_get_contents()</code>
et: PHP ssh2-laiendus on olemas, kuid WordPress vajab PHP5 funktsiooni <code>stream_get_contents()</code>

en: The ssh2 PHP extension is not available
et: PHP SSH2-laiendus pole saadaval.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Save &amp; Activate button above the menu.
et: Eelvaadeldav teema on interaktiivne &mdash; võid navigeerida erinevatele alamlehtedele nägemaks postituste, arhiivide ja lehemallide toimimist. Võimalikud seadistused sõltuvad eelvaadeldava teema võimest neid toetada. Kui soovid uue teema koos valitud seadistustega kasutusele võtta klõpsa Salveste ja aktiveeri nuppu menüü kohal.

en: The theme contains no files.
et: Teemas ei ole ühtki faili.

en: The theme is at the latest version.
et: Teema versioon on värske.

en: The theme is missing the %s file.
et: Teemas puudub %s fail.

en: The theme is missing the %s stylesheet.
et: Teemas puudub %s stiilileht.

en: The theme you are currently using isn&#8217;t widget-aware, meaning that it has no sidebars that you are able to change. For information on making your theme widget-aware, please <a href="https://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">follow these instructions</a>.
et: Sinu praegune teema ei oska kasutada lisamooduleid (näiteks külgpaanid). Infot teemade muutmiseks moodulisõbralikuks saab <a href="https://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">siit</a>.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
et: Pealkirjaväli ja suur postituse redaktoriala on fikseeritud, kuid kõiki teisi kastikesi saab lohistades ümber paigutada ja pealkirjale klõpsates suurendada-vähendada. Täiendavaid välju (väljavõte, autor jne) saab peita ja avada Ekraanivalikute alt, sealt võib valida ka ühe- ja kaheveerulise paigutuse vahel.

en: The translation is up to date.
et: Tõlge on uuendatud.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
et: Uuendust ei saa paigaldada, kuna WordPress %1$s vajab MySQLi versiooni %2$s või uuemat. Sul on kasutusel versioon %3$s.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
et: Uuendust ei saa paigaldada, kuna WordPress %1$s vajab PHP versiooni %2$s või uuemat ning MySQLi versiooni %3$s või uuemat. Sul on kasutusel PHP versioon %4$s ja MySQLi versioon %5$s.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
et: Uuendust ei saa paigaldada, kuna WordPress %1$s vajab PHP versiooni %2$s või uuemat. Sul on kasutusel versioon %3$s.

en: The update cannot be installed because we will be unable to copy some files. This is usually due to inconsistent file permissions.
et: Uuendusi ei installeeritud, sest ei õnnestunud kopeerida mõningaid faile. Tavaliselt on põhjuseks puuduvad õigused failide ülekirjutamiseks.

en: The update could not be unpacked
et: Uuenduse lahtipakkimine ebaõnnestus

en: The update of %1$s failed.
et: %1$s uuendamine ebaõnnestus.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
et: Uuendamine algab. Kuna see võib võtta veidi aega, siis palume kannatust!

en: The uploaded file could not be moved to %s.
et: Üleslaetud faili ei õnnestunud asukohta %s  tõsta.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
et: Üleslaetava faili maht ületab HTML-vormis sätestatud MAX_FILE_SIZE -määranguga lubatu.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
et: Üleslaetava faili maht ületab php-ini -failis upload_max_filesize -määranguga lubatu.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
et: Üles laaditud fail ei ole pildifail. Palun proovi uuesti.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
et: Faili ei laetud täielikult üles.

en: The username you provided has invalid characters.
et: Kasutajanimes on keelatud tähemärke.

en: Theme
et: Teema

en: Theme Footer
et: Teema jalus

en: Theme Functions
et: Teemafunktsioonid

en: Theme Header
et: Teema päis

en: Theme Install
et: Paigalda teema

[ctx: Theme Installer]
en: Tag
et: silt

en: Theme Location
et: Teemas lubatud asukoht

en: Theme Options
et: Teemavalikud

en: Theme deleted.
et: Teema kustutatud.

en: Theme install failed.
et: Teema paigaldamine ebaõnnestus

en: Theme installed successfully.
et: Teema paigaldamine õnnestus

en: Theme locations
et: Teema asukohad

[ctx: Theme stylesheets in theme editor]
en: Styles
et: Stiilid

en: Theme update failed.
et: Teema uuendamine ebaõnnestus.

en: Theme updated successfully.
et: Teema uuendamine õnnestus.

en: Themes list
et: Teemade nimekiri

en: There are no valid users selected for deletion.
et: Ühtki kasutajat pole kustutamiseks välja valitud.

en: There are no valid users selected for removal.
et: Ühtki kasutajat pole eemaldamiseks välja valitud.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
et: Mõned menüü elemendid on vigased. Palun kontrolli või kustuta nad.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
et: Osa muudatusi on salvestamata ja lähevad kaduma. Jätkamiseks vali 'Olgu', redaktorisse jäämiseks 'Tühista'.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" class="update-link">update now</a>.
et: %1$s uus versioon on saadaval. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Vaata versiooni %4$s üksikasju</a> või <a href="%5$s" class="update-link">uuenda automaatselt</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">update now</a>.
et: %1$s uus versioon on saadaval. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Vaata versiooni %4$s üksikasju</a> või <a href="%5$s">uuenda automaatselt</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>.
et: %1$s uus versioon on saadaval. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Vaata versiooni %4$s üksikasju</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
et: %1$s uus versioon on saadaval. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Vaata versiooni %4$s üksikasju</a> <em>seda pluginat ei saa automaatselt uuendada</em>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this theme.</em>
et: %1$s uus versioon on saadaval. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%1$s">Vaata versiooni %3$s üksikasju</a> <em>Seda teemat ei saa automaatselt uuendada). </em>

en: There is a pending change of the admin email to %1$s. <a href="%2$s">Cancel</a>
et: Oled valimas halduri e-postiaadressiks %1$s. <a href="%2$s">Tühista</a>

en: There is a pending change of your email to %1$s. <a href="%2$s">Cancel</a>
et: Oled valimas enda e-postiaadressiks %1$s. <a href="%2$s">Tühista</a>

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
et: Sellest postitusest on olemas automaatsalvestus, mis on uuem kui allolev versioon.  <a href="%s">Vaata automaatsalvestust</a>.

en: There is not enough free disk space to complete the update.
et: Kettal pole piisavalt vaba ruumi lõpetamaks uuendamist.

en: These plugins may be active on other sites in the network.
et: Need pluginad võivad juba olla kasutusel selle võrgustiku mõnel teisel veebisaidil.

en: These settings may be overridden for individual articles.
et: Neid seadeid saab iga artikli juures täiendavalt muuta.

en: These suggestions are based on the plugins you and other users have installed.
et: Need soovitused põhinevad pluginatel, mida sina ja teised kasutajad olete paigaldanud.

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
et: Need autentimisvõtmed puuduvad ka failist %s.

en: This <a href="%1$s">child theme</a> requires its parent theme, %2$s.
et: See <a href="%1$s">tuletatud teema</a> vajab oma ülemteemat %2$s.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
et: Seda aadressi kasutataksse ajaveebi halduses, näiteks uutest kasutajatest teavitamisel.

en: This address is used for admin purposes. If you change this we will send you an email at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
et: See aadress on mõeldud saidi haldamiseks. Kui muudad seda, saadame uuele aadressile kinnituse saamiseks e-kirja. <strong>Aadressi ei aktiveerita enne kinnituse saamist.</strong>

en: This category already exists.
et: See rubriik on juba olemas.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
et: Seda rubriiki ei saa lisada. Palun muuda selle nime ja proovi uuesti.

en: This child theme inherits templates from a parent theme, %s.
et: See tuletatud teema pärib mallid algselt %s teemalt.

en: This comment is already approved.
et: See kommentaar on juba heaks kiidetud.

en: This comment is already in the Trash.
et: See kommentaar on juba prügikastis.

en: This comment is already marked as spam.
et: See kommentaar on juba spämmiks märgitud.

en: This comment is currently approved.
et: See kommentaar on heaks kiidetud.

en: This comment is currently in the Trash.
et: See kommentaar on prügikastis.

en: This comment is currently marked as spam.
et: See kommentaar on märgitud spämmiks.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
et: See kommentaar asub prügikastis. Kui soovid seda muuta, pead ta eelnevalt taastama.

en: This content is currently locked.
et: Sisu on hetkel lukus.

en: This file is too big. Files must be less than %1$s KB in size.
et: See fail on liiga suur. Failide suurus peab jääma alla %d KB.

en: This format, which we call WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
et: See vorming, mida nimetatakse WordPressi Laiendatud RSSiks ehk WXR-iks, sisaldab sinu postitusi, kommentaare, lisavälju ja rubriike.

en: This importer is not installed. Please install importers from <a href="%s">the main site</a>.
et: Seda importijat ei ole paigaldatud. Paigaldada saad <a href="%s">pealehelt</a>.

en: This is a child theme of %s.
et: See on %s alamteema.

en: This is a file in your current parent theme.
et: See fail kuulub sinu algsesse teemasse.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
    
    <blockquote>Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)</blockquote>
    
    ...or something like this:
    
    <blockquote>The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.</blockquote>
    
    As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
et: See on näidisleht. See erineb ajaveebipostitusest selle poolest, et on püsiva asukohaga ning enamik teemasid näitab seda saidi navigeerimismenüüs. Enamik inimesi alustab Minust -leheküljega, mis kirjeldab neid võimalikele külastajatele. See võiks olla näiteks selline: 
    
    <blockquote>Tere! Ma olen päeval jalgrattakuller ja õhtuti algaja näitleja ning see on minu ajaveeb. Ma elan Los Angeleses, mul on lahe koer nimega Jack ning ma armastan pi&#241;a coladat (ja vihma kätte jäämist).</blockquote>
    
    ...või midagi sellist:
    
    <blockquote>AS XYZ Trullallaavabrik asutati aastal 1971 ja on sellest ajast varustanud ümbruskonda kvaliteetse trullallaaga. Kükametsas asuv XYZ pakub tööd enam kui 2000 inimesele ning aitab igati kaasa Kükametsa elu-olu arendamisele.</blockquote>
    
    WordPressiga tööd alustades võiksid esmalt minna <a href="%s">oma töölauale</a>, kustutada selle lehe ja panna asemele juba enda omad. Jõudu!

en: This item has already been deleted.
et: See element on juba kustutatud.

en: This localized version contains both the translation and various other localization fixes. You can skip upgrading if you want to keep your current translation.
et: See tõlkepakk sisaldab nii tõlget kui ka muid kohandatud faile.  Kui soovid jätkata senise tõlkega, jäta uuendamine vahele.

en: This means your site may be offline or broken. Don't panic; this can be fixed.
et: See tähendab, et sinu veebilehega on probleeme. Paanikaks pole põhjust, seda saab parandada.

en: This password will not be stored on the server.
et: Parooli ei säilitata serveris.

en: This plugin has been deactivated because your changes resulted in a <strong>fatal error</strong>.
et: See plugin lülitati välja, kuna muutmistel tekkis <strong>tõsine viga</strong>.

en: This plugin is already installed and is up to date
et: See plugin on juba paigaldatud ja värske

en: This plugin may be active on other sites in the network.
et: See plugin võib juba olla kasutusel selle võrgustiku mõnel teisel veebisaidil.

en: This preview is unavailable in the editor.
et: Eelvaade ei ole saadaval.

en: This resulted in an error message: %s
et: Saadi veateade: %s

en: This screen allows you to choose your permalink structure. You can choose from common settings or create custom URL structures.
et: Siit saad valida püsiviidete struktuuri - nii olemasolevate seast kui ka luues enda oma.

en: This screen allows you to edit five fields for metadata in a file within the media library.
et: Siit saad meediateegis olevale failile lisada viis metaandmete välja.

en: This screen allows you to edit four fields for metadata in a file within the media library.
et: Siit saad meediateegis olevale failile lisada neli metaandmete välja.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
et: Siin on seaded, mis mõjutavad sinu lehe sisu kuvamist.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
et: Seda lehte kasutatakse menüüde paigutamiseks teemas määratud kohtadele.

en: This screen is used for managing your content revisions.
et: Sellel lehel saad hallata sinu loodud sisu versioone.

en: This screen is used for managing your custom navigation menus.
et: Sellel lehel saad hallata enda loodud navigatsioonimenüüsid.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
et: Seda lehte kasutatakse installitud teemade haldamiseks. Lisaks WordPressiga kaasa tuleav(te)le  vaiketeema(de)le loovad teemasid ka paljud teised arendajad.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
et: Siin saad kohandada teema päist.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
et: Siin on kõik sinu veebilehe kasutajad. Igale kasutajale on haldurite poolt määratud üks viiest rollist: haldur, toimetaja, autor, kaastööline või lugeja. Haldurite hulka mittekuuluvatele kasutajatele on antud õigused vastavalt nende rollile.

en: This screen lists links to plugins to import data from blogging/content management platforms. Choose the platform you want to import from, and click Install Now when you are prompted in the popup window. If your platform is not listed, click the link to search the plugin directory for other importer plugins to see if there is one for your platform.
et: Siin kuvatakse pluginad andmete importimiseks teistelt ajaveebi- ja sisuhaldusplatvormidelt. Vali soovitav platvorm ning kui avaneb hüpikaken, klõpsa Paigalda. Kui soovitavat platvormi loetelus pole, klõpsa otsinguviidet ja püüa leida mõni sobiv plugin.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
et: Siit leiad kõik enda postitused.  Kuvamissätteid saad valida vastavalt enda soovile.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they won&#8217;t all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
et: Siit leiad palju võimalusi enda kommentaaride ja viidete haldamiseks. Neid on tegelikult nii palju, et nad ei mahu korraga ekraanile. :) Lisainfot saad dokumentatsiooniviidetele klõpsates.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the frontend or the dashboard for that site.
et: See leht kuvab kasutajale kõik tema saidid selles võrgustikus ning lubab valida peamise saidi. Iga saidi juures on viited mille abil saab külastaa saidi avalikku või haldus-poolt.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
et: Seda külgpaani ei saa enam kasutada ja seda ei kuvata. Selle lõplikuks eemaldamiseks pead allpool eemaldama kõik selle moodulid.

en: This site is set up to install updates of future beta versions automatically.
et: See sait on seadistatud tulevaste beetaversioonide uuendusi automaatselt paigaldama.

en: This theme has not been rated yet.
et: Seda teemat pole veel hinnatud.

en: This theme is already installed and is up to date
et: See teema on juba paigaldatud ja värske.

en: This theme is broken.
et: See teema on katkine.

en: This theme requires a parent theme. Checking if it is installed&#8230;
et: See teema vajab ülemteemat. Kontrollin, kas see on paigaldatud&#8230;

en: This timezone does not observe daylight saving time.
et: See ajavöönd ei kasuta suveaega.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
et: Selles ajavööndis kehtib hetkel suveaeg.

en: This timezone is currently in standard time.
et: Selles ajavööndis kehtib hetkel talveaeg.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
et: See autentimisvõti puudub ka failist %s.

en: This user has super admin privileges.
et: Sel kasutajal on halduriõigused.

en: This widget requires JavaScript.
et: See toiming vajab JavaScriptii toetust.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
et: Seda näidatakse, kui lugeja viib hiirekursori viite kohale või vahel ka viite all.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
et: See kustutab kõik passiivsed moodulid. Ühtki kohandust ei salvestata.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus and custom posts.
et: See sisaldab kõiki sinu postitusi, lehti, kommentaare, lisavälju, termineid, menüüsid ja kohandatud postitusi.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
et: See eemaldab taustapildi, ühtki hilisemat muudatust enam kasutada ei saa.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
et: See kustutab päisepildi, ühtki hilisemat muudatust enam kasutada ei saa.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
et: See taastab algse taustapildi, ühtki hilisemat muudatust enam kasutada ei saa.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
et: See taastab algse päisepildi, ühtki hilisemat muudatust enam kasutada ei saa.

en: Threaded Comments
et: Lõimedega kommentaarid

en: Three Columns
et: Kolm veergu

en: Thumbnail Settings
et: Pisipildiseaded

en: Thumbnail size
et: Pisipildi mõõtmed

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Title and Post Editor
et: Redaktor

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
et: Mooduli aktiveerimiseks lohista see külgpaanile või klõpsa sellel. Deaktiveerimiseks ja seadete kustutamiseks lohista moodul tagasi.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
et: Veebiviite lisamiseks <strong>ava viidete alajaotus, sisesta URL ja kuvatav tekst ning klõpsa Lisa menüüsse</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
et: Kui soovid olemasoleva menüü määramise asemel luua uue <strong>klõpsa lingil &#8217;Loo uus menüü&#8217; linki</strong>. Uus menüü seotakse automaatsele selle asukohaga.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
et: Uue kasutaja lisamiseks klõpsa Lisa kasutaja - nuppu ekraani ülaservas või Lisa uus -nuppu kasutajate halduses.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
et: Uue kasutaja lisamiseks sisesta tema andmed ja klõpsa Lisa kasutaja -nuppu allpool.

en: To allow use of this page to automatically repair database problems, please add the following line to your <code>wp-config.php</code> file. Once this line is added to your config, reload this page.
et: Lubamaks sellel lehel automaatselt parandada probleeme andmebaasis, lisa järgmine rida enda
    <code>wp-config.php</code> faili. Kui oled rea lisanud, laadi lehekülg uuesti.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s drop down.</strong> When you&#8217;re finished, <strong>click Save Changes</strong>
et: Paigutamaks menüüd ühele või mitmele kohale teemas <strong>vali vastav menüü iga asukoha juures kuvatud valikust.</strong> Kui oled valmis, <strong>klõpsa Salvesta muudatused</strong>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
et: Pildi kadreerimiseks vali sobiv ala klõpsates ja lohistades.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
et: Meediaelementide kustutamiseks klõpsa Hulgivaliku nuppu ekraani ülaservas. Vali elemendid mida soovid kustutada, seejärel klõpsa nuppu Kustuta valitud. Klõpsates nuppu Tühista valik saad minna tagasi meediat vaatama.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
et: Muutmaks menüüd mis on juba määratud teemas lubatud kohale <strong>klõpsa kõrval olevat &#8217;Muuda&#8217; linki</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the drop down and click Select</strong>
et: Olemasoleva menüü muutmiseks <strong>vali vastav menüü valikust ning klõpsa Vali</strong>

en: To install the theme so you can preview it with your site&#8217;s content and customize its theme options, click the "Install" button at the top of the left-hand pane. The theme files will be downloaded to your website automatically. When this is complete, the theme is now available for activation, which you can do by clicking the "Activate" link, or by navigating to your Manage Themes screen and clicking the "Live Preview" link under any installed theme&#8217;s thumbnail image.
et: Paigaldamaks teemat, et katsetada kuidas see klapib saidi sisuga ja kohandamaks selle seadeid, klõpsa &#8220;Paigalda&#8221; ülal vasakul. Seepeale laaditakse alla teema failid. Kui see on tehtud, saad teema kohe sisse lülitada, klõpsates &#8220;Lülita sisse&#8221;. Proovimiseks mine teemade halduslehele ja klõpsa &#8220;Eelvaade&#8221; teema pisipildi all.

en: To make your installation more secure, you should also add:
et: Paigalduse paremaks turvamiseks peaksid ka lisama:

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
et: Versioonide vahel liikumiseks kasuta <strong>vasak- või parempoolset slaiderit</strong> või nuppe <strong>Eelmine ja Järgmine</strong>.

en: To perform the requested action, WordPress needs to access your web server.
et: See tegevus vajab WordPressi ligipääsu veebiserverile.

en: To post to WordPress by email you must set up a secret email account with POP3 access. Any mail received at this address will be posted, so it&#8217;s a good idea to keep this address very secret. Here are three random strings you could use: <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>.
et: E-posti abil postitamiseks tuleb seadistada salajane POP3-postiknto. kõik sinna saadetav läheb saidile, seetõttu tasub see hoida enda teada.Näiteks võid kasutada juhuslikke tekstikombinatsioone nagu <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd> ja <kbd>%s</kbd>.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
et: Menüüelementide järjestamiseks <strong>lohista need hiirega sobivale postsioonile või kasuta klaviatuuri</strong>. Lohista või liiguta menüüelementi veidi paremale loomaks alam-menüüd.

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
et: Versiooni taastamiseks <strong>klõpsa Taasta see versioon</strong>.

en: To the top
et: Ülemiseks

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
et: Taustapildi kasutamiseks laadi see üles või kasuta mõnd olemasolevat pilti oma meediateegist, klõpsates nupule &#8220;Vali pilt&#8221;. Pilti saab kuvada üksikuna või määrata see mosaiigina korduma (ekraani täites). Tausta saab nii fikseerida kui ka panna koos tekstiga kerima.

en: To use a subdomain configuration, you must have a wildcard entry in your DNS. This usually means adding a %s hostname record pointing at your web server in your DNS configuration tool.
et: Alamdomeeni kasutamiseks peab vastav seadistus olema tehtud nimeserveris. See tähendab enamasti %s hostikirje lisamist enda serveri kohta.

en: Today
et: Täna

en: Toggle add category
et: Rubriigi lisamine sees/väljas

en: Toggle panel: %s
et: Lülita paneeli %s

en: Tomorrow
et: Homme

en: Tools
et: Töövahendid

en: Track %1$s of %2$s.
et: Lugu %1$s %2$sst.

en: Track %1$s.
et: Lugu %1$s.

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="https://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">pingbacks</a>, no other action necessary.
et: Trackback-viited on viis teatada vanematele ajaveebisüsteemidele, et oled neile viidanud. Teisi WordPressi ajaveebe aga teavitatakse automaatselt <a href="https://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">pingback-viidete</a> abil, täiendavalt ei pea midagi tegema.

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
et: Tõlkijad

en: Translation Ready
et: Tõlkevalmis

en: Translation update failed.
et: Tõlke uuendamine ebaõnnestus.

en: Translation updated successfully.
et: Tõlke uuendamine õnnestus.

en: Translations
et: Tõlked

en: Translations for %s
et: Tõlked %s

en: Trash
et: Prügi

en: Troubleshooting
et: Veaotsing

en: Try again
et: Proovi uuesti

en: Turn comments on or off
et: Lülita kommentaarid sisse või välja

en: Twenty Sixteen was built to look great on any device. A fluid grid design, flexible header, fun color schemes, and more, will make your content shine.
et: Twenty Sixteen loodi paistma ilus mistahes seadmega vaadates. Paindlik sõrestik ja päis, vahvad värvid ja palju muud aitavad su veebilehel särada.

en: Two Columns
et: Kaks veergu

en: Type
et: Tüüp

en: Type of search
et: Otsingu tüüp

en: Type your new password again.
et: Sisesta enda uus parool uuesti.

en: UPDATE LOG
    ==========
et: UUENDUSTE LOGI
    =============

en: UTC means Coordinated Universal Time.
et: UTC on Coordinated Universal Time (sisuliselt Greenwichi aeg ehk GMT).

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
et: Failisüsteemiga ei saadud ühendust. Palun kontrolli ligipääsuõigusi.

en: Unable to create new image.
et: Pildi loomine ebaõnnestus.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
et: Ei leia WordPressi sisukataloogi (wp-content)

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
et: Ei leia WordPressi pluginate kataloogi.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
et: Ei leia WordPressi kataloogi.

en: Unable to locate WordPress Theme directory.
et: Ei leia WordPressi teemade kataloogi.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
et: Ei leia WordPressi teemade kataloogi.

en: Unable to locate needed folder (%s).
et: Ei leia kataloogi %s.

en: Unable to perform command: %s
et: Käsu %s andmine ebaõnnestus

en: Unable to save the image.
et: Pilti ei õnnestu salvestada.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
et: Vormi ei ole võimalik saata, palun värskenda lehte ja proovi uuesti.

en: Unapprove
et: Lükka tagasi

en: Unapprove this comment
et: Tühista kommentaari heakskiit

en: Unarchive
et: Arhiivist välja

en: Under the Hood
et: Kapoti all

en: Undo.
et: Ennista.

en: Unknown action.
et: Tundmatu tegevus.

en: Unknown post type.
et: Tundmatu postitusetüüp.

en: Unpacking the package&#8230;
et: Pakin lahti

en: Unpacking the update&#8230;
et: Uuenduse lahtipakkimine

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Untested with your version of WordPress
et: See on sinu WordPressi versiooniga testimata

en: Up one
et: Üks ülespoole

en: Up until WordPress version 3.0, what is now called a Multisite Network had to be installed separately as WordPress MU (multi-user).
et: Varem, kuni WordPressi versioonini 3.0, tuli praegune saitide võrgustiku tugi paigaldada eraldi kui WordPress MU (multi-user).

en: Update %s now
et: Uuenda %s

en: Update Available
et: Uuendus saadaval

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Saadaval uuendus <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Saadaval uuendused <span class="count">(%s)</span>

en: Update Comment
et: Uuenda kommentaari

en: Update Complete
et: Uuendamine lõpetatud

en: Update File
et: Uuenda faili

en: Update File and Attempt to Reactivate
et: Uuenda faili ja ürita uuesti sisse lülitada

en: Update Link
et: Uuenda viidet

en: Update Media
et: Uuenda meediafaili

en: Update Now
et: Uuenda kohe

en: Update Plugin
et: Uuenda pluginat

en: Update Plugins
et: Uuenda pluginaid

en: Update Profile
et: Uuenda profiili

en: Update Services
et: Uuendusteenused

en: Update Theme
et: Uuenda teemat

en: Update Themes
et: Uuenda teemasid

en: Update Translations
et: Uuenda tõlkeid

en: Update User
et: Uuenda kasutajat

en: Update WordPress
et: Uuenda WordPressi

en: Update WordPress Database
et: Uuenda WordPressi andmebaasi

en: Update gallery settings
et: Uuenda galerii seadeid

en: Update package not available.
et: Uuenduspakett pole saadaval.

en: Update to %s
et: Uuenda versioonile %s

en: Update to version %s
et: Uuenda versioonile %s

en: Updates %s
et: Uuendused %s

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
et: Uuendan pluginat %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
et: Uuendan teemat %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating is easy and only takes a few moments:
et: Uuendamine on lihtne ja võtab ainult mõne hetke:

en: Updating plugin: %s
et: Uuendatakse pluginat: %s

en: Updating theme: %s
et: Uuendatav teema: %s

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
et: Selle teema uuendamine kaotab ära kõik eelnevad muudatused. Tühistamiseks klõpsa 'Tühista', uuendamiseks 'Olgu'.

en: Updating to WordPress %s
et: Uuendab WordPress'i versioonile %s

en: Updating translations for %1$s (%2$s)&#8230;
et: Uuendab tõlkeid %1$s (%2$s)&#8230;

en: Upgrading database&#8230;
et: Uuendan andmebaasi

en: Upgrading to a newer version of the same theme will override changes made here. To avoid this, consider creating a <a href="%s" target="_blank">child theme</a> instead.
et: Teema uuendamine värskema versiooni vastu kirjutab üle kõik failides tehtud muudatused. Selle vältimiseks palun kasuta <a href="%s" target="_blank">alamteemat</a>.

en: Upload
et: Laadi üles

en: Upload New Media
et: Lae uus meediafail üles

en: Upload Plugin
et: Lae plugin üles

en: Upload Theme
et: Lae teema  üles

en: Upload date:
et: Üleslaadimisaeg:

en: Upload file and import
et: Lae fail üles ja impordi

en: Uploaded Images
et: Üleslaetud pildid

en: Uploaded on: <b>%1$s</b>
et: Üles laaditud: <b>%1$s</b>

en: Uploading Files
et: Laen faile üles

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
et: Üleslaadimise juures saab määrata üleslaetavate failide kataloogitee.

en: Uploads
et: Üleslaetud asjad

en: Use Press This to clip text, images and videos from any web page. Then edit and add more straight from Press This before you save or publish it in a post on your site.
et: Press This sobib teksti, piltide ja videoklippide laadimiseks mistahes veebilehelt. Seejärel võid seda muuta, lisada uut materjali ning viimaks enda veebilehel avaldada.

en: Use WP_Image_Editor::flip
et: Kasuta WP_Image_Editor::flip

en: Use WP_Image_Editor::rotate
et: Kasuta WP_Image_Editor::rotate

en: Use https
et: Kasuta HTTPS-i

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
et: Meediaelementide vahel liikumiseks kasuta dialoogi ülaservas olevaid noolenuppe või klaviatuuri vasakule-paremale nooleklahve.

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
et: Allikas:

en: Used: %1$s%% of %2$s
et: Kasutatud: %1$s%% / %2$s

en: User %s added
et: Lisati kasutaja %s

en: User Experience Lead
et: Kasutajatestide juht

en: User Name
et: Kasutajanimi

en: User Roles
et: Kasutajarollid

en: User added.
et: Kasutaja lisatud.

en: User already exists. Password inherited.
et: Kasutaja on juba olemas. Parool jäeti endiseks.

en: User deleted.
et: Kasutaja kustutati.

en: User deletion is not allowed from this screen.
et: Siit ei saa kasutajaid kustutada.

en: User has been added to your site.
et: Kasutaja lisati sinu saidile.

en: User has no sites or content and will be deleted.
et: Kasutajale ei kuulu mingit sisu ega saite, järgneb kustutamine.

en: User removed from this site.
et: Kasutaja eemaldatud sellelt veebilehelt.

[ctx: User role]
en: Administrator
et: Haldur

[ctx: User role]
en: Author
et: Autor

[ctx: User role]
en: Contributor
et: Kaastööline

[ctx: User role]
en: Editor
et: Toimetaja

[ctx: User role]
en: Subscriber
et: Lugeja

en: User updated.
et: Kasutaja andmeid uuendati.

en: User(s) already exists.
et: Kasutaja(d) on juba olemas.

en: Username/Password incorrect for %s
et: %s kasutajanimi/parool on vale

en: Usernames can have only alphanumeric characters, spaces, underscores, hyphens, periods, and the @ symbol.
et: Kasutajanimed võivad sisaldada üksnes tähti, numbreid, tühikuid, allkriipse, poolituskriipse, punkte ja @-märki.

en: Usernames cannot be changed.
et: Kasutajanimesid ei saa muuta.

en: Users list
et: Kasutajate nimekiri

en: Users list navigation
et: Kasutajate nimekirjas liikumine

en: Users must be registered and logged in to comment
et: Kasutajad peavad kommenteerimiseks registreeruma ja sisse logima

en: Value
et: Väärtus

en: Verifying the unpacked files&#8230;
et: Kontrollin lahtipakitud faile

en: Version %s
et: Versioon %s

en: Version:
et: Versioon:

en: Version: %s
et: Versioon %s

en: Video Attachment Template
et: Videomanuse mall

en: View
et: Vaata

en: View &#8220;%s&#8221;
et: Vaata &#8220;%s&#8221;

en: View All
et: Vaata kõiki

en: View Mode
et: Vaaterežiim

en: View Site
et: Vaata saiti

en: View Trash
et: Vaata prügikasti

en: View all
et: Vaata kõiki

en: View all drafts
et: Vaata kõiki mustandeid

en: View details
et: Vaata üksikasju

en: View page
et: Vaata lehte

en: View post
et: Vaata postitust

en: View version %1$s details.
et: Vaata versiooni %1$s üksikasju.

en: View your site
et: Vaata oma saiti

en: Visibility:
et: Nähtavus:

en: Visible
et: Nähtav

en: Visit
et: Külasta

en: Visit %s
et: Külasta %s

en: Visit Dashboard
et: Töölaud

en: Visit Link
et: Külasta lehte

en: Visit Theme Site
et: Külasta teema veebi

en: Visit plugin site
et: Plugina koduleht

en: Visit theme homepage
et: Mine teema kodulehele

en: Visual Editor
et: Visuaalredaktor

en: Visual Editor RTL Stylesheet
et: Visuaalredaktori stiilileht

en: Visual Editor Stylesheet
et: Visuaalredaktori stiilileht

en: Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls.
et: Visuaalrežiim võimaldab kasutada WYSIWYG- ehk eelvaateredaktorit.  Juhtpaneeli teise rea avamiseks klõpsa rea lõpus olevale ikoonile.

en: Want to see your name in lights on this page? <a href="%s">Get involved in WordPress</a>.
et: Tahad enda nime siin näha? <a href="%s">Liitu WordPressi tegijatega</a>.

en: Warning!
et: Hoiatus!

en: Warning! User %s cannot be deleted.
et: Hoiatus! Kasutajat %s ei saa kustutada.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
et: Hoiatus! Kasutajat %s ei saa kustutada, kuna ta on võrgustikuhaldur.

en: Warning! Wildcard DNS may not be configured correctly!
et: Hoiatus - nimeserver ei pruugi olla õigesti häälestatud!

en: Warning:
et: Hoiatus:

en: Wavatar (Generated)
et: Wavatar (genereeritud)

en: We have some data that describes the error your site encountered.
et: Meil on mõned vihjed, mis võiks aidata sinu veebilehe viga mõista:

en: We recommend you change your siteurl to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
et: Soovitamae määrata saidi aadressiks %1$s enne võrgustiku sisselülitamist. Saiti saab endiselt külastada, kasutades %3$s prefiksit koos aadressiga %2$s, kuid viidetel %3$s prefiksit ei ole.

en: We tried but were unable to update your site automatically.
et: Me proovisime, aga ei suutnud veebilehte automaatselt uuendada.

en: We&#8217;re backing up this post in your browser, just in case.
et: Teeme sellest postitusest brauseri abil igaks juhuks varukoopia.

en: We&#8217;re going to use this information to create a %s file.
et: Seda infot kasutatakse faili %s loomiseks.

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
et: Mõned viited, mis aitavad sul alustada:

en: Web Address
et: Veebiaadress

en: Week Starts On
et: Nädal algab

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!
et: Tere tulemast versiooni %s. See on esimene postitus - võid seda muuta või ära kustutada. Siis aga kirjuta juba ise!

en: Welcome to WordPress %1$s. <a href="%2$s">Learn more</a>.
et: Tere tulemast WordPressi versiooni %1$s. <a href="%2$s">Loe lähemalt</a>.

en: Welcome to WordPress %1$s. You will be redirected to the About WordPress screen. If not, click <a href="%2$s">here</a>.
et: Tere tulemast WordPressi versiooni %1$s. Sind suunatakse WordPressi tutvustusekraanile. Kui see ei toimi, klõpsa <a href="%2$s">siia</a>.

en: Welcome to WordPress %s
et: Tere tulemast WordPressi versiooni %s

en: Welcome to WordPress!
et: Tere tulemast WordPressi!

en: Welcome to WordPress&nbsp;%s
et: Tere tulemast WordPressi versiooni&nbsp;%s

en: Welcome to WordPress. Before getting started, we need some information on the database. You will need to know the following items before proceeding.
et: Tere tulemast WordPressi. Enne kui alustame, vajan teavet andmebaasi kohta. Sul peaks olema käepärast järgmine info.

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
et: Tere tulemast WordPressi. See on sinu esimene postitus. Muuda seda või kustuta see ning alusta blogimist!

en: Welcome to the Network installation process!
et: Tere tulemast võrgustiku paigaldusse!

en: Welcome to the famous five-minute WordPress installation process! Just fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to using the most extendable and powerful personal publishing platform in the world.
et: Tere tulemast WordPressi kuulsasse viie-minuti-paigaldusse! Täida allolevad lahtrid ja varsti oledki kasutamas maailma kõige võimsamat ja paindlikumat personaalset publitseerimisplatvormi.

en: Welcome to your WordPress Dashboard! This is the screen you will see when you log in to your site, and gives you access to all the site management features of WordPress. You can get help for any screen by clicking the Help tab in the upper corner.
et: Tere tulemast WordPressi töölauale - siia satud enda saidile sisse logides ning siit saad seda hallata.  Abiteave on kättesaadav ekraani ülanurgas asuvast Abiinfost.

en: What should be done with content owned by %s?
et: Mida teha kasutajale %s kuuluva sisuga?

en: What should be done with content owned by these users?
et: Mida teha nende kasutajate omanduses olnud sisuga?

en: What should be done with content owned by this user?
et: Mida teha selle kasutaja omanduses olnud sisuga?

en: What would you like to call your network?
et: Kuidas soovid enda võrgustikku kutsuda?

en: What&#8217;s New
et: Uued asjad

en: What&#8217;s on your mind?
et: Millest sa mõtled?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
et: Mis vahe on rubriikidel ja siltidel? Tavaliselt on siltideks töö käigus leitud võtmesõnad, mis tõstavad esile postituses leiduvat põhiinfot (nimed, teemad jne), mis võib esineda teistes postitustes või mitte. Rubriigid seevastu on eelnevalt paikapandud alajaotised. Kui ajaveeb on raamat, siis rubriigid on otsekui sisukord, sildid aga on võtmesõnad nimeregistris.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
et: Kui kommentaari sisus, nimes või aadressides sisaldub üks neist sõnadest, siis suunatakse see <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">modereerimisjärjekorda</a>. Kirjuta iga sõna või aadress omaette reale. Arvestatakse ka sõnaosi, näiteks  &#8220;press&#8221; sobib &#8220;WordPressiga&#8221;.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP, it will be put in the trash. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
et: Kui kommentaari sisus, nimes või aadressides sisaldub üks neist sõnadest, siis suunatakse see prügikasti. Kirjuta iga sõna või aadress omaette reale. Arvestatakse ka sõnaosi, näiteks  &#8220;press&#8221; sobib &#8220;WordPressiga&#8221;.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
et: Uue rubriigi lisamiseks pead täitma järgmised väljad:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
et: Uue sildi lisamisel pead täitma järgmised väljad:

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
et: Teemade vahetamisel muutub sageli moodulite arv ja asukoht ning vahel tekib sellest ka väike segadus. Kui peale teema vahetamist näib mõni moodul puuduvat, siis keri ekraani allapoole – seal asuvad väljalülitatud moodulid, mille kõik sätted on salvestatud.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
et: Kui eelvaatled teemat väiksemal monitoril võid kasutada vasakpoolse paani allservas olevat ikooni selle paani peitmiseks, nii jääb rohkem ruumi saidi katsetamiseks. Paani taastamiseks klõpsa uuesti ikooni.

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search Engines Discouraged,&#8221; to remind you that your site is not being crawled.
et: Kui see seadistus on aktiivne kuvatakse Töölaual Ülevaate lahtris teadet &#8220;Otsimootorid on blokeeritud&#8221; tuletamaks meelde, et sinu saiti ei indekseerita.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
et: On ka võimalik muuta korraga kõigi valitud postituste metaandmeid (rubriigid, autor jne). Postituse eemaldamiseks valikust klõpsa X-i tema nime kõrval redigeerimisalas.

en: When you assign multiple categories or tags to a post, only one can show up in the permalink: the lowest numbered category. This applies if your custom structure includes <code>%category%</code> or <code>%tag%</code>.
et: Kui postitusel on mitu rubriiki või silti, saab vaid üks neist, kõige väiksema numbriga olev, kuuluda püsiviitesse.  See kehtib, kui kohandatud struktuuris sisaldub <code>%category%</code> või <code>%tag%</code>.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
et: Allolevale nupule klõpsates loob WordPress XML-faili, mida saab enda arvutisse salvestada.

en: When you publish a new post, WordPress automatically notifies the following site update services. For more about this, see <a href="https://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> on the Codex. Separate multiple service <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s with line breaks.
et: Uue postituse tegemisel teavitab WordPress sellest automaatselt järgmisi uuendusteenuseid. Täpsemalt loe Koodeksist teema <a href="https://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> alt. Erinevate teenuste <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>-id eralda reavahetustega.

en: While you are editing your %1$s file, take a moment to make sure you have all 8 keys and that they are unique. You can generate these using the <a href="%2$s">WordPress.org secret key service</a>.
et: Enda %1$s faili muutmisel veendu, et kõik 8 võtit on olemas ja nad on unikaalsed. Neid saab genereerida <a href="%2$s">WordPress.org võtmeteenuse abil</a>.

en: While your site is being updated, it will be in maintenance mode. As soon as your updates are complete, your site will return to normal.
et: Uuendamise ajal on su veebileht hooldusrežiimis. Kohe peale uuenduste lõpetamist taastatakse tavaline olukord.

en: White
et: Valge

en: Widget %s
et: Moodul %s

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
et: Moodulid on eraldi sisukogumid, mida saab paigaldada teema poolt määratud aladele (enamasti nimetatakse neid külgpaanideks). Moodulite kasutamiseks lohista nende pealkiri soovitavasse paika. Vaikimisi kasutatakse vaid ühte külgpaani, muude alade kasutuselevõtuks klõpsa nende pealkirjadele.

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
et: Mooduleid saab kasutada korduvalt. Igale moodulile saab soovi korral anda eraldi pealkirja, kuid see ei ole nõutav.

en: Word count: %s
et: Sõnade arv: %s

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
et: WordPress %1$s kasutab %2$s teemat.

en: WordPress %s is also now available.
et: WordPress %s on nüüd saadaval.

en: WordPress &rsaquo; Database Repair
et: WordPress &rsaquo; Andmebaasi parandus

en: WordPress &rsaquo; Installation
et: WordPress &rsaquo; Paigaldus

en: WordPress &rsaquo; Setup Configuration File
et: WordPress &rsaquo; Paigalduse seadetefail

en: WordPress &rsaquo; Update
et: WordPress &rsaquo; Uuendus

en: WordPress Blog
et: WordPressi ajaveeb

en: WordPress News
et: WordPressi uudised

en: WordPress Updates
et: WordPressi uuendused

en: WordPress can also attempt to optimize the database. This improves performance in some situations. Repairing and optimizing the database can take a long time and the database will be locked while optimizing.
et: WordPress võib ka proovida andmebaasi optimeerida. See võib vahel tööjõudlust parandada. Andmebaasi parandamine ja optimeerimine võib võtta üsna pikalt aega ning selle ajal on baas lukustatud.

en: WordPress can automatically look for some common database problems and repair them. Repairing can take a while, so please be patient.
et: WordPress suudab automaatselt tuvastada mõned levinud andmebaasiprobleemid ja need lahendada. Parandamine võib võtta veidi aega.

en: WordPress database repair
et: WordPressi andmebaasi parandus

en: WordPress grows when people like you tell their friends about it, and the thousands of businesses and services that are built on and around WordPress share that fact with their users. We&#8217;re flattered every time someone spreads the good word, just make sure to <a href="%s">check out our trademark guidelines</a> first.
et: WordPress kasvab, kui inimesed nagu Sina sellest enda sõpradele räägivad - seda teevad tuhanded WordPressi peale ja ümber loodud ettevõtted ja teenused enda kasutajatega. Me oleme õnnelikud igaühe üle, kes head sõnumit levitavad, kuid ole hea ja tutvu eelnevalt meie <a href="%s">kaubamärgijuhistega</a>.

en: WordPress has been installed. Were you expecting more steps? Sorry to disappoint.
et: WordPress on paigaldatud. Ootasid veel midagi? Kahjuks pead pettuma, kõik on valmis. :)

en: WordPress has been updated! Before we send you on your way, we have to update your database to the newest version.
et: WordPress on uuendatud! Enne kasutama asumist tuleb aga ka andmebaas ära uuendada.

en: WordPress is Free and open source software, built by a distributed community of mostly volunteer developers from around the world. WordPress comes with some awesome, worldview-changing rights courtesy of its <a href="%s">license</a>, the GPL.
et: WordPress on vaba ja avatud lähtekoodiga tarkvara, mida arendab hajus kogukond peamiselt vabatahtlikke üle kogu maailma. WordPress annab enda <a href="%s">GPL</a>-litsentsist tulenevalt kasutajale mitmed põhjapaneva tähtsusega õigused.

en: WordPress is at the latest version.
et: WordPressi versioon on värske.

en: WordPress is created by a <a href="%1$s">worldwide team</a> of passionate individuals. <a href="%2$s">Get involved in WordPress</a>.
et: WordPressi lõi <a href="%1$s">rahvusvaheline</a> pühendunud inimeste meeskond. <a href="%2$s">Liitu WordPressi tegijatega</a>.

en: WordPress is created by a worldwide team of passionate individuals.
et: WordPressi lõi rahvusvaheline pühendunud inimeste meeskond..

en: WordPress is not notifying any <a href="https://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%s">visibility settings</a>.
et: WordPress ei teavita <a href="https://codex.wordpress.org/Update_Services">uuendusteenuseid</a>, kuna sinu saidi <a href="%s">privaatsusseaded</a> ei luba seda.

en: WordPress now takes a smarter approach to displaying appropriate image sizes on any device, ensuring a perfect fit every time. You don&#8217;t need to do anything to your theme, it just works.
et: WordPress suudab nüüd eri suurusega pilte paremini kuvada. Teema juures ei pea selleks midagi tegema.

en: WordPress offers you the ability to create a custom URL structure for your permalinks and archives. Custom URL structures can improve the aesthetics, usability, and forward-compatibility of your links. A <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">number of tags are available</a>, and here are some examples to get you started.
et: WordPress pakub võimaluse luua enda aadresside struktuur püsiviidete ja arhiivi jaoks. Need võimaldavad parandada viidete esteetikat, kasutatavust ja ühilduvust uute väljalasetega. <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">Võid kasutada erinevaid märgendeid</a> ja siit leiad alustamiseks ka mõne näite.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
et: WordPress peaks parandama ebakorrektsed XHTML-skoobid automaatselt

en: WordPress site: %s
et: WordPressi leht: %s

en: WordPress updated successfully
et: WordPress on edukalt uuendatud.

en: WordPress.org Plugin Page &#187;
et: WordPress.org pluginateleht &#187;

en: Write your first blog post
et: Kirjuta oma esimene blogipostitus

en: Writing
et: Kirjutamine

en: Writing Settings
et: Kirjutusseaded

en: X &#8212; Even more mature than above
et: X &#8212;  Veelgi täiskasvanum kui eelmine

en: XFN stands for <a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
et: XFN töhendab <a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML Friends Networki</a>, selle kasutamine on vabatahtlik. WordPress võimaldab XFN-atribuutide genereerimist, mis näitavad ära sinu seose viidatava veebilehe autori või omanikuga.

en: Y/m/d g:i:s a
et: d.m.Y H:i:s

en: Yellow
et: Kollane

en: Yes, delete these files
et: Jah, kustuta need failid

en: Yes, delete these files and data
et: Jah, kustuta need failid ja andmed

en: Yes, take me to my profile page
et: Jah, ava minu kasutajaseaded

en: You also have some plugins or themes with updates available. Update them now:
et: Sul on ka mõned pluginad ja teemad, mis vajaksid uuendust. Uuenda neid kohe:

en: You are about to approve the following comment:
et: Oled heaks kiitmas järgnevat kommentaari:

en: You are about to delete %s.
et: Oled kustutamas faili %s.

en: You are about to delete the following comment:
et: Oled kustutamas järgnevat kommentaari:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
et: Oled kustutamas viidet '%s'. 
    Kustutamiseks vali 'Olgu', tühistamiseks 'Tühista'.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
et: Oled kustutamas teemat '%s'. 
    Kustutamiseks vali 'Olgu', tühistamiseks 'Tühista'.

en: You are about to install WordPress %s <strong>in English (US).</strong> There is a chance this update will break your translation. You may prefer to wait for the localized version to be released.
et: WordPress %s paigaldatakse <strong>ingliskeelsena.</strong> Võimalik, et see rikub ära sinu emakeelse tõlke, seepärast võiksid oodata tõlgitud versiooni valmimiseni.

en: You are about to mark the following comment as spam:
et: Oled märkimas järgnevat kommentaari spämmiks:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
et: Oled saatmas järgnevat kommentaari prügikasti:

en: You are about to remove the following plugin:
et: Sa oled eemaldamas järgmist pluginat:

en: You are about to remove the following plugins:
et: Sa oled eemaldamas järgmisi pluginaid:

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
et: Redigeerid lehte, mis sisaldab su värskeimaid postitusi.

en: You are not allowed to add this item.
et: Sa ei või seda objekti lisada.

en: You are not allowed to create pages on this site.
et: Sul ei ole õigust sellele saidile lehti lisada.

en: You are not allowed to create posts or drafts on this site.
et: Sul ei ole õigust sellele saidile postitusi ja mustandeid lisada.

en: You are not allowed to create users.
et: Sul ei ole õigust kasutajaid luua.

en: You are not allowed to delete these items.
et: Sul ei ole õigust neid objekte kustutada.

en: You are not allowed to delete this item.
et: Sul ei ole õigust seda kustutada.

en: You are not allowed to edit comments on this post.
et: Sul ei ole õigust selle postituse kommentaare muuta.

en: You are not allowed to edit comments.
et: Sul ei ole õigust kommentaare muuta.

en: You are not allowed to edit pages as this user.
et: Sul ei ole õigust selle kasutajana lehekülgi muuta.

en: You are not allowed to edit pages.
et: Sul ei ole õigust lehti muuta.

en: You are not allowed to edit posts as this user.
et: Sul ei ole õigust selle kasutajana postitusi muuta.

en: You are not allowed to edit posts.
et: Sul ei ole õigust postituso muuta.

en: You are not allowed to edit this attachment.
et: Sul pole õigusi seda manust muuta.

en: You are not allowed to edit this comment.
et: Sul pole õigust seda kommentaari muuta.

en: You are not allowed to edit this item.
et: Sul ei ole õigust seda elementi muuta.

en: You are not allowed to edit this page.
et: Sul ei ole õigust seda lehte muuta.

en: You are not allowed to edit this post.
et: Sul ei ole õigust seda postitust muuta.

en: You are not allowed to import.
et: Sul ei ole importimisõigust.

en: You are not allowed to manage these items.
et: Sul ei ole õigust neid objekte hallata.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
et: Sul ei ole õigust seda elementi taastada.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
et: Sul ei ole õigust seda prügikasti saata.

en: You are not allowed to restore this item from the Trash.
et: Sul ei ole õigust seda prügikastist taastada.

en: You are now logged out everywhere else.
et: Oled kõikjalt mujalt välja logitiud.

en: You are only logged in at this location.
et: Oled sisse logitud üksnes käesolevast asukohast.

en: You are using a development version (%1$s). Cool! Please <a href="%2$s">stay updated</a>.
et: Kasutad arendusversiooni (%1$s). Tubli! Palun <a href="%2$s">jälgi ka arendusprotsessi</a>.

en: You are using a development version of WordPress. You can update to the latest nightly build automatically or download the nightly build and install it manually:
et: Sa kasutad WordPressi arendusversiooni.  Sul on võimalik nii uuendada automaatselt viimase väljalaske (nightly build) peale kui ka laadida see alla ja paigaldada käsitsi.

en: You are using an insecure browser!
et: Kasutad ebaturvalist veebilehitsejat!

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
et: Kasutad veebilehitseja-põhist üleslaadimist. WordPressi üleslaadija võimaldab ka mitme faili korraga laadimist, sealjuures neid lihtsalt üleslaadijale lohistades. <a href="#">Vaheta üleslaadijat</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" target="%2$s">browser uploader</a> instead.
et: Sul on üleslaadijaga probleeme? Proovi selle asemel <a href="%1$s" target="%2$s">veebilehitseja-põhist üleslaadimist</a>.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
et: Üritasid minna saidi "%1$s" töölauale, kuid sul puuduvad praegu selle saidi halduriõigused. Saamaks ligipääsu "%1$s" töölauale, pöördu palun võrgustiku halduri poole.

en: You attempted to edit an attachment that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
et: Üritasid muuta olematut manust. Ehk on see kustutatud?

en: You attempted to edit an item that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
et: Üritad muuta olematut elementi. Ehk on see kustutatud?

en: You attempted to edit an item that isn&#8217;t an attachment. Please go back and try again.
et: Üritad muuta elementi, mis pole manus. Palun mine tagasi ja proovi uuesti.

en: You can Search for themes by keyword, author, or tag, or can get more specific and search by criteria listed in the feature filter.
et: Teemasid saab otsida võtmesõna, autori või sildi järgi, lisaks võib täpsemal otsingul kasutada otsingufiltrit.

en: You can Upload a theme manually if you have already downloaded its ZIP archive onto your computer (make sure it is from a trusted and original source). You can also do it the old-fashioned way and copy a downloaded theme&#8217;s folder via FTP into your <code>/wp-content/themes</code> directory.
et: Teema saab üles laadida ka käsitsi, kui sinu arvuti on selle ZIP-fail olemas (veendu, et see pärineks algallikast ja oleks usaldatav). Võib kasutada ka vanamoodsamat meetodit ja laadida soovitud teemad üles FTP abil WordPressi <code>/wp-content/themes</code> -kataloogi.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
et: Siia võid lisada oma saidil näidatavaid viiteid, enamasti <a href="%s">moodulite</a> abil. Vaikimisi on näidetena lisatud mitmed viited WordPressi kogukonna lehtedele.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
et: Siin saad viiteid lisada ja muuta, täites vastavad väljad. Kohustuslik on täita üksnes viite aadress ja pealkiri (nimi, mille all teda saidil näidatakse).

en: You can also browse a user&#8217;s favorite plugins, by using the Favorites link in the upper left of the screen and entering their WordPress.org username.
et: Samuti saad sirvida teatud kasutaja lemmik-pluginaid, klõpsates viidet &#8220;Lemmikud&#8221; ülal vasakul ning sisestades tema WordPress.org -kasutajanime.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
et: Samuti saad valida tausta värvi, klõpsates &#8220;Vali värv&#8221; ning sisestades selle HTML-is kasutatava 16-ndkoodina (nn hex, nt &#8220;#ff0000&#8221; tähistab punast tooni) või valides tooni avanenud värvivalijast.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum numbers of posts to display and whether to show full text or a summary.
et: Ka RSS-voogude kuvamist saab kohandada – näiteks määrates maksimaalse kuvatavate postituste arvu ja kas kuvatakse kogu postitus või kõigest sissejuhatus.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
et: Postitusi saab luua ka <a href="%s">Press This -järjepidaja abil</a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
et: Manuse info dialoogist saad ka elemente ükshaaval kustutada ning pääsed ligi põhjalikuma toimetamise lehele.

en: You can also edit or move multiple posts to the trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
et: Postitusi saab töödelda (näiteks muuta või kustutada) ka mitmekaupa. Vali soovitavad märkeruutude abil välja, vali siis rühmategevuste alt soovitav tegevus ja klõpsa nuppu Rakenda.

en: You can also embed media from many popular websites including Twitter, YouTube, Flickr and others by pasting the media URL on its own line into the content of your post/page. Please refer to the Codex to <a href="https://codex.wordpress.org/Embeds">learn more about embeds</a>.
et: Samuti saad manustada meediasisu saitidelt nagu Twitter, YouTube, Flickr ja teised, kleepides soovitud meediasisu viite (URL-i) eraldi reale lehe või postituse sisus. Loe WordPressi Koodeksist <a href="https://codex.wordpress.org/Embeds">täpsemalt meediamanuste kohta</a>.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
et: Siin saad olekut muutes postitust modereerida või ka muuta selle ajatemplit.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk Actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
et: Ka võid sooritada samu tegevusi, näiteks nimekirja filtreerimine, tegevuste valik hiirekursori alla ilmuvast menüüst ja mitme lehe metaandmete muutmine korraga.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there&#8217;s no relationship from one tag to another.
et: Postitusi saab varustada <strong>siltidega</strong>. Erinevalt rubriikidest ei moodusta sildid hierarhiat, seega ei saa silte omavahel seostada.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
et: Sa saad määrata teemas võimaliku asukoha igale menüüle eraldi <strong>valides sobiliku seadistuse</strong> menüüeditori alaservas. Määramaks kõigile teema asukohtadele menüüsid ühe korraga <strong>kasuta Halda asukohti Manage Locations sakki</strong> lehe ülaservas.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
et: Seda ekraani saad muuta ekraaniseadete alt - näiteks määrata, mitu elementi korraga kuvatakse või milliseid veerge näidatakse.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
et: Saad muuhulgas vahetada enda parooli, määrata kiirklahve, muuta haldusliidese värviskeemi ja lülitada välja WYSIWYG (visuaal-) redaktori.  Tööriistariba (varasema nimega haldusriba) saab esilehel välja lülitada, ent haldusliideses seda teha ei saa.

en: You can change your profile picture on <a href="%s">Gravatar</a>.
et: Profiilipilti saad muuta <a href="%s">Gravataris</a>.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
et: Saad valida teemaga kaasa tulnud päisepiltide seast või kasutada mõnda muud pilti. Samuti saad kohandada, kuidas kuvatakse saidi pealkirja ja lühikirjeldust.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
et: Võid valida ühe eelnevalt üleslaetud päistest või näidata juhuslikult valitut.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the front page of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static home page, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the front page, and the other will be where your posts are displayed.
et: Esilehe väljanägemine võib olla erinev - see võib olla klassikaline ajaveeb kronoloogiliselt järjestatud postitustega või ka staatiline leht. Staatilise avalehe valimiseks pead esmalt looma kaks <a href="%s">lehte</a> - ühest saab esileht ja teisel kuvatakse postitused.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen. Note that your privacy is not complete; your site is still visible on the web.
et: Võid valida, kas robotid ja otsisüsteemid indekseerivad sinu saiti või mitte. Kui soovid, et need teenused sinu saiti eiraks, keela siit indekseerimine ning salvesta muudatused. Tähelepanu – see ei taga täielikku privaatsust, kuna sait ise on siiski veebis kättesaadav.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
et: Viiteid saab rühmitada viiterubriikide abil. Viiterubriikide nimed peavad olema unikaalsed, kuid viidete- ja postitusterubriigid on erinevad asjad.

en: You can create the %s manually and paste the following text into it.
et: Võid luua faili %s käsitsi ja kleepida sellesse järgneva teksti.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
et: Seda ekraani saad kohandada mitmel eri viisil:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
et: Seda ekraani saad kohandada ekraaniseadete ja/või rippmenüü filtrite abil.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
et: Ekraanil kuvatavat sisu saad kohandada mitmel eri viisil:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
et: Oma saidi välimust saad muuta ka ilma teema koodi muutmata, kasutades enda valitud tausta. Selleks võib olla nii pilt kui värvitoon.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
et: Viiterubriike saab kustutada tegevuste rippmenüüst, kuid rubriigi kustutamine ei kustuta selles olevaid viiteid – need viiakse vaikimisi kasutatavasse rubriiki.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
et: Sa võid muuta pilti, säilitades seejuures pisipildi. Näiteks võid soovida ruudukujulist pisipilti, mis sisaldab vaid osa pildist.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
et: Soovi korral saad kommentaari sisu muuta. See on kasulik näiteks juhul, kui märkad kommentaaris mõnd õigekirjaviga.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
et: Segamatu kirjutamise režiimi käivitamiseks klõpsa paremal asuvale ikoonile. See eeldab täiskõrguses redaktori valimist Ekraanisätete alt, ent vanad veebilehitsejad ja väikese ekraaniga seadmed ei pruugi seda toetada.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
et: Oma saidi sisu saad eksportida, et kasutada seda mõnes teises paigalduses või platvormil. Eksportimisel kasutatakse XML-ipõhist WXR-vormingut, mis võib sisaldada postitusi, lehti, kommentaari, lisavälju, rubriike ja silte. WXR võimaldab kasutada ka filtreid kuupäeva, autori, rubriigi, sildi või oleku järgi, samuti eksportida kas üksnes postitusi või lehti.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, or Trashed posts. The default view is to show all posts.
et: Saad filtreerida postitusi oleku järgi, klõpsates vastavale märksõnale: Kõik, Avaldatud, Mustandid või Prügi. Vaikimisi kuvatakse kõik postitused.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links in the upper left to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
et: Kasutajate nimekirja saad filtreerida nende rolli järgi, kasutades vastavaid tekstiviiteid vasakul ülal (Kõik, haldurid, toimetajad, autorid, kaastöölised või lugejad). Vaikimisi näidatakse kõiki kasutajaid. Rolle, milles pole ühtki kasutajat, ei näidata.

en: You can find additional plugins for your site by using the <a href="%1$s">Plugin Browser/Installer</a> functionality or by browsing the <a href="%2$s" target="_blank">WordPress Plugin Directory</a> directly and installing new plugins manually. To manually install a plugin you generally just need to upload the plugin file into your %3$s directory. Once a plugin has been installed, you can activate it here.
et: Täiendavaid pluginaid saab otsida <a href="%1$s">pluginapaigaldaja</a> abil või külastades <a href="%2$s" target="_blank">WordPressi pluginakataloogi</a> ja paigaldades pluginad käsitsi. Viimasel juhul piisab üldjuhul lihtsalt selle laadimisest  %3$s kataloogi. Peale paigaldamist saad selle siit sisse lülitada.

en: You can find additional themes for your site by using the Theme Browser/Installer on this screen, which will display themes from the <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a>. These themes are designed and developed by third parties, are available free of charge, and are compatible with the license WordPress uses.
et: Uute teemade leidmiseks kasuta teemasirvijat/paigaldajat, mis näitab <a href="%s" target="_blank">WordPressi teemakataloogi</a> sisu. Need teemad on loodud erinevate autorite poolt, kuid on kõik tasuta ning kasutavad WordPressiga ühilduvat litsentsi.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
et: Saad näidata/peita veerge ning otsustada, mitut postitust korraga näidata (ekraaniseadete abil).

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
et: Ekraanisätete abil saad näidata/peita veerge ning otsustada, mitut postitust korraga näidata.

en: You can insert media files by clicking the icons above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
et: Meediafailide lisamiseks klõpsa redaktori kohal olevatele ikoonidele ja järgi sealseid juhiseid. Visuaalrežiimis saad pilte joondada ja muuta vormindustööriistade riba kasutades.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
et: Saad logida välja teistest seadmetest nagu mobiil või avalik arvuti, kui klõpsad "Logi kõigist seanssidest välja"-nupule.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the Bulk Actions.
et: Saidi kommentaare hallatakse sarnaselt postituste ja muu sisuga. Seda ekraani saab kohandada nagu muid haldusekraane ning kommentaare saab hallata nii ühekaupa kui hulgi.

en: You can narrow the list by file type/status using the text link filters at the top of the screen. You also can refine the list by date using the dropdown menu above the media table.
et: Nimekirja saad filtreerida failitüübi ja oleku järgi, kasutades filtreid ekraani ülaservas. Lisaks saad ülal asuva rippmenüü abil valida faile kuupäeva alusel.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%1$s">Customizer</a>.
et: <a href="%1$s">Kohandaja</a> võimaldab hallata ja eelvaadelda kohandatud taustu.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%1$s">Customizer</a>.
et: <a href="%1$s">Kohandaja</a> võimaldab hallata ja eelvaadelda kohandatud päiseid.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
et: Sa saad muuta pildi väiksemaks, säilitades proportsioonid. Parima tulemuse saad, kui muudad suurus enne kadreerimist, peegeldamist või pööramist. Pilte suuremaks teha ei saa.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
et: Nimekirja võib kohandada ka näitama postitusi mingist kindlast rubriigist või mingist kindlast kalendrikuust, kasutades selleks rippmenüüd postituste kohal. Peale valiku tegemist klõpsa Filtreeri-nuppu. Samamoodi võid valida postitusi autori, rubriigi või sildi alusel.

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
et: Siin saad valida pildi, mida näidatakse sinu saidi päises – laadi soovitud pilt üles oma arvutist või vali see meediateegist. Peale pildi valimist saad lõigata sellest sobiva tüki.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
et: Saad valida oma saidile soovitud päisepildi – laadi see üles, lõika välja sobiv tükk ning uus päis läheb koheselt käiku. Teine võimalus on kasutada mõnd olemasolevat pilti oma meediateegist, klõpsates nupule &#8220;Vali pilt&#8221;.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
et: Lisatud piltidele saab määrata maksimumsuuruse või lubada lisada ka täismõõdus pilte.

en: You can set the language, and the translation files will be automatically downloaded and installed (available if your filesystem is writable).
et: Keele valimisel laetakse alla ja paigaldatakse tõlkefailid automaatselt (eeldab failisüsteemi kirjutusõigusi).

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
et: Sait on kasutatav, kuid loodavad alamdomeenid ei pruugi toimida. Kui oled kindel, et DNS töötab korrektselt, eira seda teadet.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
et: Sisu saab veebi lisada eri viisidel ning siit saad neid kõiki sättida. Üleval on sisseehitatud redaktori sätted, allpool aga saad sättida väliseid avaldamisviise. Lisainfo jaoks nende kohta kasuta allolevaid dokumentatsiooniviiteid.

en: You can update to <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %2$s</a> automatically or download the package and install it manually:
et: Sa saad uuendada <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPressi versioonile %2$s</a> nii automaatselt kui ka alla laadides ja käsitsi paigaldades:

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
et: Saad üles laadida ja lisada meediafaile (pilte, helifaile, dokumente jne), klõpsates lisamise nuppu. Saad valida juba meediateeki üles laaditud piltide ja failide seast või laadida üles uusi, lisamaks neid oma postitusse või lehele. Pildigalerii loomiseks vali pildid ning klõpsa galerii loomise nuppu.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
et: Siia võid laadida üles meediafaile ka ilma eelnevalt postitust loomata. Nii saad laadida  postituste jaoks vajaminevaid faile üles ka hiljem ja/või lisada veebiviite failile, mida soovid jagada. Failide üleslaadimiseks on kolm võimalust:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
et: Rubriike saab kasutada saidi alajaotiste määramiseks ja postituste rühmitamiseks. Vaikimisi kategooriaks on Varia, seda saab aga <a href="%s">kirjutussätetest</a> muuta.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
et: Saad kasutada üht järgnevatest päistest või kuvada juhusliku igal lehel.

en: You can use the Theme Editor to edit the individual CSS and PHP files which make up your theme.
et: Teemaredaktori abil saab muuta üksikuid CSS- ja PHP-faile,  millest teema koosneb.

en: You can use the editor to make changes to any of your plugins&#8217; individual PHP files. Be aware that if you make changes, plugins updates will overwrite your customizations.
et: Redaktori abil saad muuta kõigi pluginate üksikuid PHP-faile. Tähelepanu - pluginate uuendamine kirjutab nõnda tehtud muudatused üle.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
et: Allolevate seadistusvahendite abil saad kohandada töölaua enda vajaduste järgi. See võimalus on ka enamikus muudes haldustegevustes.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
et: Kõiki kasutaja tehtud postitusi saab näha Postituste juures olevale numbrile klõpsates.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
et: Postitusi võid vaadata Ekraaniseadetest kas lihtsa pealkirjanimistuna või koos tekstiväljavõttega.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
et: Sa võid oma meediat vaata lihtsa ruudustikuna või veergudega nimistuna. Vaadet saad vahetada ikoonidega mis asuvad meedia kohal vasakul.

en: You can&#8217;t delete that user.
et: Sa ei saa seda kasutajat kustutada.

en: You can&#8217;t delete the current user.
et: Aktiivset kasutajat ei saa kustutada.

en: You can&#8217;t delete users.
et: Sa ei saa kasutajaid kustutada.

en: You can&#8217;t edit that user.
et: Sa ei saa seda kasutajat muuta.

en: You can&#8217;t edit this attachment because it is in the Trash. Please move it out of the Trash and try again.
et: Seda manust ei saa muuta, kuna see asub prügikastis. See tuleb enne sealt välja tõsta.

en: You can&#8217;t edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
et: Seda elementi ei saa muuta, kuna see asub prügikastis. See tuleb enne sealt välja tõsta.

en: You can&#8217;t give users that role.
et: Sa ei saa kasutajale seda rolli anda.

en: You can&#8217;t remove users.
et: Sa ei saa kasutajaid kustutada.

en: You can't remove the current user.
et: Aktiivset kasutajat ei saa eemaldada.

en: You cannot change this later.
et: Seda hiljem enam muuta ei saa.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
et: Peasaidil kasutuses olevat pluginat kustutada ei saa.

en: You cannot delete a theme while it has an active child theme.
et: Teemat, mille alateema on hetkel aktiivne, ei saa kustutada.

en: You cannot install a network of sites with your server address.
et: Sellele aadressile ei saa saitide võrgustikku luua.

en: You cannot install because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
et: Paigaldamine ei õnnestu, kuna <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> vajab MySQL-i versiooni %2$s või uuemat, sul on kasutusel versioon %3$s.

en: You cannot install because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
et: Paigaldamine ei õnnestu, kuna <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> vajab PHP versiooni %2$s või uuemat ja MySQL-i versiooni %3$s või uuemat. Sul on  PHP versioon %4$s ja MySQL-i versioon %5$s.

en: You cannot install because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
et: Paigaldamine ei õnnestu, kuna <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> vajab PHP versiooni %2$s või uuemat, sul on kasutusel versioon %3$s.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
et: Elementi ei saa prügikasti saata sest %s toimetab seda parasjagu.

en: You cannot update because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
et: Uuendamine ei õnnestu, kuna <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> vajab  MySQLi versiooni %2$s või uuemat. Sul on kasutusel  versioon %3$s.

en: You cannot update because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
et: Uuendamine ei õnnestu, kuna <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> vajab PHP versiooni %2$s või uuemat ning MySQLi versiooni %3$s või uuemat. Sul on kasutusel PHP versioon %4$s ja MySQLi versioon %5$s.

en: You cannot update because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
et: Uuendamine ei õnnestu, kuna <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> vajab PHP versiooni %2$s või uuemat. Sul on kasutusel PHP versioon %3$s.

en: You cannot use port numbers such as %s.
et: Pordinumbreid nagu %s ei saa kasutada.

en: You did not enter a category name.
et: Sa ei sisestanud rubriigi nime.

en: You did not select an item for editing.
et: Sa ei valinud muutmiseks midagi.

en: You do not appear to have any plugins available at this time.
et: Sul pole hetkel saadaval ühtki pluginat.

en: You do not appear to have any themes available at this time.
et: Hetkel pole saadaval ühtki teemat.

en: You do not have permission to customize headers.
et: Sul pole õigust päiseid muuta.

en: You do not have permission to edit this user.
et: Sul pole õigust seda kasutajat muuta.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
et: Sul ei ole sellele lehele ligipääsuõigusi.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
et: Sul pole piisavaid õigusi selle saidi pluginate sisselülitamiseks.

en: You do not have sufficient permissions to add links to this site.
et: Sul pole sellel saidil viidete lisamise õigusi.

en: You do not have sufficient permissions to add users to this network.
et: Sul ei ole õigust sellesse võrgustikku kasutajaid lisada.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
et: Sul pole piisavaid õigusi selle saidi pluginate väljalülitamiseks.

en: You do not have sufficient permissions to delete plugins for this site.
et: Sul pole piisavaid õigusi selle saidi pluginate kustutamiseks.

en: You do not have sufficient permissions to delete this site.
et: Sul ei ole piisavaid õigusi selle saidi kustutamiseks.

en: You do not have sufficient permissions to edit plugins for this site.
et: Sul pole piisavaid õigusi selle saidi pluginate muutmiseks.

en: You do not have sufficient permissions to edit templates for this site.
et: Sul pole piisavaid õigusi selle saidi mallide muutmiseks.

en: You do not have sufficient permissions to edit the links for this site.
et: Sul pole sellel saidil viidete muutmise õigusi.

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
et: Sul pole piisavaid õigusi selle saidi sisu ekspordiks.

en: You do not have sufficient permissions to import content in this site.
et: Sul pole õigust sellesse saiti sisu importida.

en: You do not have sufficient permissions to install plugins on this site.
et: Sul pole piisavaid õigusi  sellele saidile pluginate paigaldamiseks.

en: You do not have sufficient permissions to install themes on this site.
et: Sul pole piisavaid õigusi selle saidi teemade paigaldamiseks.

en: You do not have sufficient permissions to manage options for this site.
et: Sul pole piisavaid õigusi selle saidi seadete muutmiseks.

en: You do not have sufficient permissions to manage plugins for this site.
et: Sul pole piisavaid õigusi selle saidi pluginate haldamiseks.

en: You do not have sufficient permissions to modify unregistered settings for this site.
et: Sul pole sellel saidil registreerimata seadete muutmise õigusi.

en: You do not have sufficient permissions to update plugins for this site.
et: Sul pole piisavaid õigusi selle saidi pluginate uuendamiseks.

en: You do not have sufficient permissions to update themes for this site.
et: Sul pole piisavaid õigusi selle saidi teemade uuendamiseks.

en: You do not have sufficient permissions to update this site.
et: Sul pole piisavaid õigusi selle saidi uuendamiseks.

en: You don't have permission to attach files to this post.
et: Sul pole õigust sellele postitusele faile lisada.

en: You have %1$s and %2$s.
et: Siin on %1$s ja %2$s.

en: You have access to the source code, the freedom to study how the program works, and the freedom to change it to make it do what you wish.
et: Sul on ligipääs lähtekoodile ja õigus uurida, kuidas see tarkvara töötab, samuti õigus muuta seda vastavalt enda vajadustele.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
et: Oled kustutamas neid kasutajaid kõigist võrgustikest ja saitidest.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
et: Oled kustutamas seda kasutajat kõigist võrgustikest ja saitidest.

en: You have specified these users for deletion:
et: Need kasutajad on määratud kustutatavaks:

en: You have specified these users for removal:
et: Sa oled eemaldamas järgmisi kasutajaid:

en: You have specified this user for deletion:
et: Kasutaja on määratud kustutatavaks:

en: You have specified this user for removal:
et: See kasutaja kustutatakse:

en: You have the freedom to distribute copies of your modified versions to others. By doing this you can give the whole community a chance to benefit from your changes.
et: Sul on õigus jagada muudetud tarkvara teistega. Nii annad tervele kogukonnale võimaluse kasutada Sinu tehtud muudatusi.

en: You have the freedom to redistribute copies of the original program so you can help your neighbor.
et: Sul on õigus jagada algset tarkvara teistega, et enda kaaskodanikke aidata.

en: You have the freedom to run the program, for any purpose.
et: Sul on õigus käitada tarkvara mistahes eesmärgil.

en: You have the latest version of WordPress.
et: Sul on WordPressi värskeim versioon.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
et: Sulle eraldatud kettaruum on täis. Palun kustuta faile enne uute üleslaadimist.

en: You have version %1$s installed. Update to %2$s.
et: Kasutusel on versioon %1$s. Uuenda versioonile %2$s.

en: You may also browse based on the most popular tags in the Plugin Directory:
et: Võid ka sirvida pluginakataloogi levinumate siltide järgi:

en: You must assign a password to the new user, which they can change after logging in. The username, however, cannot be changed.
et: Sa pead määrama uuele kasutajale parooli, mille nad aga võivad esimesel sisselogimisel ise ära muuta. Kasutajanime aga muuta ei saa.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
et: Selle vaate kasutamiseks pead olema vähemalt ühe saidi registreeritud kasutaja.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
et: Muudatuste salvestamiseks pead klõpsama salvestamisnuppu moodulite nimekirja all.

en: You must provide a domain name.
et: Domeeninimi on vajalik.

en: You must provide a name for your network of sites.
et: Pead oma veebivõrgustikule panema nime.

en: You must provide a valid email address.
et: Sisesta toimiv e-postiaadress.

en: You must provide an email address.
et: Email peab olema lisatud.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
et: Pildi osa väljavalimine eeldab Javascripti lubamist.

en: You need to make this file writable before you can save your changes. See <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
et: Salvestamiseks peavad sul olema selle faili kirjutusõigused. Loe täpsemalt <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions" title="Loe täpsemalt failiõigustest">Koodeksist</a>.

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> more themes.
et: Sellel saidil on hetkel sisse lülitatud ainult üks teema.  Võrgustikuhaldur saab <a href="%1$s">lülitada sisse</a> uusi teemasid.

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> or <a href="%2$s">install</a> more themes.
et: Sellel saidil on hetkel sisse lülitatud ainult üks teema.  Võrgustikuhaldur saab <a href="%1$s">lülitada sisse</a> või <a href="%2$s">paigaldada</a> uusi teemasid.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress.org Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
et: Hetkel on sul paigaldatud ainult üks teema. Kuid tee proovi - WordPressi teemakataloogist leiad üle 1000 tasuta teema. LIhtsalt klõpsa ülal asuvat <a href="%s">Paigalda teemad</a> -sakki.

en: You should be able to get this info from your web host, if %s doesn&#8217;t work.
et: Kui %s ei tööta, peaksid saama vajaliku info enda teenusepakkujalt.

en: You should update your .htaccess now.
et: Peaksid nüüd uuendama enda .htaccess-faili.

en: You should update your web.config now.
et: Peaksid nüüd uuendama enda web.config-faili

en: You should upgrade <a href="%s" target="_blank">your bookmarklet</a> to the latest version!
et: Peaksid uuendama enda <a href="%s" target="_blank">järjepidaja</a> uusimale versioonile!

en: You will need a wildcard DNS record if you are going to use the virtual host (sub-domain) functionality.
et: Kui tahad kasutada alamdomeeniga virtuaalservereid, pead need seadistama nimeserveris.

en: You will need this password to log&nbsp;in. Please store it in a secure location.
et: Seda parooli on vaja slsselogimiseks. Hoia see turvalises kohas.

en: You&rsquo;re using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
et: Sinu konto kasutab automaatselt genereeritud parooli. Kas soovid seda vahetada?

en: Your <code>wp-config.php</code> file has an empty database table prefix, which is not supported.
et: Failis <code>wp-config.php</code> on jäänud tühjaks andmebaasitabelite eesliite seade, mis ei ole lubatud.

en: Your Email
et: Sinu e-post

en: Your MySQL username
et: Sinu MySQL kasutajanimi

en: Your Profile
et: Sinu profiil

en: Your Sites
et: Sinu saidid

en: Your WordPress database has been successfully updated!
et: Sinu WordPressi andmebaas on edukalt uuendatud!

en: Your WordPress database is already up-to-date!
et: Sinu WordPressi andmebaas on juba ajakohastatud!

en: Your WordPress.org username:
et: Sinu WordPress.org kasutajanimi:

en: Your browser is out of date!
et: Sinu veebilehitseja on kahjuks liiga vana.

en: Your chosen password.
et: Sinu valitud parool.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
et: Sinu e-posti aadressi ei vahetatud veel. Palun leia oma %s postkastist aadressi vahetamise kinnitamise meil.

en: Your email address.
et: Sinu e-aadress.

en: Your hosting company, support forum volunteers, or a friendly developer may be able to use this information to help you:
et: Järgnevast infost võib abi olla sinu aitamiseks serveriteenuse pakkujal, vabatahtlikele foorumist või veebilehe arendajale:

en: Your latest changes were saved as a revision.
et: Sinu viimased muudatused salvestati versioonina.

en: Your new WordPress site has been successfully set up at:
    
    %1$s
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: %2$s
    Password: %3$s
    Log in here: %4$s
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The WordPress Team
    https://wordpress.org/
et: Sinu uus WordPressi veebileht on edukalt paigas aadressil:
    
    %1$s
    
    Võid haldurina sisse logida, kasutades järgnevat informatsiooni:
    
    Kasutajanimi: %2$s
    Salasõna: %3$s
    
    Loodetavasti oled enda uue veebilehega rahul. Täname!
    
    -- WordPressi tegijad
    https://wordpress.org/

en: Your passwords do not match. Please try again.
et: Paroolid ei kattu. Palun proovi uuesti.

en: Your plugins are all up to date.
et: Kõik sinu pluginad on värsked.

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
et: Sinu kasutajainfo sisaldab infot sinu kohta (kasutajakonto) ja lisaks ka mõningaid WordPressi kasutust määravaid isiklikke valikuid.

en: Your site at %1$s experienced a critical failure while trying to update WordPress to version %2$s.
et: Sinu veebilehe %1$s WordPressi versiooniks %2$s uuendamise käigus tekkis kriitiline viga.

en: Your site at %1$s experienced a critical failure while trying to update to the latest version of WordPress, %2$s.
et: Sinu veebilehel %1$s tekkis kriitiline viga viimasele WordPressi versioonile uuendamise ajal, %2$s.

en: Your site is asking search engines not to index its content
et: Sinu veebileht soovib, et otsimootorid tema sisu ei indekseeriks

en: Your site is configured to keep only the last %s revisions.
et: Sinu sait on seadistatud säilitama ainult viimast %s versiooni.

en: Your site was running version %s.
et: Veebileht kasutas versiooni %s.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
et: Sinu veebilehe teema ei toeta vaikimisi menüüsid, aga sa saad kasutada neid küljeribal lisades &#8220;Kohandatud menüü&#8221; <a href="%s">Moodulite</a> alla.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
et: Sinu kasutatav teema ei toeta navigatsioonimenüüsid ega -mooduleid.

en: Your themes are all up to date.
et: Kõik sinu teemad on värsked.

en: Your translations are all up to date.
et: Sinu tõlked on kõik uuendatud.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
et: Kasutajanime muuta ei saa, kuid teistesse väljadesse saad kirjutada enda päris- või hüüdnime ning määrata, millist nime postituste juures näidatakse.

en: [%1$s] URGENT: Your site may be down due to a failed update
et: [%1$s] TÄHTIS: Sinu veebileht võib olla ebaõnnestunud uuenduse tõttu katki

en: [%1$s] WordPress %2$s is available. Please update!
et: [%1$s] WordPress'i versioon %2$s on saadaval. Palun uuenda!

en: [%1$s] Your site has updated to WordPress %2$s
et: [%1$s] Sinu veebileht on uuendatud WordPress'i versioonile %2$s

en: [%s] Background updates have finished
et: [%s] Taustal toimunud uuendused jõudsid lõpule.

en: [%s] Joining confirmation
et: [%1$s] ootab kinnitust

en: [%s] New Admin Email Address
et: [%s] uus halduri e-postiaadress

en: [%s] New Email Address
et: [%s] uus e-posti aadress

en: [%s] There were failures during background updates
et: [%s] Taustal toimuva uuenduse käigus ilmnes tõrkeid.

en: [Pending]
et: [Ootel]

en: acquaintance
et: tuttav

[ctx: adjective]
en: Pending
et: Ootel

[ctx: admin menu]
en: All Links
et: Kõik viited

en: another web address of mine
et: minu teine veebileht

en: child
et: laps

en: co-resident
et: leibkonnakaaslane

en: co-worker
et: kaastööline

en: colleague
et: kolleeg

[ctx: color]
en: Default: %s
et: Vaikimisi: %s

[ctx: column name]
en: Comment
et: kommentaar

[ctx: column name]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: column name]
en: File
et: Fail

[ctx: column name]
en: Submitted On
et: Saadetud:

[ctx: column name]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: column name]
en: Uploaded to
et: Lisatud:

[ctx: comment]
en: Mark as Spam
et: Märgi spämmiks

[ctx: comment]
en: Not Spam
et: Pole spämm

[ctx: comment]
en: Permalink:
et: Püsiviide:

[ctx: comments]
en: %s in moderation | %s in moderation
et[0]: %s modereerimisel
et[1]: %s modereerimisel

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Kõik <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Kõik <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Heakskiidetud <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Heakskiidetud <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Ootel <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Ootel <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Rämps <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Rämps <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Kustutatud <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Kustutatud <span class="count">(%s)</span>

en: contact
et: kontakt

en: crush
et: tõmme

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s
et: %1$s, %2$s

en: date
et: kohting

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
et: Europe/Tallinn

[ctx: drafts]
en: View all
et: Vaata kõiki

en: enter a custom date format in the following field
et: sisesta järgnevasse välja kasutatav kuupäevavorming

en: enter a custom time format in the following field
et: sisesta järgnevasse välja kasutatav kellaajavorming

[ctx: example password]
en: password
et: parool

[ctx: example username]
en: username
et: kasutaja

en: example:
et: näide:

en: example: www.wordpress.org
et: näide: www.wordpress.org

en: family
et: perekond

[ctx: file]
en: Add New
et: Lisa uus

en: first
et: esimesed

en: friend
et: sõber

en: friendship
et: sõprus

en: g:i:s a
et: H:i

en: geographical
et: geograafiline

en: https://planet.wordpress.org/feed/
et: http://planet.wordpress.org/feed/

en: identity
et: identiteet

en: items
et: elementi

en: kin
et: sugulane

en: last
et: viimased

[ctx: link]
en: Add New
et: Lisa uus

[ctx: link name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: media item]
en: Edit
et: Muuda

[ctx: menu]
en: Edit
et: Muuda

[ctx: menu]
en: Use new menu
et: Lisa uus menüü

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
et: (Praegu: %s)

en: met
et: kohatud

[ctx: meta name]
en: Name
et: Nimi

en: muse
et: muusa

en: my-hacks.php (legacy hacks support)
et: my-hacks.php (vanade häkkide toetus)

[ctx: nav menu front page title]
en: Home: %s
et: Esileht: %s

en: neighbor
et: naaber

en: newer
et: uuemaid

[ctx: no user roles]
en: None
et: Puudub

en: none
et: puudub

en: older
et: vanemaid

en: or <a href="%s">create a new menu</a>.
et: või <a href="%s">loo uus menüü</a>.

en: or, <a href="%s">change your theme completely</a>
et: või <a href="%s">paigalda täiesti erinev kujundusteema</a>

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
et: %1$s %2$s-st

en: parent
et: vanem

en: physical
et: füüsiline

[ctx: plugin]
en: Add New
et: Lisa uus

[ctx: plugin]
en: Installed
et: Paigaldatud

[ctx: plugin editor]
en: Editor
et: Toimetaja

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Kõik <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Kõik <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins]
en: Browse
et: Sirvi

[ctx: post state]
en: Pending
et: Ootel

en: posts
et: postitust

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Kõik <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Kõik <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Minu postitused <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Minu postitused <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Kinnistatud  <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Kinnistatud  <span class="count">(%s)</span>

en: professional
et: kutsealane

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
et: Lülita välja

[ctx: revision date short format]
en: j M @ H:i
et: j. M @ H:i

[ctx: revisions]
en: Browse
et: Sirvi

en: romantic
et: romantiline

[ctx: sample permalink base]
en: archives
et: arhiiv

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
et: näidispostitus

en: sample-page
et: demoleht

[ctx: settings screen]
en: General
et: Üldine

en: sibling
et: õde-vend

[ctx: site]
en: Add New
et: Lisa uus

[ctx: site]
en: Mark as Spam
et: Märgi spämmiks

[ctx: site]
en: Not Spam
et: Pole spämm

[ctx: site]
en: Registered
et: Registreeritud

[ctx: site]
en: Spam
et: Spämm

en: spouse
et: abikaasa

en: sub item
et: alamelement

[ctx: subdirectory examples]
en: like <code>%1$s/site1</code> and <code>%1$s/site2</code>
et: näiteks <code>%1$s/sait1</code> ja <code>%1$s/sait2</code>

[ctx: subdomain examples]
en: like <code>site1.%1$s</code> and <code>site2.%1$s</code>
et: näiteks <code>sait1.%1$s</code> ja <code>sait2.%1$s</code>

en: sweetheart
et: kallim

[ctx: term name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: term parent]
en: Parent
et: Ülemtermin

[ctx: theme]
en: Already Installed
et: Juba paigaldatud

[ctx: theme]
en: Details &amp; Preview
et: Teave &amp; eelvaade

[ctx: theme]
en: Installed
et: Paigaldatud

[ctx: theme editor]
en: Editor
et: Toimetaja

[ctx: theme name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Kõik <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Kõik <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Browse
et: Sirvi

[ctx: themes]
en: Favorites
et: Lemmikud

[ctx: themes]
en: Featured
et: Esiletoodud

[ctx: themes]
en: Latest
et: Uusimad

[ctx: themes]
en: Popular
et: Populaarsed

[ctx: themes]
en: Recently Updated
et: Hiljuti uuendatud

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
et: d.m.Y  h:i:s

[ctx: user]
en: Add Existing
et: Lisa olemasolev

[ctx: user]
en: Add Existing User
et: Lisa olemasolev kasutaja

[ctx: user]
en: Add New
et: Lisa uus

[ctx: user]
en: Add New User
et: Lisa uus kasutaja

[ctx: user]
en: Mark as Spam
et: Märgi spämmiks

[ctx: user]
en: Not Spam
et: Pole spämm

[ctx: user]
en: Registered
et: Registreeritud

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Kõik <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Kõik <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
et: Tühjenda

[ctx: verb]
en: Spam
et: Spämm

[ctx: verb]
en: View
et: Vaata

[ctx: verb; site]
en: Archive
et: Arhiivi

[ctx: widget]
en: Add
et: Lisa

[ctx: widget]
en: Edit
et: Muuda
