Development (4.4.x) - en to et translation catalogue (1753 entries)

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
et: "caller_get_posts" kasutamine on iganenud viis. Kasuta selle asemel  "ignore_sticky_posts" .

en: #%d (no title)
et: #%d (pealkiri puudub)

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
et: %1$s %2$s %3$s Rubriigi RSS

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
et: %1$s %2$s %3$s Kommentaaride RSS

en: %1$s %2$s %3$s Feed
et: %1$s %2$s %3$s RSS-voog

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
et: %1$s %2$s %3$s Sildi RSS

en: %1$s %2$s Comments Feed
et: %1$s %2$s Kommentaaride RSS

en: %1$s %2$s Feed
et: %1$s %2$s RSS

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
et: %1$s %2$s Autori %3$s postituste RSS

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
et: %1$s %2$s Otsingu &#8220;%3$s&#8221; RSS

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
et: %2$s. %1$s, %3$s kell %4$s:%5$s

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
et: %1$s (alates versioonist %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
et: %1$s (alates versioonist %2$s; alternatiive pole)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
et: %1$s (alates versioonist %2$s; kasuta alternatiivi %3$s)

en: %1$s - Comments on %2$s
et: %1$s - kommentaarid %2$s kohta

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
et[0]: <span class="screen-reader-text">%2$s</span> kohta on %1$s kommentaar
et[1]: <span class="screen-reader-text">%2$s</span> kohta on %1$s kommentaari

en: %1$s [Autosave]
et: %1$s [Automaatsalvestus]

en: %1$s [Current Revision]
et: %1$s [Viimane versioon]

en: %1$s and %2$s.
et: %1$s, %2$s

en: %1$s at %2$s
et: %1$s, %2$s

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
et: %1$s on alates versioonist %2$s <strong>vananenud</strong>, ent paremat varianti hetkel pole.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
et: %1$s on alates versioonist %2$s <strong>vananenud</strong>! Parem variant on %3$s.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
et: %1$s on ebasoovitav. Kasuta alternatiivi %2$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
et: %1$s kasutab %2$s

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
et[0]: %2$s on saanud %1$s vastuse
et[1]: %2$s on saanud %1$s vastust

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
et: %1$s käitamisel tekkis <strong>viga</strong>. %2$s %3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
et: See argument väärtusele %1$s on alates versioonist %2$s <strong>vananenud</strong>, ent paremat varianti hetkel pole.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
et: See argument väärtusele %1$s on alates versioonist %2$s <strong>vananenud</strong>! %3$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
et: %1$s. Menüüelement %2$d %3$dst.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
et: %1$s. Alamelement %2$d %3$s all.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
et[0]: %d pluginauuendus
et[1]: %d pluginauuendust

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
et[0]: %d teemauuendus
et[1]: %d teemauuendust

en: %d WordPress Update
et: %d WordPressi uuendus

en: %d queries. %s seconds.
et: %d päringut, %s sekundit.

en: %d selected
et: Valitud %d

en: %s (Invalid)
et: %s (vigane)

en: %s (Pending)
et: %s (ootel)

en: %s <span class="says">says:</span>
et: %s <span class="says">ütleb:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
et[0]: %s <span class="screen-reader-text">kommentaar</span>
et[1]: %s <span class="screen-reader-text">kommentaari</span>

en: %s Comment | %s Comments
et[0]: kommentaar
et[1]: kommentaari

en: %s and %s
et: %s ja %s

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
et[0]: %s kommentaar ootab modereerimist
et[1]: %s kommentaari ootab modereerimist

en: %s day | %s days
et[0]: %s päev
et[1]: %s päeva

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
et: Fail %s on selle üleslaadija jaoks liiga suur.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
et: Fail %s on selle veebilehe jaoks liiga suur.

en: %s hour | %s hours
et[0]: %s tund
et[1]: %s tundi

en: %s is a protected WP option and may not be modified
et: %s on WP kinnine omadus ja seda ei saa muuta

en: %s is your new username
et: %s on su uus kasutajanimi.

en: %s min | %s mins
et[0]: %s minut
et[1]: %s minutit

en: %s month | %s months
et[0]: %s kuu
et[1]: %s kuud

en: %s must set a database connection for use with escaping.
et: %s peab võimaldama kasutada paosümboleid.

en: %s topic | %s topics
et[0]: %s teema
et[1]: %s teemat

en: %s update failed
et: Plugina %s uuendamine ebaõnnestus

en: %s updated!
et: Plugin %s uuendatud!

en: %s week | %s weeks
et[0]: %s nädal
et[1]: %s nädalat

en: %s year | %s years
et[0]: %s aasta
et[1]: %s aastat

en: %s, and %s
et: %s ja %s

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
et: Faili &#8220;%s&#8221; üleslaadimine ebaõnnestus.

en: &#8592; Cancel Audio Playlist
et: &#8592; Tühista

en: &#8592; Cancel Gallery
et: &#8592; Tühista

en: &#8592; Cancel Video Playlist
et: &#8592; Tühista

en: &#8592; Return to library
et: &#8592; Tagasi teeki

en: &laquo; Back
et: &laquo; Tagasi

en: &laquo; Older Comments
et: &laquo; Vanemad kommentaarid

en: &laquo; Previous
et: &laquo; Eelmine

en: &laquo; Previous Page
et: &laquo; Eelmine lehekülg

en: &larr; Back to %s
et: &larr; Tagasi lehele %s

en: &lt; Prev
et: &lt; Eelmine

en: &mdash; Select &mdash;
et: - Vali -

en: (Edit)
et: (Muuda)

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
et: Vähemalt 4 tähemärki,  sisaldab vaid tähti ja numbreid.)

en: (This message was added in version %s.)
et: (See teade lisati versioonis %s.)

en: (WordPress could not establish a secure connection to WordPress.org. Please contact your server administrator.)
et: Turvalise ühenduse loomine WordPress.org -iga ei õnnestunud.  Palun võta ühendust serveri halduriga.

en: (more&hellip;)
et: (veel &hellip;)

en: (no title)
et: (pealkiri puudub)

en: (required)
et: (nõutav)

en: 1 Comment
et: 1 kommentaar

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
et: <span class="screen-reader-text">%s</span> kohta on 1 kommentaar

en: <a href="%1$s" aria-label="Logged in as %2$s. Edit your profile.">Logged in as %2$s</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
et: <a href="%1$s" aria-label="Sisse logitud kasutajana %2$s. Muuda andmeid.">Sisse logitud kasutajana %2$s</a>. <a href="%3$s">Logi välja?</a>

en: <a href="%1$s">%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
et: <a href="%1$s">%2$s</a> on sinu uus sait. <a href="%3$s">Logi sisse</a> kasutajana &#8220;%4$s&#8221; ja olemasoleva parooliga.

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
et: Selle postituse kommentaaride <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>-voog.

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
et: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">ütleb:</span>

en: <span>Active:</span> %s
et: <span>Kasutusel:</span> %s

en: <strong>Conflicting values for the constants VHOST and SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> The value of SUBDOMAIN_INSTALL will be assumed to be your subdomain configuration setting.
et: <strong>Konstantide VHOST ja SUBDOMAIN_INSTALL väärtused on omavahel vastuolus.</strong> Alamdomeenide seadistus võetakse konstandi SUBDOMAIN_INSTALL järgi.

en: <strong>Could not find site %1$s.</strong> Searched for table %2$s in database %3$s. Is that right?
et: <strong>Veebilehte %1$s ei leitud.</strong> Vajalik andmetabel %2$s peaks asuma andmebaasis %3$s. On see nii?

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted %s. You really should look at your database now.
et: <strong>Andmebaasitabeleid ei leitud.</strong> See tähendab, et kas MySQL ei tööta, WordPress pole korralikult paigaldatud või keegi kustutas  %s ära. Ole hea ja vaata enda andmebaas üle.

en: <strong>ERROR</strong>: %1$s in %2$s can only contain numbers, letters, and underscores.
et: <strong>VIGA</strong>: %1$s failis %2$s võib sisaldada üksnes numbreid, tähti ja allkriipse.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
et: <strong>VIGA</strong>: Küpsised (cookie) blokeeriti kahtlase väljundi tõttu. Täpsemalt vaata <a href="%1$s">dokumentatsiooni</a> või uuri <a href="%2$s">foorumist</a>.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
et: <strong>VIGA</strong>: Sinu veebilehitseja ei toeta või ei luba küpsiseid (cookie). WordPressi kasutamiseks pead neid lubama.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
et: <strong>VIGA</strong>: registreerimine ebaõnnestus. Palun võta ühendust <a href="mailto:%s">halduriga</a>.

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or email address.
et: <strong>VIGA</strong>: Sisesta kasutajanimi või e-postiaadress.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or email.
et: <strong>VIGA</strong>: Vigane kasutajanimi või e-postiaadress.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
et: <strong>VIGA</strong>: Vigane kasutajanimi või vale parool.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username.
et: <strong>VIGA</strong>: Vigane kasutajanimi.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
et: <strong>VIGA</strong>: Palun sisesta kasutajanimi.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your email address.
et: <strong>VIGA</strong>: Palun kirjuta enda e-postiaadress.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
et: <strong>VIGA</strong>: see aadress on juba kasutuses.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username is not allowed.
et: <strong>VIGA</strong>: Vabandust, see kasutajanimi ei ole lubatud.

en: <strong>ERROR</strong>: The comment could not be saved. Please try again later.
et: <strong>VIGA</strong>: Kommentaari ei õnnestunud salvestada. Proovi hiljem uuesti.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
et: <strong>VIGA</strong>: see e-postiaadress pole korrektne.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
et: <strong>VIGA</strong>: parooliväli on tühi

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username %s is incorrect.
et: <strong>VIGA<strong>: kasutajanime %s jaoks sisestatud parool ei ole õige.

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
et: <strong>VIGA</strong>: kasutajanime väli on tühi.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
et: <strong>VIGA</strong>: Selle e-postiaadressiga kasutajat pole registreeritud.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
et: <strong>VIGA</strong>: see e-postiaadress on juba registreeritud, palun vali mõni muu.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
et: <strong>VIGA</strong>: See kasutajanimi on juba olemas, palun vali mõni muu.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
et: <strong>VIGA</strong>: Kasutajanimi ei kõlba, kuna sisaldab lubamatuid sümboleid. Palun sisesta korrektne kasutajanimi.

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
et: <strong>VIGA</strong>: WordPress %1$s vajab MySQL %2$s või uuemat

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
et: <strong>VIGA</strong>: Sinu konto on märgitud rämpspostitajaks.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
et: <strong>VIGA</strong>: palun sisesta toimiv e-postiaadress.

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
et: <strong>VIGA</strong>: palun täida nõutavad väljad (nimi, e-post).

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
et: <strong>VIGA</strong>: palun sisesta kommentaar.

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
et: <strong>VIGA</strong>: probleem lehe loomisega.

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
et: <strong>RSS-i viga</strong>: %s

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to see what&#8217;s new.
et: <strong>Oled WordPressi edukalt uuendanud!</strong> Logi uuesti sisse ja vaata ringi.

en: A calendar of your site&#8217;s Posts.
et: Sinu veebilehe postituste kalender.

en: A cloud of your most used tags.
et: Enimkasutatud siltide pilv.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
et: Sinu lehtede nimekiri.

en: A list or dropdown of categories.
et: Rubriikide loend või menüü.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
et: Sinu veebilehe postituste arhiiv kuude kaupa.

en: A name is required for this term
et: See termin vajab nime

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
et: Uus kommentaar postitusele  "%s" ootab modereerimist

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
et: Uus pingback-viide postitusele "%s" ootab modereerimist

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
et: Uus trackback-viide postitusele  "%s" ootab modereerimist

en: A search form for your site.
et: Otsing sellelt veebilehelt.

en: A static page
et: Staatiline leht

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
et: Sellise nimega termin on taksonoomias juba olemas.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
et: Sellise nimega termin on juba selle vanem-termini all olemas.

en: A valid URL was not provided.
et: Toimiv veebiaadress puudub.

en: A valid email address is required
et: Vajalik on toimiv e-postiaadress

en: AM
et: e.l.

en: About WordPress
et: WordPressi info

en: Action
et: Tegevus

en: Activate
et: Lülita sisse

en: Activation Key Required
et: Vaja on aktiveerimisvõtit

en: Activation Key:
et: Aktiveerimisvõti:

en: Active theme
et: Aktiivne teema

en: Add Audio Source
et: Lisa audioallikas

en: Add Items
et: Lisa elemente

en: Add Link
et: Lisa viide

en: Add Media
et: Lisa meediafail

en: Add Menu Items
et: Lisa menüü-elemente

en: Add New Category
et: Lisa rubriik

en: Add New Link Category
et: Lisa viiterubriik

en: Add New Page
et: Lisa leht

en: Add New Post
et: Lisa postitus

en: Add New Tag
et: Lisa uus silt

en: Add Subtitles
et: Lisa subtiitrid

en: Add Video Source
et: Lisa videoallikas

en: Add a Menu
et: Lisa menüü

en: Add a Widget
et: Lisa moodul

en: Add a custom menu to your sidebar.
et: Lisa külgpaanile kohandatud menüü.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback:
et: Lisa alternatiivallikaid (parem HTML5 toetus):

en: Add new header image
et: Lisa uus päisepilt

en: Add new image
et: Lisa uus pilt

en: Add or remove menu items
et: Lisa/eemalda menüüelemente

en: Add or remove tags
et: Lisa/eemalda silte

en: Add to Audio Playlist
et: Lisa nimekirja

en: Add to Dictionary
et: Lisa sõnastikku

en: Add to Gallery
et: Lisa galeriisse

en: Add to Menu
et: Lisa menüüsse

en: Add to Video Playlist
et: Lisa nimekirja

en: Add to audio playlist
et: Lisa lugude loendisse

en: Add to gallery
et: Lisa galeriisse

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
et: Lisa menüüsse: %1$s (%2$s)

en: Add to video playlist
et: Lisa videoloendisse

en: Additional items found: %d
et: Leiti %d täiendavat elementi

en: Additional shortcuts,
et: Lisa-otseteed,

en: Advanced
et: Täpsemad sätted

en: Advanced Options
et: Täpsemad sätted

en: Align
et: Joondus

en: Align center
et: Joonda keskele

en: Align left
et: Joonda vasakule

en: Align right
et: Joonda paremale

en: Alignment
et: Joondus

en: All Categories
et: Kõik rubriigid

en: All Link Categories
et: Kõik viiterubriigid

en: All Pages
et: Kõik lehed

en: All Posts
et: Kõik postitused

en: All Tags
et: Kõik sildid

en: All dates
et: Kõik kuupäevad

en: All media items
et: Kõik meediaobjektid

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles
et: Luba uute postituste juures teiste ajaveebide märguandeid (pingback- ja trackback-viited).

en: Allow new users to sign up
et: Luba uutel kasutajatel registreeruda

en: Allow people to post comments on new articles
et: Luba postituste kommenteerimist

en: Allow search engines to index this site.
et: Luba selle veebilehe indekseerimist otsimootorite poolt..

en: Allowed Files
et: Lubatud faiilid

en: Already Installed
et: Juba paigaldatud

en: Alt Text
et: Alt-tekst

en: Alternative Text
et: Alternatiivtekst

en: Alternative source
et: Alternatiivallikas

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
et: Taksonoomiahierarhias on kasutatud mitmetimõistetavat nime. Kasuta selle asemel termini identifikaatorit.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
et: Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
et: Tekkis viga. Palun lae leht uuesti ja proovi veel kord.

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
et: Sinu lisamisel sellele lehele tekkis viga. Mine tagasi <a href="%s">esilehele</a>.

en: An error occurred during the activation
et: Aktiveerimisel tekkis viga

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
et: Üleslaadimisel tekkis viga. Proovi hiljem uuesti.

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="https://wordpress.org/support/">support forums</a>.
et: Tekkis ootamatu viga. Midagi on lahti kas WordPress.org -lehe või selle serveri seadistustega. Kui probleemid jätkuvad, võiksid uurida  <a href="https://wordpress.org/support/">tugifoorumit</a>.

en: An unidentified error has occurred.
et: Tekkis tundmatu viga

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Apply
et: Rakenda

en: Approve and Reply
et: Kiida heaks ja vasta

en: Approve it: %s
et: Kiida heaks: %s

en: April
et: aprill

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
et: apr.

en: Arbitrary text or HTML.
et: Suvaline tekst või HTML.

en: Archives
et: Arhiiv

en: Archives: %s
et: Arhiiv: %s

en: Are you lost?
et: Oled segaduses?

en: Are you sure it exists?
et: Oled ikka kindel, et see on olemas?

en: Are you sure that the database server is not under particularly heavy load?
et: Oled kindel, et andmebaasiserver ei ole üle koormatud?

en: Are you sure that the database server is running?
et: Oled ikka kindel, et see andmebaasiserver töötab?

en: Are you sure that you have typed the correct hostname?
et: Oled ikka kindel, et kirjutasid õige hostinime?

en: Are you sure you have the correct username and password?
et: Oled kindel, et kasutajanimi ja parool on õiged?

en: Are you sure you want to do this?
et: Oled kindel, et tahad seda teha?

en: Are you sure you want to edit this comment?
    The changes you made will be lost.
et: Kas soovid seda kommentaari muuta?
    Sinu tehtud muudatused lähevad kaotsi.

en: Are you sure you want to install this plugin?
et: Oled kindel,  et tahad seda pluginat paigaldada?

en: Artist
et: Esitaja

en: As a browser icon
et: Brauseri ikoonina

en: As an app icon
et: Äpi ikoonina

en: Attachment Details
et: Manuse üksikasjad

en: Attachment Display Settings
et: Manuse kuvamissätted

en: Attachment Page
et: Manuseleht

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
et: Pildi kvaliteediväärtus väljus lubatud vahemikust [1, 100]

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
et: Lühikoodi ei saa kasutada ilma vastava väljakutseta: %s

en: Audio
et: Helifailid

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Audiofail <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Audiofailid <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Details
et: Helifaili üksikasjad

en: August
et: august

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
et: aug.

en: Author
et: Autor

en: Author is %s
et: Autor: %s

en: Author:
et: Autor:

en: Author: %1$s (IP: %2$s, %3$s)
et: Autor: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Author: %s
et: Autor: %s

en: Automatically add new top-level pages to this menu
et: Lisa siia menüüsse automaatselt kõik uued ülataseme lehed

en: Automatically add paragraphs
et: Lisa lõigud automaatselt.

en: Autoplay
et: Automaatesitus

en: Back
et: Tagasi

en: Background
et: Taust

en: Background Attachment
et: Taustamanus

en: Background Color
et: Taustavärvus

en: Background Image
et: Taustapilt

en: Background Position
et: Tausta asukoht

en: Background Repeat
et: Korda tausta

en: Background color
et: Taustavärvus

en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: Bitrate Mode
et: Bitikiiruse režiim

en: Bitrate:
et: Bitikiirus:

en: Blockquote
et: Tsitaadiblokk

en: Bold
et: Rasvane

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Border
et: Ääris

en: Border color
et: Joone värvus

en: Bottom
et: All

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
et: Leht on seoses plaanilise hooldusega hetkeks maas. Proovi mõne hetke pärast uuesti.

en: Bulk Select
et: Vali mitu

en: Bulleted list
et: Järjestamata loend

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
et: Enne enda uue konto kasutuselevõttu pead selle <strong>aktiveerima</strong>.

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
et: Aga enne selle kasutamist pead selle <strong>aktiveerima</strong>.

en: By %s
et: Autor %s

en: By: %s
et: Kirjutas %s

en: CSS Classes
et: CSS-klassid

en: Calendar
et: Kalender

en: Can&#8217;t select database
et: Andmebaasi valik ebaõnnestus

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel Edit
et: Tühista muutmine

en: Cancel Selection
et: Tühista valik

[ctx: Cancel reordering menu items in Customizer]
en: Done
et: Valmis

[ctx: Cancel reordering widgets in Customizer]
en: Done
et: Lõpeta

en: Cancel reply
et: Tühista vastus

en: Cannot create a revision of a revision
et: Ei saa luua paralleelversiooni

en: Cannot create a user with an empty login name.
et: Tühja kasutajanimega kasutajat ei saa luua.

en: Caption
et: Pealkiri

en: Caption this image&hellip;
et: Pildi pealkiri&hellip;

en: Captions/Subtitles
et: Tiitrid

en: Categories
et: Rubriigid

en: Categories list
et: Rubriiginimekiri

en: Categories list navigation
et: Rubriiginimekirjas liikumine

en: Category: %s
et: Rubriik: %s

en: Cell padding
et: Lahtri ääris

en: Cell spacing
et: Lahtrite vahe

en: Cell type
et: Lahtritüüp

en: Center
et: Keskel

en: Change File
et: Muuda faili

en: Change Image
et: Muuda pilti

en: Changes saved.
et: Muudatused salvestatud.

en: Cheatin&#8217; uh?
et: Üritad tõmmata....?

en: Check Spelling
et: Kontrolli õigekirja

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
et: Kontrolli enda e-postitarkvara rämpsukausta. Vahel jõuavad e-kirjad ekslikult ka sinna.

en: Check your email for the confirmation link.
et: Vaata enda e-postkasti, seal peaks olema kinnitusviide.

en: Check your email for your new password.
et: Vaata enda e-postkasti, seal peaks olema uus parool.

en: Check your inbox at %s and click the link given.
et: Kontrolli e-posti aadressil %s ja klõpsa kirjas olevale viitele.

en: Choose File
et: Vali fail

en: Choose Image
et: Vali pilt

en: Choose from the most used tags
et: Vali enimkasutatud siltide seast

en: Clear
et: Tühjenda

en: Clear Results
et: Tühjenda otsing

en: Clear formatting
et: Eemalda vormindus

en: Click here to cancel reply.
et: Vastamisest loobumiseks klõpsa siia.

en: Close
et: Sulge

en: Close all open tags
et: Sulge kõik avatud märgendid

en: Close blockquote tag
et: Sulge tsitaadibloki märgend

en: Close bold tag
et: Sulge rasvase kirja märgend

en: Close bulleted list tag
et: Sulge järjestamata nimistu märgend

en: Close code tag
et: Sulge koodilõigu märgend

en: Close deleted text tag
et: Sulge läbikriipsutuse märgend

en: Close inserted text tag
et: Sulge teksti lisamise märgend

en: Close italic tag
et: Sulge kaldkirja märgend

en: Close list item tag
et: Sulge nimistuelemendi märgend

en: Close media panel
et: Sulge meediapaneel

en: Close numbered list tag
et: Sulge järjestatud nimistu märgend

en: Close reorder mode
et: Välju järjestusrežiimist

en: Close sharing dialog
et: Sulge jagamisdialoog

en: Close this window.
et: Sulge see aken

en: Close uploader
et: Sulge üleslaadija

en: Cmd + letter:
et: Cmd + täht:

en: Code
et: Koodiredaktor

en: Collapse Sidebar
et: Tõmba külgpaan kokku

en: Color
et: Värvus

en: Colors
et: Värvid

en: Column group
et: Veerugrupp

en: Columns
et: Veerud

[ctx: Comma-separated list of replacement words in your language]
en: &#8217;tain&#8217;t,&#8217;twere,&#8217;twas,&#8217;tis,&#8217;twill,&#8217;til,&#8217;bout,&#8217;nuff,&#8217;round,&#8217;cause,&#8217;em
et: &#8217;i,&#8217;d

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
et: all,ees,juures,järel,kaudu,keda,kelle,kes,koos,kui,kuidas,kuni,kus,kõrval,läbi,mida,mille,mis,on,oli,peal,seda,sees,see,selle,taga

[ctx: Comma-separated list of words to texturize in your language]
en: 'tain't,'twere,'twas,'tis,'twill,'til,'bout,'nuff,'round,'cause,'em
et: 'i,'d

en: Comment author name and email are required
et: Kommenteerija nimi ja e-postiaadress on nõutavad

en: Comment on %1$s by %2$s
et: %2$s kommentaar  %1$s kohta

en: Comment: %s
et: Kommentaar: %s

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Comments (%s)
et: Kommentaarid (%s)

en: Comments (RSS)
et: Kommentaaride RSS

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
et: Kommentaaride <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Comments Feed
et: Kommentaaride RSS

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
et: <span class="screen-reader-text">%s</span> kommenteerimine on välja lülitatud

en: Comments are closed.
et: Kommenteerimine on suletud.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
et: Kommmentaarid %1$s kohta, otsin %2$s

en: Comments for %s
et: Kommentaarid %s kohta

en: Comments navigation
et: Kommentaarides liikumine

en: Comments on %s
et: Kommentaarid %s kohta

en: Comments on: %s
et: Kommentaarid %s kohta

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
et: Tingimuslikud päringusildid ei tööta enne päringu käivitamist. Enne seda on nende väärtuseks alati "väär".

en: Confirm new password
et: Sisesta enda uus parool veel kord

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
et: Palju õnne! Sinu uus veebileht, %s, on peaaegu valmis.

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
et: Ühendus katkes või on server üle koormatud. Proovi hiljem uuesti.

en: Constrain proportions
et: Säilita mõõtkava

en: Content
et: Sisu

en: Content, title, and excerpt are empty.
et: Sisu, pealkiri ja väljavõte on tühjad.

en: Content:
et: Sisu:

en: Continue reading %s
et: Jätka %s lugemist

en: Cookie nonce is invalid
et: Küpsisenonss on vigane

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
et: Kopeeri see aadress enda saidile

en: Copy and paste this code into your site to embed
et: Kopeeri see kood enda saidile

en: Copy table row
et: Kopeeri rida

en: Could not calculate resized image dimensions
et: Muudetud pildi suuruse tuvastamine ebaõnnestus

en: Could not create site.
et: Veebilehe loomine ei õnnestu.

en: Could not create user
et: Kasutaja loomine ei õnnestu

en: Could not find the specified string.
et: Sellist teksti ei leitud.

en: Could not insert post into the database
et: Postituse lisamine andmebaasi ebaõnnestus

en: Could not insert term into the database
et: Andmebaasi lisamine ebaõnnestus

en: Could not insert term relationship into the database
et: Termini seoste lisamine andmebaasi ebaõnnestus

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
et: Eelvaatluse juures tekkis viga. Palun laadi leht uuesti ja proovi veel kord.

en: Could not open handle for fopen() to %s
et: Funktsioon fopen()  %s avamiseks ei tööta

en: Could not read image size.
et: Pildi suurust ei suudetud lugeda.

en: Could not save password reset key to database.
et: Paroolivahetusvõtme salvestamine andmebaasi ebaõnnestus.

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
et: Seda ei saa pisipildiks määrata. Proovi mõnd muud manust.

en: Could not split shared term.
et: Terminit ei saa mitmeks jagada.

en: Could not update comment status
et: Kommentaaride seisu uuendamine ebaõnnestus

en: Could not update post in the database
et: Postituse uuendamine andmebaasis ebaõnnestus

en: Could not write file %1$s (%2$s)
et: Faili %1$s (%2$s) ei saa kirjutada

en: Could not write file %s
et: Faili %s ei saa kirjutada

en: Create Audio Playlist
et: Loo helifailide nimekiri

en: Create Gallery
et: Loo galerii

en: Create Menu
et: Loo menüü

en: Create Site
et: Loo veebileht

en: Create Video Playlist
et: Loo videonimekiri

en: Create a Configuration File
et: Loo seadetefail

en: Create a new gallery
et: Loo uus galerii

en: Create a new playlist
et: Loo uus nimekiri

en: Create a new video playlist
et: Loo uus videonimekiri

en: Crop Image
et: Kärbi pilti

en: Crop thumbnail to exact dimensions
et: Lõika pisipilt sobivasse mõõtu

en: Crop your image
et: Kärbi pilti

en: Cropping&hellip;
et: Kärbin&hellip;

en: Crunching&hellip;
et: Tegelen asjaga&hellip;

en: Ctrl + Alt + letter:
et: Ctrl + Alt + täht:

en: Ctrl + letter:
et: Ctrl + täht:

en: Current Color
et: Praegune värv

en: Current header
et: Kasutatav päis

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
et[0]: Hetkel on ootejärjekorras %s kommentaar. Mine modereerimisvalikusse:
et[1]: Hetkel on ootejärjekorras %s kommentaari. Mine modereerimisvalikusse:

en: Custom Link
et: Kasutaja viide

en: Custom Links
et: Kasutaja viited

en: Custom Menu
et: Kohandatud menüü

en: Custom Size
et: Kohandatud suurus

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: Custom color
et: Vali värv

en: Customize
et: Kohanda

en: Customize: %s
et: Kohanda: %s

en: Customizer
et: Kohandaja

en: Customizing
et: Kohandamine

en: Customizing &#9656; %s
et: Kohandan &#9656; %s

en: Cut
et: Lõika

en: Cut table row
et: Lõika rida

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Database Error
et: Andmebaasi viga

en: Date Format
et: Kuupäevavorming

en: Day: %s
et: Päev: %s

en: December
et: detsember

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
et: dets.

en: Decrease indent
et: Vähenda taanet

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default shortcuts,
et: Vaikimisi otseteed,

en: Delete Menu
et: Kustuta menüü

en: Delete Permanently
et: Kustuta jäädavalt

en: Delete Selected
et: Kustuta valik

en: Delete column
et: Kustuta veerg

en: Delete it: %s
et: Kustuta: %s

en: Delete row
et: Kustuta rida

en: Delete table
et: Kustuta tabel

en: Deleted text (strikethrough)
et: Kustutatud tekst (läbikriipsutus)

en: Describe this audio file&hellip;
et: Kirjelda seda helifaili&hellip;

en: Describe this media file&hellip;
et: Kirjelda seda meediafaili&hellip;

en: Describe this video&hellip;
et: Kirjelda seda videot&hellip;

en: Description
et: Kirjeldus

en: Deselect
et: Tühista valik

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
et: Faili voogedastuse sihtkataloogi ei ole olemas või see pole kirjutatav.

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Dimensions:
et: Mõõtmed:

en: Dismiss
et: Loobu

en: Dismiss Errors
et: Eira vigu

en: Dismiss this notice.
et: Eira seda teadet.

en: Display Header Text
et: Näita päiseteksti

en: Display Settings
et: Kuvasätted

en: Display as dropdown
et: Näita rippmenüüna

en: Display item author if available?
et: Kas näidata autorit?

en: Display item content?
et: Kas näidata sisu?

en: Display item date?
et: Kas näidata kuupäeva?

en: Display post date?
et: Kas näidata kuupäeva?

en: Distraction-free writing mode
et: Vaba kirjutamise režiim

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the frontend theme, use the %2$s hook.
et: Ära %1$s skripti haldusliidese kaudu välja lülita. Esileheteema jaoks kasuta %2$s -mehhanismi.

en: Do not pass style tags to wp_add_inline_style().
et: Funktsioon wp_add_inline_style() ei võta vastu stiilimärgendeid.

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
et: Kas soovid tõesti <a href='%s'>välja logida</a>?

en: Document properties
et: Dokumendi omadused

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
et: Kas kasutajal %1$s on ligipääsuõigused andmebaasile %2$s?

en: Done
et: Valmis

en: Download File
et: Laadi alla

en: Download Video
et: Laadi video alla

en: Draft
et: Mustand

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Mustand <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Mustandid <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to reorder media files.
et: Failide järjestust saab muuta hiirega lohistades.

en: Drag and drop to reorder tracks.
et: Lugude järjestust saab muuta hiirega lohistades.

en: Drag and drop to reorder videos.
et: Videode järjestust saab muuta hiirega lohistades.

en: Drop files anywhere to upload
et: Üleslaadimiseks lohista failid siia

en: Drop files to upload
et: Lohista üleslaaditavad failid siia

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
et: Kahekordne kommentaar - tundub, et oled selle korra juba saatnud!

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
et: VIGA: teemakataloog on kas tühi või puudub. Palun kontrolli enda paigaldust.

en: ERROR: This is not a valid feed template.
et: VIGA: see ei ole korrektne voomall.

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Audio Playlist
et: Muuda lugude loendit

en: Edit Category
et: Muuda rubriiki

en: Edit Gallery
et: Muuda galeriid

en: Edit Image
et: Muuda pilti

en: Edit Link Category
et: Muuda viiterubriiki

en: Edit Media
et: Muuda meediafaili

en: Edit My Profile
et: Muuda kasutajaprofiili

en: Edit Original
et: Muuda originaali

en: Edit Page
et: Muuda lehte

en: Edit Post
et: Muuda postitust

en: Edit Selection
et: Muuda valikut

en: Edit Site
et: Muuda lehte

en: Edit Tag
et: Muuda silti

en: Edit This
et: Muuda

en: Edit Video Playlist
et: Muuda videoloendit

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
et: Muuda menüüelementi: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
et: Muuda üksikasju

en: Edit next media item
et: Muuda järgmist

en: Edit previous media item
et: Muuda eelmist

en: Editor menu (when enabled)
et: Redaktori menüü

en: Editor toolbar
et: Tööriistariba

en: Either there are no posts, or something went wrong.
et: Kas pole postitusi või läks midagi viltu.

en: Elements path
et: Tee elemendini

en: Email
et: E-post

en: Email&nbsp;Address:
et: E-postiaadress:

en: Email: %s
et: E-post: %s

en: Embed
et: Liida

en: Embed Media Player
et: Lisa meediamängija

en: Embed or Link
et: Lisa või viita

en: Embedded WordPress Post
et: Lisatud WordPressi postitus

en: Emoticons
et: Emootikonid

en: Empty Term
et: Tühi termin

en: Empty filename
et: Tühi failinimi

en: Encoding
et: Kodeering

en: Enter a description of the image
et: Sisesta pildi kirjeldus

en: Enter the RSS feed URL here:
et: Sisesta RSS-voo URL:

en: Enter the URL
et: Sisesta URL

en: Enter the URL of the image
et: Sisesta pildi URL

en: Enter the destination URL
et: Sisesta sihtkoha URL

en: Enter your new password below.
et: Sisesta enda uus parool.

en: Enter your password to view comments.
et: Kommentaaride lugemiseks sisesta palun enda parool.

en: Entries (RSS)
et: Sissekannete RSS

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
et: Sissekannete <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Entries from any RSS or Atom feed.
et: Postitused mistahes RSS- või Atom-uudisevoost.

en: Error establishing a database connection
et: Andmebaasiga ei saadud ühendust

en: Error reconnecting to the database
et: Viga andmebaasiga taasühendumisel

en: Error while saving the changes.
et: Viga muudatuste salvestamisel.

en: Excerpt
et: Väljavõte

en: Exclude:
et: Jäta välja:

en: Expand Sidebar
et: Laienda külgriba

en: F j, Y
et: j. M Y

en: F j, Y g:i a
et: j. M Y h:i

en: F, Y
et: j. M Y

en: Failed to delete the page.
et: Lehe kustutamine ebaõnnestus.

en: Failed to write request to temporary file.
et: Päringut ei õnnestunud ajutisse faili kirjutada.

en: Featured Image
et: Tunnuspilt

en: February
et: veebruar

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
et: veebr.

en: Feed for all posts filed under %s
et: Uudisevoog kõigi teema %s postitustega

en: Feedback
et: Tagasiside

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
et: Faili &#8220;%s&#8221; pole vist olemas?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
et: Fail &#8220;%s&#8221; ei ole pilt.

en: File canceled.
et: Faili laadimine tühistati.

en: File doesn&#8217;t exist?
et: Seda faili vist ei ole?

en: File is not an image.
et: See ei ole pildifail.

en: File name:
et: Failinimi:

en: File size:
et: Faili maht:

en: File type:
et: Failitüüp:

en: Filter by date
et: Filtreeri kuupäeva järgi

en: Filter by type
et: Filtreeri tüübi järgi

en: Filter pages list
et: Filtreeri lehenimekirja

en: Filter posts list
et: Filtreeri postitusenimekirja

en: Find and replace
et: Otsi ja asenda

en: First Post
et: Esimene postitus

en: Fixed
et: Kinnistatud

en: Focus shortcuts:
et: Kiirklahvid:

en: Font Family
et: Kirjastiiliklass

en: Font Sizes
et: Kirja suurused

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
et: Mingil imelikul ja tüütul põhjusel ei saa seda postitust muuta.

en: Fri
et: R

en: Friday
et: Reede

[ctx: Friday initial]
en: F
et: R

en: Front page
et: Esileht

en: Front page displays
et: Esileht näitab

en: Full Size
et: Täissuurus

en: Fullscreen
et: Üleekraanirežiim

en: Gallery Settings
et: Galeriisätted

en: General
et: Üldine

en: Genre
et: Žanr

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
et: Loo <em>uus</em> %s leht mõne hetkega

en: Get New Password
et: Küsi uus parool:

en: Get your own %s account in seconds
et: Loo enda %s konto mõne hetkega

en: Gimme a site!
et: Tahan enda veebilehte!

en: Give the feed a title (optional):
et: Sisesta voo pealkiri (soovi korral):

en: Go Fullscreen
et: Üleekraanirežiim sisse

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
et: Tere, veebilehe haldur! Praegu võivad kasutajad sinu lehele registreeruda. Registreerimise muutmiseks või väljalülitamiseks mine <a href="%s">seadete lehele</a>.

en: Grid View
et: Tabelivaade

en: HTML Embed
et: Lisamine HTML-iga

[ctx: HTML elements]
en: Inline
et: tekstisisene

[ctx: HTML tag]
en: Address
et: Aadress

[ctx: HTML tag]
en: Div
et: Lõik (div)

[ctx: HTML tag]
en: Pre
et: eelvormindus (pre)

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
et: Eelvormindatud

en: HTTP error.
et: HTTP viga.

en: Have you entered your email correctly? You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
et: Kas sisestasid e-postiaadressi õigesti? Sa sisestasid %s - kui see on vigane, siis sõnumid kohale ei jõua.

en: Header
et: Päis

en: Header Image
et: Päisepilt

en: Header Text Color
et: Päiseteksti värv

en: Header cell
et: Päiselahter

en: Heading 1
et: Pealkiri 1

en: Heading 2
et: Pealkiri 2

en: Heading 3
et: Pealkiri 3

en: Heading 4
et: Pealkiri 4

en: Heading 5
et: Pealkiri 5

en: Heading 6
et: Pealkiri 6

en: Height
et: Kõrgus

en: Help
et: Abiinfo

en: Hex Value
et: 16-ndväärtus

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et: Hei, ###USERNAME###!
    
    Käesolevaga kinnitame Sinu e-postiaadressi muutumist veebilehel ###SITENAME###.
    
    Kui Sa ei muutnud seda, võta ühendust lehe halduriga aadressil
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    See e-kiri saadeti aadressile ###EMAIL###
    
    Tervitades,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et: Hei, ###USERNAME###!
    
    Käesolevaga kinnitame Sinu parooli muutumist veebilehel ###SITENAME###.
    
    Kui Sa ei muutnud seda, võta ühendust lehe halduriga aadressil
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    See e-kiri saadeti aadressile ###EMAIL###
    
    Tervitades,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hide
et: Peida

en: Hide header image
et: Peida päisepilt

en: Hide image
et: Peida pilt

en: Hide password
et: Peida salasõna

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
et: Vihje: Sinu parool peaks olema vähemalt seitse märki pikk. Tugevama parooli saamiseks kasuta nii suur- kui väiketähti, numbreid ja erimärke nagu ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Home
et: Esileht

en: Horizontal line
et: Rõhtjoon

en: Horizontal space
et: Rõhtruum

en: How many items would you like to display?
et: Kui mitut postitust soovid näidata?

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
et: Hea kasutaja,
    
    Sinu uus veebileht SITE_NAME on edukalt loodud aadressil:
    BLOG_URL
    
    Haldurikontole võid sisse logida järgmise infoga:
    Kasutajanimi: USERNAME
    Parool: PASSWORD
    Sisse logi siit: BLOG_URLwp-login.php
    
    Loodame, et su uus veebileht meeldib sulle.
    Aitäh!
    
    -- SITE_NAME  veebilehe meeskond

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
et: Hea kasutaja,
    
    Sinu konto on loodud.
    
    Kontole võid sisse logida järgmise infoga:
    Kasutajanimi: USERNAME
    Parool: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Aitäh!
    
    -- SITE_NAME  veebilehe meeskond

en: Howdy, %1$s
et: Hei, %1$s

en: IO error.
et: S/V viga.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
et: Kui see oli viga, siis lihtsalt ignoreeri seda sõnumit ja midagi ei juhtu.

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
et: Kui oled selle veebi omanik, palun kontrolli, et MySQL töötab tõrgeteta ning kõik tabelid oleksid korras.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
et: Kui sa ei aktiveeri enda veebilehte kahe päeva jooksul, pead selle uuesti registreerima.

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
et: Kui sa ei aktiveeri enda kasutajanime kahe päeva jooksul, pead uuesti registreeruma.

en: If you don&#8217;t know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
et: Kui andmebaasi häälestamine üle jõu käib, peaksid <strong>võtma ühendust teenusepakkujaga</strong>. Abi võid otsida ka <a href="%s">WordPressi foorumist</a>.

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
et: Kui e-kiri pole ikka veel saabunud, võid teha järgnevaid asju:

en: If you&#8217;re looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
et: Kui kleebid siia teksti Microsoft Wordist, lülita see valik välja. Nii puhastatakse kleebitud tekst automaatselt ülearustest märkidest.

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
et: Kui sa ei kasuta enda domeeninime, jäta see võimalus teistele.

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
et: Kui jääd ikka selle veateate juurde kinni, kontrolli, et su andmebaasis oleksid järgmised tabelid:

en: If you&#8217;re unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
et: Kui sa pole kindel, mida need terminid tähendavad, peaksid ilmselt võtma ühendust teenusepakkujaga. Abi võid otsida ka <a href="%s">WordPressi foorumist</a>.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
et: Kui veebilehte ei kuvata korrektselt, võta ühendust selle veebi omanikuga.

en: Image
et: Pilt

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Pilt <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Pildid <span class="count">(%s)</span>

en: Image CSS Class
et: Pildi CSS-klass

en: Image Details
et: Pildi üksikasjad

en: Image Editor Save Failed
et: Pildi salvestamine ebaõnnestus

en: Image Title Attribute
et: Pildi pealkirjaatribuut

en: Image URL
et: Pildi aadress

en: Image crop failed.
et: Pildi kärpimine ebaõnnestus.

en: Image default align
et: Pildi joondus vaikimisi

en: Image default link type
et: Vaikimisi pildiviitetüüp

en: Image default size
et: Pildi mõõtmed vaikimisi

en: Image description
et: Pildi kirjeldus

en: Image flip failed.
et: Pildi peegeldamine ebaõnnestus.

en: Image resize failed.
et: Pildi suuruse muutmine ebaõnnestus.

en: Image rotate failed.
et: Pildi pööramine ebaõnnestus.

en: Images
et: Pildid

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
et: %1$s: kasuta meetodit %2$s, mitte funktsiooni %3$s. Vt %4$s.

en: Incorrect username or password.
et: Vale kasutajanimi või parool.

en: Increase indent
et: Suurenda taanet

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
et: Kohalik tööriba

en: Insert Media
et: Lisa meediafail

en: Insert Page Break tag
et: Lisa leheküljepiir

en: Insert Read More tag
et: Lisa "Loe edasi" silt

en: Insert audio playlist
et: Lisa helifailide nimekiri

en: Insert column after
et: Lisa veerg järele

en: Insert column before
et: Lisa ette veerg

en: Insert date/time
et: Lisa kuupäev/kellaaeg

en: Insert from URL
et: Lisa aadressilt

en: Insert gallery
et: Lisa galerii

en: Insert image
et: Lisa pilt

en: Insert into page
et: Lisa lehele

en: Insert into post
et: Lisa postitusse

en: Insert link
et: Lisa viide

en: Insert row after
et: Lisa rida järele

en: Insert row before
et: Lisa ette rida

en: Insert table
et: Lisa tabel

en: Insert video
et: Lisa video

en: Insert video playlist
et: Lisa videonimekiri

en: Insert/edit image
et: Lisa/muuda pilt

en: Insert/edit link
et: Lisa/muuda viide

en: Insert/edit video
et: Lisa/muuda video

en: Inserted text
et: Lisatud tekst

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
et: XML-RPC meetodi argumendid pole piisavad.

en: Invalid Taxonomy
et: Vigane taksonoomia

en: Invalid activation key.
et: Vigane aktiveerimisvõti.

en: Invalid attachment ID.
et: Vigane manuse ID.

en: Invalid author ID.
et: Vigane autori ID.

en: Invalid comment ID.
et: Vigane kommentaari ID.

en: Invalid comment status.
et: Vigane kommentaari olek.

en: Invalid file type
et: Vale failitüüp

en: Invalid key
et: vigane võti

en: Invalid menu ID.
et: Vigane menüü-ID.

en: Invalid object ID
et: Vigane objekti ID

en: Invalid parameter(s): %s
et: Vigased parameetrid: %s

en: Invalid parameter.
et: Vigane parameeter.

en: Invalid post ID.
et: Vigane postituse ID.

en: Invalid post format
et: Vale postitusevorming.

en: Invalid post type
et: Vale postitusetüüp.

en: Invalid post type.
et: Vale postitusetüüp.

en: Invalid post.
et: Vigane postitus.

en: Invalid shortcode name: %s. Do not use spaces or reserved characters: & / < > [ ]
et: Vigane lühinimi: %s. Ära kasuta tühikuid ega reserveeritud märke: & / < > [ ]

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
et: Vigane lühinimi: nimi on tühi.

en: Invalid taxonomy
et: Vigane taksonoomia

en: Invalid taxonomy: %s.
et: Vigane taksonoomia: %s

en: Invalid term ID
et: Vigane ID

en: Invalid user ID.
et: Kasutaja ID on kehtetu.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
et: %2$s väärtus ei saa olla %1$s, see peaks jääma %3$s ja %4$s vahele.

en: Is there no link to us?
et: Kas viide on puudu?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
et: Tundub, et seal ei ole midagi. Ehk proovid aadressi %s otse?

en: Italic
et: Kaldkiri

en: JSONP support is disabled on this site.
et: See sait ei toeta JSONP-d.

en: January
et: jaanuar

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
et: jaan.

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
et: Selle omaduse kasutamiseks peab JavaScript olema lubatud.

en: July
et: juuli

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
et: juuli

en: June
et: juuni

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
et: juuni

en: Just a username, please.
et: Ainult kasutajanimi, palun.

en: Justify
et: Joonda

en: Keyboard Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Large
et: Suur

en: Large size image height
et: Suure pildisuuruse kõrgus

en: Large size image width
et: Suure pildisuuruse laius

en: Last Post
et: Viimane postitus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Last updated: %s
et: Viimati uuendatud: %s

en: Leave a Comment
et: Lisa kommentaar

en: Leave a Reply
et: Lisa kommentaar

en: Leave a Reply to %s
et: Vasta %s-le

en: Leave a comment
et: Lisa kommentaar

en: Left
et: Vasakul

en: Length:
et: Pikkus:

en: Letter
et: Tähemärk

en: Link CSS Class
et: Viite CSS-klass

en: Link Categories
et: Viideterubriigid

en: Link Category
et: Viiterubriik

en: Link ID
et: Viite ID

en: Link Rel
et: Stiiliviide

en: Link Relationship (XFN)
et: Viite suhted (XFN)

en: Link Target
et: Sihtkoht

en: Link Text
et: Viite tekst

en: Link To
et: Viide aadressile

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
et: Viide

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
et: Viited

en: Link rating
et: Viite hinnang

en: Link title
et: Viite pealkiri

en: Link to Attachment Page
et: Viide manuselehele

en: Link to Media File
et: Viide meediafailile

en: Links
et: Viited

en: Links for %s
et: Viited %s kohta

[ctx: Links widget]
en: Random
et: Juhuslik

en: List View
et: Loendivaade

en: List item
et: Nimekirjas olev

en: Live Preview
et: Eelvaade

en: Live Preview: %s
et: Eelvaade: %s

en: Loading more results... please wait.
et: Laadin veel tulemusi, palun oota.

en: Log In
et: Logi sisse

en: Log Out
et: Logi välja

en: Log in
et: Logi sisse

en: Log in to Reply
et: Vastamiseks logi sisse

en: Log in to leave a Comment
et: Kommenteerimiseks logi sisse

en: Log out
et: Logi välja

en: Log out &raquo;
et: Logi välja &raquo;

en: Log out of this account
et: Logi kasutaja välja

en: Logged in as %s.
et: Sisse logitud kui %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
et: Oled sisse logitud kasutajana <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Logi kontolt välja">Logi välja &raquo;</a>

en: Login Address (URL)
et: Sisselogimisaadress (URL)

en: Login, RSS, &amp; WordPress.org links.
et: Sisselogimine, RSS ja WordPress.org-i viited

en: Loop
et: Tsükkel

en: Lost Password
et: Kadunud parool

en: Lost your password?
et: Parool kadunud?

en: Mail (will not be published)
et: E-aadress (seda ei avaldata)

en: Maintenance
et: Hooldustööd

en: Manage Audio
et: Halda helifaile

en: Manage Comments
et: Halda kommentaare

en: Manage Images
et: Halda pilte

en: Manage Video
et: Halda videosid

en: Manual Offsets
et: Määra käsitsi

en: March
et: märts

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
et: märts

en: Match case
et: Tõstutundlik

en: Maximum upload file size: %s.
et: Üleslaaditava faili maks. suurus: %s.

en: May
et: mai

[ctx: May abbreviation]
en: May
et: mai

en: Media File
et: Meediafail

en: Media Library
et: Meediateek

en: Medium
et: Keskmine

en: Medium size image height
et: Keskmise pildisuuruse kõrgus

en: Medium size image width
et: Keskmise pildisuuruse laius

en: Medium-Large size image height
et: Keskmiselt suure pildi kõrgus

en: Medium-Large size image width
et: Keskmiselt suure pildi laius

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
et: Mälu sai täis - palun proovi mõnd väiksemat faili.

en: Menu
et: Menüü

en: Menu Locations
et: Menüü asukohad

en: Menu Name
et: Menüü nimi

en: Menu Options
et:  Menüüvalikud

en: Menu created
et: Menüü loodud

en: Menu deleted
et: Menüü kustutatud

en: Menu item added
et: Menüüelement lisatud

en: Menu item deleted
et: Menüüelement kustutatud

en: Menu item is now a sub-item
et: Menüüelement muudetud alamelemendiks

en: Menu item moved down
et: Menüüelement viidud alla

en: Menu item moved out of submenu
et: Menüüelement viidud alammenüüst välja

en: Menu item moved up
et: Menüüelement viidud üles

en: Menu locations
et: Menüü asukohad

en: Menu options
et: Menüüvalikud

en: Menus
et: Menüüd

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget.
et: Menüüsid saab kuvada kas kujundusteemaga määratud kohtades või  kohandatud menüüde mooduli abil vastavates <a href="%s">piirkondades</a>.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
et: Menüüsid saab kuvada kujundusteemas määratud asukohtades.

en: Merge table cells
et: Ühenda lahtrid

en: Metadata
et: Metaandmed

en: Middle
et: Keskel

en: Missing Attachment
et: Manus puudub

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
et: (nimetu)

en: Missing parameter(s): %s
et: Puuduvad parameetrid: %s

en: Mission complete. Message %s deleted.
et: Tehtud, sõnum %s on kustutatud.

en: Mon
et: E

en: Monday
et: Esmaspäev

[ctx: Monday initial]
en: M
et: E

en: Month: %s
et: Kuu: %s

en: Move down
et: Liigu alla

en: Move down one
et: Liiguta ühe võrra alla

en: Move one level down
et: Liigu tase allapoole

en: Move one level up
et: LIigu tase ülespoole

en: Move out from under %s
et: Too %s alt ära

en: Move to another area&hellip;
et: Liigu teisele alale&hellip;

en: Move to the top
et: Liiguta ülemiseks

en: Move under %s
et: Vii %s alla

en: Move up
et: Üles

en: Move up one
et: Liiguta ühe võrra üles

[ctx: Move widget]
en: Move
et: Liiguta

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
et: kõik

[ctx: Multisite active signup type]
en: blog
et: ajaveeb

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
et: mitte ükski

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
et: kasutaja

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
et: Vähemalt 4 tähemärki, sisaldab vaid tähti ja numbreid. Seda muuta ei saa, nii et vali hoolikalt!

en: Mute
et: Tumm

en: Mute Toggle
et: Vaigistus sisse/välja

en: My Sites
et: Minu veebilehed

en: Name
et: Nimi

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
et: Tekst

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
et: Nimi

en: Navigation Label
et: Navigatsioonimärgis

en: Navigation Menu
et: Menüü

en: Navigation Menu Item
et: Menüüelement

en: Navigation Menu Items
et: Menüüelemendid

en: Navigation Menus
et: Menüüd

en: Need more help? <a href='%s'>We got it</a>.
et: Vajad veel abi? <a href='%s'>Vaata siia</a>.

en: Network Admin
et: Võrgustikuhaldur

en: Network Admin: %s
et: Võrgustikuhaldur: %s

en: New %1$s Site: %2$s
et: Uus %1$s veebileht: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
et: Uus %1$s kasutaja: %2$s

en: New Category Name
et: Uue rubriigi nimi

en: New Link Category Name
et: Uue viiterubriigi nimi

en: New Page
et: Uus leht

en: New Post
et: Uus postitus

en: New Site Registration: %s
et: Uue veebilehe registreerimine: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
et: Uus veebileht: %1$s
    URL: %2$s
    IP: %3$s
    
    Lülita need teavitused välja: %4$s

en: New Tag Name
et: Uue sildi nimi

en: New User Registration: %s
et: Uue kasutaja registreerimine: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
et: Uus kasutaja: %1$s
    IP: %2$s
    
    Lülita need teavitused välja: %3$s

en: New comment on your post "%s"
et: Uus kommentaar sinu postitusele "%s"

en: New document
et: Uus dokument

en: New menu name
et: Uue menüü nimi

en: New password
et: Uus parool

en: New pingback on your post "%s"
et: Uus pingback-viide sinu postitusele "%s"

en: New trackback on your post "%s"
et: Uus tagasisideviide sinu postitusele  "%s"

en: New user registration on your site %s:
et: Sinu veebilehele %s registreerus uus kasutaja:

en: Newer Comments &raquo;
et: Uuemad kommentaarid &raquo;

en: Newer comments
et: Uuemad kommentaarid

en: Newer posts
et: Uuemad postitused

en: Next
et: Järgmised

en: Next &gt;
et: Järgmine &gt;

en: Next &raquo;
et: Järgmine &raquo;

en: Next Page &raquo;
et: Järgmine lehekülg &raquo;

en: Next Post
et: Järgmine postitus

en: Next page
et: Järgmine lk

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
et: Hüüdnime pikkus ei või ületada 50 märki.

en: No
et: Ei

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
et: %1$s jäi külgpaani "%2$s" jaoks määramata. Vaikimisi on kasutusel "%3$s". Määra %1$s väärtuseks "%3$s", et eemaldada see teade ja jätta olemasolev külgpaan alles.

en: No Comments
et: Kommentaare pole

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
et: <span class="screen-reader-text">%s</span> kohta kommentaare ei ole

en: No Repeat
et: Ära korda

en: No alignment
et: Joondus puudub

en: No categories
et: Rubriike pole

en: No categories found.
et: Rubriike pole.

en: No color
et: Värv puudub

en: No comments yet.
et: Kommentaare veel pole.

en: No editor could be selected.
et: Redaktorit ei saa valida.

en: No file selected
et: Faili pole valitud

en: No image selected
et: Pilti pole valitud

en: No image set
et: Pilti pole valitud

en: No items
et: Elemente pole

en: No items found.
et: Otsitavat ei leitud.

en: No media attachments found.
et: Meediamanuseid ei leitud.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
et: Ühtki menüüd pole veel loodud. <a href="%s">Loo mõni</a>.

en: No more comments found.
et: Rohkem kommentaare pole.

en: No pages found in Trash.
et: Prügikastis pole lehti.

en: No pages found.
et: Lehti pole.

en: No posts found in Trash.
et: Prügikastis pole postitusi.

en: No posts found.
et: Postitusi pole.

en: No results found.
et: Tulemusi pole.

en: No route was found matching the URL and request method
et: Sellele URLile ja päringumeetodile vastavat marsruuti ei leitud

en: No search term specified. Showing recent items.
et: Otsitavat ei määratud - näitan viimaseid tulemusi.

en: No tags
et: Silte pole

en: No tags found.
et: Silte ei leitud.

en: Nonbreaking space
et: Mittepoolitav tühik

en: None
et: Puudub

en: November
et: november

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
et: nov.

en: Number of comments to show:
et: Näidatavate kommentaaride arv:

en: Number of items found: %d
et: Leiti %d elementi

en: Number of links to show:
et: Näidatavate viidete arv:

en: Number of posts to show:
et: Näidatavate postituste arv:

en: Numbered list
et: Järjestatud loend

en: OK
et: Olgu

en: October
et: oktoober

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
et: okt.

en: Older comments
et: Vanemad kommentaarid

en: Older posts
et: Vanemad postitused

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
et: Mõnedes serverites pannakse andmebaasi nime ette kasutajanimi, näiteks <code>kasutaja_%1$s</code>. Kas selles  ei või asi olla?

en: Once Daily
et: Kord päevas

en: Once Hourly
et: Kord tunnis

en: One or more database tables are unavailable. The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
et: Üks või mitu andmebaasitabelit on kättesaamatud. Andmebaasi võib olla vaja <a href="%s">parandada</a>.

en: One response to %s
et: %s on saanud ühe vastuse

en: Only a static class method or function can be used in an uninstall hook.
et: Paigalduse eemaldamise liideses saab kasutada ainult staatilisi klassimeetodeid ja -funktsioone.

en: Oops! That embed can&#8217;t be found.
et: Ups, seda ei leitud.

en: Oops: %s
et: Ups: %s

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
et: alamhulka pole määratud

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
et: sees

en: Open link in a new tab
et: Ava viide uues sakis

en: Open sharing dialog
et: Ava jagamisdialoog

en: Or link to existing content
et: või seosta olemasoleva sisuga

en: Original: %s
et: Algne: %s

en: Out from under %s
et: %s alt

en: PM
et: p.l.

en: Page %s
et: Lehekülg %s

en: Page Archives
et: Lehtede arhiiv

en: Page ID
et: Lehekülje nr

en: Page IDs, separated by commas.
et: Lehtede ID-d, eraldatud komadega

en: Page break
et: Leheküljepiir

en: Page not found
et: Lehte ei leitud

en: Page order
et: Lehe järjekorranr.

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Pages list
et: Lehenimekiri

en: Pages list navigation
et: Lehenimekirjas liikumine

en: Pages:
et: Lehed:

en: Paragraph
et: Lõik

en: Parent Category
et: Ülemrubriik

en: Parent Category:
et: Ülemrubriik:

en: Parent Page:
et: Ülemleht:

en: Parent term does not exist.
et: Ülemterminit ei ole olemas.

en: Passing an integer number of posts is deprecated. Pass an array of arguments instead.
et: Täisarvulise väärtuse edastamine postituste arvuna on iganenud viis. Parem on kasutada argumentide massiivi.

en: Password
et: Parool

en: Password Lost and Changed for user: %s
et: Kasutaja %s parool vahetati.

en: Password Lost and Found
et: Kui kaotasid parooli

en: Password Protected
et: Parooliga kaitstud

en: Password Reset
et: Parooli vahetamine

en: Password reset is not allowed for this user
et: See kasutaja ei saa parooli lähtestada

en: Password:
et: Parool:

en: Paste
et: Kleebi

en: Paste as text
et: Kleebi tavatekstina

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
et: Kleepimine toimub puhta tekstina.  Tavapärase kleepimisrežiimi taastamiseks lülita see valik välja.

en: Paste table row after
et: Kleebi järele rida

en: Paste table row before
et: Kleebi ette rida

en: Paste your embed code below:
et: Kleebi kood siia:

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Ootel <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Ootel <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
et: Läbivaatamise ootel

en: Permalink saved
et: Püsiviide salvestati

en: Permalink: %s
et: Püsiviide: %s

en: Pingback
et: Pingback-viide

en: Pingback excerpt:
et: Väljavõte pingback-ist:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
et: Laekus pingback-viide %1$s-lt postitusele %2$s.

en: Pingback:
et: Pingback-viide:

en: Play/Pause
et: Käima/seisma

en: Playlist Settings
et: Loonimekirja sätted

en: Please enter a site name.
et: Palun sisesta veebilehe nimi.

en: Please enter a site title.
et: Palun sisesta veebilehe pealkiri.

en: Please enter a username.
et: Palun sisesta kasutajanimi.

en: Please enter a valid email address.
et: Palun sisesta toimiv e-postiaadress.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
et: Palun sisesta enda kasutajanimi või e-postiaadress. Sulle saadetakse e-kirjaga viide, mille kaudu saad parooli ära vahetada.

en: Please include a %s template in your theme.
et: Palun lisa enda teemasse %s mall.

en: Please log in again.
et: Palun logi uuesti sisse.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
et: Lisainfo: <a href="%s">WordPressi silumine</a>.

en: Please try again.
et: Palun proovi uuesti.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
et: Palun kasuta selle faili üleslaadimiseks %1$sveebilehitsejat%2$s.

en: Plugin Information:
et: Plugina info:

en: Plugin updates may not complete if you navigate away from this page.
et: Kui lahkud sellelt lehelt, võib pluginate uuendamine pooleli jääda.

en: Plugins
et: Pluginad

en: Popular Tags
et: Levinumad sildid

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function.
et: Võimalik põhjus: sinu serverihaldaja võib olla  mail()-funktsiooni ära keelanud.

en: Post Archives
et: Postituste arhiiv

en: Post Comment
et: Saada kommentaar

en: Post Thumbnail
et: Postituse ikoon

en: Post Type Archive
et: Postitusetüüpide arhiiv

[ctx: Post format]
en: Aside
et: Kõrval

[ctx: Post format]
en: Audio
et: Heli

[ctx: Post format]
en: Chat
et: Vestlus

[ctx: Post format]
en: Gallery
et: Galerii

[ctx: Post format]
en: Image
et: Pilt

[ctx: Post format]
en: Link
et: Viide

[ctx: Post format]
en: Quote
et: Tsitaat

[ctx: Post format]
en: Standard
et: Standardne

[ctx: Post format]
en: Status
et: Olek

en: Post navigation
et: Navigeerimine

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
et: Postituste tüübinimedes võib olla 1 kuni 20 tähemärki.

en: Posted title:
et: Postitatud pealkiri:

en: Poster
et: Postitaja

en: Poster Image
et: Postripilt

en: Posts by %s
et: %s tehtud postitused

en: Posts list
et: Postitusenimekiri

en: Posts list navigation
et: Postitusenimekirjas liikumine

en: Posts navigation
et: Navigeerimine

en: Posts page
et: Postituste leht

en: Posts published on %s
et: Avaldamiskuupäev:

en: Powered by <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong></a>
et: Kasutame <a href="%s" title="Kasutame WordPressi, tänapäevast semantilist publitseerimisplatvormi"><strong>WordPressi</strong></a>

en: Powered by WordPress
et: Kasutame WordPressi

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
et: Kasutame WordPressi, tänapäevast semantilist publitseerimisplatvormi.

en: Preload
et: Eellaadimine

en: Press return or enter to open this panel
et: Paneeli avamiseks vajuta Enterit

en: Press return or enter to open this section
et: Ala avamiseks vajuta Enterit

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview as a browser icon
et: Eelvaatle brauseri ikoonina

en: Preview as an app icon
et: Eelvaatle äpi ikoonina

en: Previewing theme
et: Teema eelvaade

en: Previous Post
et: Eelmine postitus

en: Previous page
et: Eelmine lk

en: Print
et: Trüki

en: Privacy:
et: Privaatsus:

en: Private
et: Privaatne

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Privaatne <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Privaatsed <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
et: Privaatseid: %s

en: Privately Published
et: Privaatne

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
et: Kaitstud kommentaarid: vaatamiseks sisesta enda parool.

en: Protected: %s
et: Kaitstud: %s

en: Public
et: Avalik

en: Public, Sticky
et: Avaldatud, kinnistatud

en: Publish
et: Avalda

en: Publish on:
et: Avalda:

en: Published
et: Avaldatud

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Avaldatud <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Avaldatud <span class="count">(%s)</span>

en: Published on:
et: Avaldatud:

en: RSS Error: %s
et: RSS-i viga: %s

en: Random Order
et: Juhuslik järjestus

en: Randomize suggested headers
et: Sega soovituslike päiste järjekord

en: Randomize uploaded headers
et: Sega üleslaetud päised

en: Randomizing suggested headers
et: Segan soovituslikke päiseid

en: Randomizing uploaded headers
et: Segan üleslaetud päiseid

en: Read more...
et: Loe edasi...

en: Read the <a href="%s" target="_blank">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
et: Loe <a href="%s" target="_blank">vearaportite lehte</a>. Mõned sealsed juhised võivad aidata välja selgitada, mis valesti läks.

en: Recent Comments
et: Värsked kommentaarid

en: Recent Posts
et: Värsked postitused

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Register
et: Registreeru

en: Register For This Site
et: Registreeru ajaveebi kasutajaks

en: Registration Form
et: Registreerimisvorm

en: Registration complete. Please check your email.
et: Registreerumine lõpetatud. Palun vaata enda e-postkasti.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
et: Registreerumise kinnitus saadetakse sulle e-kirjaga.

en: Registration has been disabled.
et: Registreerumine on suletud.

en: Remember Me
et: Jäta mind meelde

en: Remove
et: Kustuta

en: Remove From Bulk Edit
et: Eemalda massmuutmisest

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
et: Eemalda menüüelement: %1$s (%2$s)

en: Remove audio source
et: Eemalda audio asukoht

en: Remove featured image
et: Eemalda tunnuspilt

en: Remove image
et: Eemalda pilt

en: Remove link
et: Eemalda viide

en: Remove poster image
et: Eemalda postitaja pilt

en: Remove video source
et: Eemalda video asukoht

en: Reorder menu items
et: Järjesta menüü elemendid ringi

[ctx: Reorder menu items in Customizer]
en: Reorder
et: Järjesta ringi

en: Reorder mode closed
et: Järjestusrežiim väljas

en: Reorder mode enabled
et: Järjestusrežiim sees

en: Reorder widgets
et: Järjesta moodulid ringi

[ctx: Reorder widgets in Customizer]
en: Reorder
et: Muuda järjestust

en: Replace
et: Asenda

en: Replace Audio
et: Asenda helifail

en: Replace Image
et: Asenda pilt

en: Replace Video
et: Asenda video

en: Reply
et: Vasta

en: Reply to %s
et: Vasta %s-le

en: Required fields are marked %s
et: Nõutavad väljad on tähistatud %s-ga

en: Reset Password
et: Muuda parool

en: Restore last draft
et: Taasta eelmine mustand

en: Reverse order
et: Vastupidine järjestus

en: Revision
et: Versioon

en: Revisions
et: Versioonid

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help
et: Rikastekstiala. Abi saamiseks vajuta Alt-Shift-H.

en: Right
et: Paremal

en: Robots
et: Robotid

en: Row
et: Rida

en: Row group
et: Reagrupp

en: Row type
et: Rea tüüp

en: Rows
et: Read

en: Sat
et: L

en: Saturday
et: Laupäev

[ctx: Saturday initial]
en: S
et: L

en: Save
et: Salvesta

en: Save &amp; Activate
et: Salvesta & aktiveeri

en: Save &amp; Publish
et: Salvesta &amp; avalda

en: Save Draft
et: Salvesta mustandina

en: Save and preview changes before publishing them.
et: Salvesta ja eelvaatle muudatusi enne nende avaldamist.

en: Save as Pending
et: Salvesta avaldamisjärjekorda

en: Saved
et: Salvestatud

en: Saved.
et: Salvestatud.

en: Saving Draft&#8230;
et: Salvestan mustandi...

en: Saving...
et: Salvestan...

en: Say It!
et: Saada ära

en: Schedule
et: Järjekord

en: Schedule for:
et: Avalda:

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Ootel <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Ootel <span class="count">(%s)</span>

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
et: Skripte ja stiile ei tohiks registreerida või järjestada enne $1$s, %2$s või %3$s kasutamist.

en: Scroll
et: Keri

en: Search
et: Otsi

en: Search Categories
et: Otsi rubriikidest

en: Search Link Categories
et: Otsi viiterubriikidest

en: Search Media
et: Otsi meediafailidest

en: Search Menu Items
et: Otsi menüüelemente

en: Search Pages
et: Otsi lehtedelt

en: Search Posts
et: Otsi postitustest

en: Search Results %1$s %2$s
et: Otsitulemused %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
et: Otsingutulemused päringule &#8220;%s&#8221;

en: Search Tags
et: Otsi siltidest

en: Search Widgets
et: Otsi moodulitest

en: Search installed themes&hellip;
et: Otsi paigaldatud teemadest&hellip;

en: Search menu items&hellip;
et: Otsi menüüelemente&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
et: Kasuta otsingut või vali soovitu üles-alla nooleklahvidega.

[ctx: Search widget]
en: Search
et: Otsi

en: Search widgets&hellip;
et: Otsi moodulitest &hellip;

en: Security error.
et: Turvaviga.

en: Select
et: Vali

en: Select Category
et: Vali rubriik

en: Select Color
et: Vali värv

en: Select Day
et: Vali päev

en: Select File
et: Vali fail

en: Select Files
et: Vali failid

en: Select Image
et: Vali pilt

en: Select Link Category:
et: Vali viiterubriik:

en: Select Menu:
et: Vali menüü:

en: Select Month
et: Vali kuu

en: Select Post
et: Vali postitus

en: Select Poster Image
et: Vali postripilt

en: Select Week
et: Vali nädal

en: Select Year
et: Vali aasta

en: Select a city
et: Vali linn

en: Select all
et: Vali kõik

en: Select an area to move this widget into:
et: Vali ala, kuhu soovid moodulit liigutada:

en: Select and Crop
et: Vali ja kärbi

en: Separate tags with commas
et: Eralda erinevad sildid komadega.

en: September
et: september

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
et: sept.

en: Session expired
et: Sessioon aegus

en: Session expired. Please log in again. You will not move away from this page.
et: Sessioon aegus. Palun logi uuesti sisse, seda saad teha siit lehelt lahkumata.

en: Set featured image
et: Määra tunnuspilt

en: Set image
et: Vali pilt

en: Settings
et: Sätted

en: Sharing options
et: Jagamisvalikud

en: Shift + Alt + letter:
et: Shift + Alt + täht:

en: Shift-click to edit this widget.
et: Mooduli muutmiseks hoia Shifti all ja kliki moodulil.

en: Shortlink
et: Lühiviide

en: Show
et: Näita

en: Show Artist Name in Tracklist
et: Näita lugudeloendis esitaja nime

en: Show Images
et: Näita pilte

en: Show Link Description
et: Näita viite kirjeldust

en: Show Link Image
et: Näita viite ikooni

en: Show Link Name
et: Näita viite nime

en: Show Link Rating
et: Näita viite hinnangut

en: Show Tracklist
et: Näita loonimekirja

en: Show Video List
et: Näita videoloendit

en: Show advanced menu properties
et: Näita menüü täiendavaid omadusi

en: Show hierarchy
et: Näita hierarhiat

en: Show invisible characters
et: Kuva nähtamatud sümbolid

en: Show more comments
et: Näita teisi kommentaare

en: Show password
et: Näita salasõna

en: Show post counts
et: Näita postituste arvu

en: Sidebar
et: Küljepaan

en: Sidebar %d
et: Külgpaan %d

en: Signup
et: Registreeru

en: Site Address (URL)
et: Veebilehe aadress (URL)

en: Site Admin
et: Haldur

en: Site Domain:
et: Veebilehe domeen:

en: Site Icon
et: Veebisaidi ikoon

en: Site Identity
et: Veebisaidi info

en: Site Language:
et: Saidi keel:

en: Site Name:
et: Veebilehe nimi:

en: Site Preview
et: Eelvaade

en: Site Tagline
et: Veebilehe lühikirjeldus

en: Site Title
et: Veebilehe pealkiri

en: Site Title:
et: Veebilehe pealkiri:

en: Site name must be at least 4 characters.
et: Veebilehe nimes peab olema vähemalt 4 tähemärki.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
et: Saidnimed võivad sisaldada üksnes väiketähti (a-ü) ja numbreid.

en: Site registration has been disabled.
et: Veebilehtede registreerimine on suletud.

en: Sites
et: Veebilehed

en: Sites you are already a member of:
et: Oled registreerunud järgmistele veebilehtedele:

en: Size
et: Suurus

en: Skip Cropping
et: Ära kärbi

en: Skip to toolbar
et: Tööriistaribale

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
et: Pea kinni, kauboi, nii tihedalt pole kah vaja e-posti kontrollida!

en: Software Name
et: Tarkvara nimetus

en: Software Version
et: Tarkvara versioon

en: Someone has requested a password reset for the following account:
et: Keegi on palunud vahetada parool järgmisel kontol:

en: Sorry, comments are closed for this item.
et: Vabandust, selle kirjutise kommenteerimine on suletud.

en: Sorry, deleting the term failed.
et: Vabandust, termini kustutamine ebaõnnestus.

en: Sorry, editing the term failed.
et: Vabandust, termini muutmine ebaõnnestus.

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
et: Vabandust, käesoleval hetkel on registreerumine suletud.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
et: Vabandust, sinu otsitavale ei vasta ükski postitus.

en: Sorry, no such page.
et: Vabandust, sellist lehte pole.

en: Sorry, no such post.
et: Vabandust, sellist postitust pole.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
et: Vabandust, see postitusetüüp ei toeta kõiki neid taksonoomiaid.

en: Sorry, revisions are disabled.
et: Vabandust, versioonide kasutamine on välja lülitatud.

en: Sorry, site names must have letters too!
et: Vabandust, veebilehe nimi peab sisaldama ka tähti!

en: Sorry, that email address is already used!
et: Vabandust, see e-postiaadress on juba kasutusel.

en: Sorry, that email address is not allowed!
et: Vabandust, see e-postiaadress ei ole lubatud!

en: Sorry, that file cannot be edited.
et: Vabandust, seda faili ei saa muuta.

en: Sorry, that site already exists!
et: Vabandust, see leht on juba olemas!

en: Sorry, that site is reserved!
et: Vabandust, see veebileht on reserveeritud!

en: Sorry, that username already exists!
et: Vabandust, see kasutajanimi on juba olemas!

en: Sorry, that username is not allowed.
et: Vabandust, see kasutajanimi ei ole lubatud.

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
et: Vabandust, seda kommentaari ei saa muuta. Midagi läks viltu.

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
et: Vabandust, kommenteerimine on hetkel suletud.

en: Sorry, the new category failed.
et: Vabandust, rubriigi lisamine ebaõnnestus.

en: Sorry, the user cannot be updated.
et: Vabandust, seda kasutajat ei saa uuendada.

en: Sorry, usernames must have letters too!
et: Vabandust,  kasutajanimes peab olema ka tähti!

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
et: Vabandust, sul ei ole õigust neisse taksonoomiatesse termineid lisada.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
et: Vabandust, sul ei ole õigust neis taksonoomiates termineid määrata.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
et: Vabandust, sul ei ole õigust seda tüüpi postitusi parooli alla panna.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
et: Vabandust, sul ei ole õigust seda tüüpi privaatpostitusi luua.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
et: Vabandust, sul ei ole õigust postitusi muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
et: Sul ei ole õigust seda tüüpi postitusi muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
et: Vabandust, sul ei ole õigust seda postitust muuta.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
et: Vabandust, sul ei ole õigust sellele veebilehele postitada.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
et: Vabandust, sul ei ole õigust sellele veebilehele lehti lisada.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
et: Vabandust, sul ei ole õigust seda tüüpi postitusi avaldada.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
et: Vabandust, sul ei ole õigust sellel veebilehel postitusi avaldada.

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
et: Vabandust, sul ei ole õigust seda postitust kleepsuks määrata.

en: Sorry, you can not edit this post.
et: Vabandust, sa ei saa seda postitust muuta.

en: Sorry, you cannot edit pages.
et: Vabandust, sa ei saa lehti muuta.

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
et: Vabandust, sul ei ole õigust sellel veebilehel postitusi muuta.

en: Sorry, you cannot edit this page.
et: Vabandust, sa ei saa seda  lehte muuta.

en: Sorry, you cannot edit this post.
et: Vabandust, sa ei saa seda postitust muuta.

en: Sorry, you cannot edit users.
et: Vabandust, sa ei saa  kasutajaid muuta.

en: Sorry, you cannot edit your profile.
et: Vabandust, sa ei saa enda kasutajainfot muuta.

en: Sorry, you cannot publish this post.
et: Vabandust, sa ei saa seda postitust avaldada.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
et: Vabandust, privaatpostitust ei saa kleepsuks määrata.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
et: Vabandust, sul ei ole õigust selle veebilehe kasutajaandmeid vaadata.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
et: Vabandust, sul pole õigust rubriike lisada.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
et: Vabandust, sul pole õigust rubriike kustutada.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
et: Vabandust, sul pole õigust seda lehte kustutada.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
et: Vabandust, sul pole õigust seda postitust kustutada.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
et: Vabandust, sul pole õigust seda lehte muuta.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
et: Vabandust, sul pole õigust postitusi muuta.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
et: Vabandust, sul pole õigust seda lehekülge avaldada.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
et: Vabandust, sul pole õigust seda postitust avaldada.

en: Sorry, you have used your space allocation.
et: Vabandust, sulle eraldatud kettaruum on otsas.

en: Sorry, you may not use that site name.
et: Vabandust, seda nime ei saa kasutada.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
et: Vabandust,  rubriikide vaatamiseks peab sul sellel veebilehel olema postituste muutmise õigus.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
et: Vabandust, siltide vaatamiseks peab sul sellel veebilehel olema postituste muutmise õigus.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
et: Vabandust, kommenteerimiseks pead sisse logima.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
et: Vabandust, seda postitust ei saa muuta. Midagi läks viltu.

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
et: Vabandust, sinu kirjutist ei saanud postitada. Midagi läks valesti.

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
et: Vabandust, seda terminit ei saa luua. Midagi läks viltu.

en: Sort by:
et: Sorteerimiskriteerium:

en: Source
et: Allikas

en: Source code
et: Lähtekood

en: Spam it: %s
et: Märgi rämpsuks: %s

en: Special character
et: Erisümbol

en: Split table cell
et: Poolita lahter

en: Static Front Page
et: Staatiline esileht

en: Still waiting for your email?
et: Kas ootad ikka veel enda e-kirja?

en: Strength indicator
et: Tugevuse mõõdik

en: Strikethrough
et: Läbikriipsutus

en: Style
et: Stiil

en: Stylesheet
et: Stiilileht

en: Stylesheet is missing.
et: Stiilileht puudub.

en: Stylesheet is not readable.
et: Stiilileht on loetamatu.

en: Submit
et: Sisesta

en: Submit Comment
et: Saada kommentaar

en: Submitted on:
et: Saadetud:

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Suggested embed #%d
et: Soovitatav  manus #%d

en: Suggested image #%d
et: Soovitatav pilt #%d

en: Suggested image dimensions:
et: Pildi soovituslikud mõõtmed:

en: Sun
et: P

en: Sunday
et: Pühapäev

[ctx: Sunday initial]
en: S
et: P

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: Support Forums
et: Tugifoorum

en: Table cell properties
et: Lahtri omadused

en: Table properties
et: Tabeli omadused

en: Table row properties
et: Rea omadused

en: Tag Cloud
et: Sildipilv

en: Tag: %s
et: Silt: %s

en: Tagline
et: Lühikirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: Tags list
et: Sildinimekiri

en: Tags list navigation
et: Sildinimekirjas liikumine

en: Tags:
et: Sildid:

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
et: Taksonoomiate nimedes võib olla 1 kuni 32 tähemärki.

en: Taxonomy:
et: Taksonoomia:

en: Template
et: Mall

en: Template is missing.
et: Mall puudub.

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
et: Termini ID on kasutusel mitmes taksonoomias

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
et: Termini metaandmeid ei saa lisada terminitele, mis esinevad mitmes taksonoomias.

en: Text
et: Tekst

en: Text color
et: Kirja värvus

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
et: Seda e-postiaadressi on juba kasutatud. Palun vaata enda postkasti. Kui sa midagi ei tee, vabaneb see aadress paari päeva jooksul.

en: That name is not allowed.
et: See nimi ei ole lubatud.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
et: See nimi on hetkel reserveeritud, kuid ta võib vabaneda mõne päeva pärast.

en: That user does not exist.
et: Sellist kasutajat ei ole olemas.

en: That username is already activated.
et: See kasutajanimi on juba aktiveeritud.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
et: See kasutajanimi on hetkel reserveeritud, kuid ta võib paari päeva jooksul vabaneda.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
et: Teema "%s" ei ole sobiv ülemteema.

en: The %1$s option is deprecated for the family of %2$s functions. Use the %3$s function instead.
et: %1$s valikut ei soovitata %2$s funktsioonide puhul kasutada. Eelistatav on funktsioon %3$s.

en: The %1$s option is deprecated for the family of %2$s functions. Use the %3$s option instead.
et: %1$s valikut ei soovitata %2$s funktsioonide puhul kasutada. Eelistatav on valik %3$s.

en: The %s directory of the develop repository must be used for RTL.
et: Paremalt vasakule kirjutamiseks tuleb kasutada arendusvaramu kataloogi %s.

en: The GD image library is not installed.
et: GD pilditeek ei ole installeeritud.

en: The JSONP callback function is invalid.
et: JSONP tagasisidefunktsioon on vigane.

en: The REST API is disabled on this site.
et: See sait ei toeta REST rakendusliidest.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
et: SSL-sertifikaadi kinnitamine ei õnnestunud.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least 512px wide and tall.
et: Veebisaidi ikooni kasutatakse veebilehitsejas ja rakendustes sinu saidi tähistamiseks. Ikoon peab olema ruudukujuline, küljepikkusega vähemalt 512 pikslit.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
et: Sisestatud veebileheaadress ei ole korrektne. Palun sisesta korrektne aadress.

en: The URL to the admin area
et: Haldusliidese URL

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
et: Sisestatud WordPressi veebiaadress ei ole korrektne. Palun sisesta korrektne aadress.

en: The called constructor method for %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
et: %1$s poolt kasutatavat meetodit peetakse <strong>aegunuks</strong> alates versioonist %2$s! Selle asemel soovitatakse %3$s kasutamist.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
et: Kui lahkud sellelt lehelt, lähevad tehtud muudatused kaduma.

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
et: Konstanti  <code>VHOST</code> <strong>ei soovitata kasutada</strong>. Alamdomeenide lubamiseks kasuta failis wp-config.php loogikakonstanti <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code>. Selle kontrollimiseks kasuta funktsiooni is_subdomain_install().

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
et: Seda kirjeldust näidatakse menüüs, kui kasutatav teema seda toetab.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
et: Sisestatud e-postiaadress ei tööta. Palun sisesta toimiv aadress.

en: The email could not be sent.
et: E-kirja saatmine ebaõnnestus.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
et: Kui vajutad Enter asendatakse alljärgnevad vormingu kiirklahvid. Tühistamiseks vajuta Escape klahvi või klõpsa Tühista nuppu.

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
et: Päev %2$s ja kuu %1$s ei anna kokku korrektset kuupäeva.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
et: Päev %3$s, kuu %2$s ja aasta %1$s ei anna kokku korrektset kuupäeva.

en: The given object ID is not that of a menu item.
et: Valitud objektitähis ei kuulu menüüelemendile.

en: The handler for the route is invalid
et: Selle marsruudi käsitleja on vigane

en: The login page will open in a new window. After logging in you can close it and return to this page.
et: Sisselogimine avatakse eraldi aknas, peale sisselogimist võid selle sulgeda ja siia tagasi tulla.

en: The menu ID should not be empty.
et: Menüü ID ei tohi olla tühi.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
et: Menüünimi %s on konfliktis teise menüü nimega. Palun vali uus.

en: The page template is invalid.
et: Lehemall on vigane.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
et: Ülemteema on puudu. Palun paigalda "%s" ülemteema.

en: The passwords do not match.
et: Paroolid ei klapi.

en: The pingback has already been registered.
et: See pingback-viide on juba registreeritud.

en: The post cannot be deleted.
et: Seda postitust ei saa kustutada.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability "%2$s" against a post of that type.
et: Postitusetüüp %1$s ei ole registreeritud, seega võib  "%2$s" kontrollimine selle abil olla ebausaldusväärne.

en: The post type may not be changed.
et: Postituse tüüpi ei saa muuta.

en: The post type specified is not valid
et: Valitud postitusetüüp on vigane

en: The query argument of %s must have a placeholder.
et: Päringuargument %s peab sisaldama lünka.

en: The requested theme does not exist.
et: Sellist teemat ei ole olemas.

en: The requested user does not exist.
et: Sellist kasutajat ei ole olemas.

en: The role specified is not valid
et: Valitud  roll ei ole sobiv.

en: The search results will be updated as you type.
et: Otsitulemusi uuendatakse sisestuse käigus.

en: The site %s is yours.
et: Veebileht %s kuulub sulle.

en: The site is already active.
et: See veebileht on juba aktiveeritud.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
et: Soovitud veebileht ei ole korrektselt paigaldatud.  Palun võta ühendust serveri halduriga.

en: The site you were looking for, %s, does not exist, but you can create it now!
et: Saiti %s ei ole olemas, kuid võid selle kohe luua!

en: The site you were looking for, %s, does not exist.
et: Otsitavat saiti aadressiga %s ei ole olemas.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
et: Kirjeldus &#8220;%s&#8221; on juba teises kohas kasutusel

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
et: Lähte- ja sihtkoha URL-id ei tohi olla samad.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
et: Lähtekoha URL ei viita sihtkoha URL-ile - seda ei saa allikana kasutada.

en: The source URL does not exist.
et: Lähtekoha URL-i ei leitud.

en: The specified namespace could not be found.
et: Valitud nimeruumi ei leitud.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
et: Määratud URL ei sobi. Seda kas ei ole olemas või ei tunnista ta pingback-i.

en: The specified target URL does not exist.
et: Sihtkoha URL-i ei leitud.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
et: Sildipilve ei kuvata, kuna puuduvad sildipilvemoodulit toetavad taksonoomiad.

en: The term name cannot be empty.
et: Termini nimi ei tohi jääda tühjaks.

en: The theme directory "%s" does not exist.
et: Teemade kataloogi "%s" ei ole olemas.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
et: Sisestatud ajavöönd on vigane. Palun sisesta korrektne ajavöönd.

en: The user is already active.
et: See kasutaja on juba aktiveeritud.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
et: Sinu seadme veebilehitseja ei võimalda faile üles laadida. Proovi kasutada mõnd <a href="%s">enda seadmele mõeldud rakendust</a>.

en: Theme Details
et: Teema üksikasjad

en: Theme support for %1$s should be registered before the %2$s hook.
et: %1$s toetus peab olema teemas sisse lülitatud enne %2$s kasutamist.

en: Theme without %s
et: Teemas puudub %s

en: Themes
et: Teemad

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
et: Soovitud päringu täitmiseks pole sobivat HTTP kanalit saadaval.

en: There are no associated subtitles.
et: Seonduvaid subtiitreid ei leitud.

en: There are no options for this widget.
et: Sellel moodulil pole valikuid.

en: There are no widget areas currently rendered in the preview. Navigate in the preview to a template that makes use of a widget area in order to access its widgets here.
et: Selles eelvaates ei ole moodulialasid kasutusel. Moodulitele ligipääsuks vali eelvaates mall, mis kasutab moodulialasid.

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
et: Uusi sõnumeid pole.

en: There doesn't seem to be a %s file. I need this before we can get started.
et: Näib, et %s faili ei leitud. Ilma selleta ei saa jätkata.

en: There has been an error cropping your image.
et: Pildi kärpimisel tekkis viga.

en: There is a revision of this post that is more recent.
et: Sellest postitusest on olemas värskem versioon.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
et: Katkend puudub, kuna see postitus on kaitstud.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
et: Häälestuses on viga.  Palun võta ühendust serveri halduriga.

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
et: Tekkis probleem - tee allolevas vormis parandusi ja proovi veel kord.

en: This action has been disabled by the administrator.
et: Haldur on selle tegevuse välja lülitanud.

en: This argument has changed to an array to match the behavior of the other cron functions.
et: See argument on asendatud massiiviga, et olla kooskõlas kõigi teiste cron-i funktsioonide toimimisega.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
et: See objekt on parooliga kaitstud. Vaatamiseks sisesta enda parool:

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or we can&#8217;t contact the database server at %2$s. This could mean your host&#8217;s database server is down.
et: See tähendab, et kas kasutajanimi ja parool failis %1$s ei ole õiged või ei saa me andmebaasiserveriga %2$s ühendust. See võib tähendada, et andmebaasiserver on liinilt maas.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
et: Vajatakse iframes-i tuge. Sul on need kas välja lülitatud või ei toeta sinu veebilehitseja neid.

en: This file is empty. Please try another.
et: See fail on tühi. Proovi mõnd teist.

en: This file is not an image. Please try another.
et: See ei ole pildifail. Proovi mõnd teist.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
et: See fail on liiga suur. Failide suurus peab jääma alla %d KB.

en: This file no longer needs to be included.
et: Seda faili ei pea enam lisama.

en: This file type is not allowed. Please try another.
et: Seda tüüpi faili pole lubatud lisada. Proovi mõnd teist.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
et: See fail ületab lubatud suurusepiirangut. Proovi mõnd teist.

en: This is the short link.
et: See on lühiviide.

en: This means that we lost contact with the database server at %s. This could mean your host&#8217;s database server is down.
et: See tähendab, et me kaotasime andmebaasiserveriga %s kontakti. See võib liinilt maas olla.

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
et: See leht järgib XHTML 1.0 Transitional -standardit

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
et: Siin saad hallata juba avaldatud sisu menüüsid - sinna saab lisada olemasolevaid lehti, postitusi, rubriike, silte, vorminguid või viiteid.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
et: See postitus on parooliga kaitstud. Kommentaaride vaatamiseks sisesta enda parool.

en: This site has been archived or suspended.
et: See veebileht on kas arhiveeritud või ajutiselt kõrvaldatud.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
et: See sait ei ole veel sisse lülitatud. Kui seda ei õnnestu sisse lülitada, teata haldurile: %s

en: This site is no longer available.
et: See veebileht pole enam saadaval.

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
et: See taksonoomia pole hierarhiline - ülemelementi ei saa määrata.

en: This taxonomy is not hierarchical.
et: See taksonoomia ei ole hierarhiline.

en: Thu
et: N

en: Thumbnail
et: Ikoon

en: Thumbnail Height
et: Pisipildi kõrgus

en: Thumbnail Width
et: Pisipildi laius

en: Thursday
et: Neljapäev

[ctx: Thursday initial]
en: T
et: N

en: Tile
et: Kordus

en: Tile Horizontally
et: Korda horisontaalselt

en: Tile Vertically
et: Korda vertikaalselt

en: Time Format
et: Ajavorming

en: Time Zone
et: Ajavöönd

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
et: Blokid

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
et: Vormindus

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
et: Pealkirjad

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
et: Lisa mall

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
et: Mallid

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
et: Muuda

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
et: Fail

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
et: Vormindus

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
et: Lisa

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
et: Tabel

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
et: Vahendid

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
et: Vaade

en: Title
et: Pealkiri

en: Title Attribute
et: Pealkirja atribuut

en: Title:
et: Pealkiri:

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
et: Enda ajaveebi aktiveerimiseks palun klõpsa järgnevat viidet:
    
    %s
    
    Peale aktiveerimist saadetakse sulle *veel üks e-kiri*, millest leiad kasutajainfo.
    
    Aktiveerimise järel leiad enda lehe siit:
    
    %s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
et: Kasutaja aktiveerimiseks palun klõpsa järgnevat viidet:
    
    %s
    
    Peale aktiveerimist saadetakse sulle *veel üks e-kiri*, milles on sisselogimisinfo.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
et: Teiste nuppude valimiseks kasuta Tab-i või nooleklahve, redaktorisse naasmiseks vajuta Esc-i või kasuta üht nuppudest.

en: To reset your password, visit the following address:
et: Parooli vahetamiseks külasta järgnevat aadressi:

en: To set your password, visit the following address:
et: Parooli määramiseks külasta järgmist aadressi:

en: Toggle Editor Text Direction
et: Vaheta teksti suunda redaktoris

en: Toggle section: %s
et: Lülita sektsioon sisse/välja: %s

en: Toggle section: Custom Links
et: Lülita sektsioon sisse/välja: kasutaja viited

en: Too many redirects.
et: Liiga palju ümbersuunamisi.

en: Toolbar
et: Tööriistariba

en: Toolbar Toggle
et: Tööriistariba

en: Top
et: Ülal

en: Trackback
et: Tagasisideviide

en: Trackback excerpt:
et: Väljavõte trackback-ist:

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
et: Lood (subtiitrid, sisuedastus, kirjeldused, peatükid või metaandmed)

en: Translation Updates
et: Tõlkeuuendused

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Prügi: <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Prügi: <span class="count">(%s)</span>

en: Trash Selected
et: Saada valik prügikasti

en: Trash it: %s
et: Viska ära: %s

en: Trash widget by moving it to the inactive widgets sidebar.
et: Mooduli äraviskamiseks liiguta see mitteaktiivsete moodulite külgpaanile.

en: Tue
et: T

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Turn off Fullscreen
et: Üleekraanirežiim välja

en: Twice Daily
et: Kaks korda päevas

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
et: Kataloogi %s ei saa luua - kas selle ülemkataloogile on kirjutusõigused olemas?

en: Unapproved
et: Lükka tagasi

en: Unattached
et: Seostamata

en: Uncategorized
et: Määratlemata

en: Under %s
et: %s all

en: Underline
et: Allajoonimine

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Unknown Feed
et: Tundmatu uudisevoog

en: Unmute
et: Tühista vaigistus

en: Untitled
et: Nimetu

en: Untrash
et: Taasta

en: Untrash Selected
et: Taasta valitud

en: Update
et: Uuenda

en: Update Category
et: Muuda rubriiki

en: Update Failed!
et: Uuendamine ebaõnnestus!

en: Update Failed: %s
et: Uuendamine ebaõnnestus: %s

en: Update Link Category
et: Muuda viiterubriiki

en: Update Tag
et: Uuenda silti

en: Update audio playlist
et: Uuenda helifailide nimekirja

en: Update canceled.
et: Uuendamine katkestati.

en: Update completed successfully.
et: Uuendus lõppes edukalt.

en: Update gallery
et: Uuenda galeriid

en: Update video playlist
et: Uuenda videonimekirja

en: Updated!
et: Uuendatud!

en: Updating %s...
et: Uuendan pluginat %s...

en: Updating...
et: Uuendan...

en: Updating... please wait.
et: Uuendan... palun oota.

en: Upload Files
et: Laadin failid üles

en: Upload Images
et: Laadin pildid üles

en: Upload Limit Exceeded
et: Üleslaadimislimiit sai täis

en: Upload failed.
et: Üleslaadimine ebaõnnestus

en: Upload stopped.
et: Üleslaadimine peatati.

en: Uploaded By
et: Üles laadis:

en: Uploaded To
et: Üles laaditud:

en: Uploaded on:
et: Üles laaditud:

en: Uploaded to this page
et: Lisatud sellele lehele

en: Uploaded to this post
et: Lisatud sellele postitusele

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
et: või

en: Uploading
et: Üleslaadimine

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
et: Kasutajatasemete rakendamine pluginates ja teemades on ebasoovitav. Kasuta nende asemel rolle ja võimalusi.

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
et: Kui väärtust ei taheta näidata, kasuta parem funktsiooni %s.

en: Use %s instead.
et: Kasuta parem %s.

en: Use as featured image
et: Vali tunnuspildiks

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
et: Kasuta väljaarvatavate terminite eraldamiseks %s asemel komasid.

en: Use the %s filter instead.
et: Kasuta parem filtrit %s.

en: User Dashboard: %s
et: Kasutaja töölaud: %s

en: User has blocked requests through HTTP.
et: Kasutaja on HTTP päringud blokeerinud.

en: User registration has been disabled.
et: Kasutajate registreerimine on suletud.

en: User registration is currently not allowed.
et: Kasutajate registreerimine on hetkel suletud.

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username may not be longer than 60 characters.
et: Kasutajanimi ei tohi olla pikem kui 60 tähemärki.

en: Username must be at least 4 characters.
et: Kasutajanimes peab olema vähemalt 4 tähemärki.

en: Username or Email:
et: Kasutajanimi või e-postiaadress:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Username: %s
et: Kasutajanimi: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
et: Kasutajanimed võivad sisaldada üksnes väiketähti (a-ü) ja numbreid.

en: Users
et: Kasutajad

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
et: Korrektne <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>

en: Vertical space
et: Püstruum

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
et[0]: Videofail <span class="count">(%s)</span>
et[1]: Videofailid <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
et: Video üksikasjad

en: View Attachment Page
et: Vaata manuselehte

en: View Category
et: Vaata rubriiki

en: View Page
et: Vaata lehte

en: View Post
et: Vaata postitust

en: View Tag
et: Vaata silti

en: View attachment page
et: Vaata manuselehte

en: Visit %s&#8217;s website
et: Külasta veebilehte %s

en: Visit Site
et: Esilehele

en: Visual
et: Visuaalredaktor

en: Visual aids
et: Visuaaltöövahend

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
et: Oota veel veidi. Vahetevahel võib e-posti töös esineda meie tahtest sõltumatuid viivitusi.

en: We cannot find a title on that page.
et: Ei leia selle lehe pealkirja.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
et: Registreerumisinfo saadetakse sellele e-postiaadressile  (kontrolli see enne jätkamist veel kord üle).

en: We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the %s database.
et: Meil õnnestus andmebaasiserveriga ühendust saada (s.t. kasutajanimi ja parool on korras), aga ei õnnestunud valida andmebaasi %s.

en: Website
et: Veebileht

en: Website: %1$s (IP: %2$s, %3$s)
et: Veebileht: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Wed
et: K

en: Wednesday
et: Kolmapäev

[ctx: Wednesday initial]
en: W
et: K

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
et: Tere tulemast taas, %s. Täites alloleva vormi võid <strong>lisada enda kontole uue veebilehe</strong>.  Lehtede arv pole piiratud, seega loo palju tahes, kuid tee seda arukalt!

en: What do I do now?
et: Mida ma nüüd teen?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
et: Järjestusrežiimis kuvatakse menüüs täiendavalt elementide järjekorra muutmise vahendid.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
et: Ümberjärjestusrežiimis on ülaserva nimekirjast saadaval täiendavad operatsioonid.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
et: Kui alustad uut lõiku ühega neist vorminduskoodidest ja tühikuga selle järel, vormindatakse lõik automaatselt. Tühistamiseks vajuta Back- või Esc-klahvi.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header height of <strong>%s</strong> pixels.
et: Ehkki lisatud pilte saab valiku <strong>Lisa uus pilt</strong> alt kärpida enda soovi järgi, soovitab Sinu kasutatav teema päise kõrguseks <strong>%s</strong> pikslit.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header size of <strong>%s &times; %s</strong> pixels.
et: Ehkki lisatud pilte saab valiku <strong>Lisa uus pilt</strong> alt kärpida enda soovi järgi, soovitab Sinu kasutatav teema päise suuruseks <strong>%s &times; %s</strong> pikslit.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header width of <strong>%s</strong> pixels.
et: Ehkki lisatud pilte saab valiku <strong>Lisa uus pilt</strong> alt kärpida enda soovi järgi, soovitab Sinu kasutatav teema päise laiuseks <strong>%s</strong> pikslit.

en: Whoops, the provided date is invalid.
et: See kuupäev on vigane.

en: Widget moved down
et: Moodul nihutati alla

en: Widget moved up
et: Moodul nihutati üles

en: Widgets
et: Moodulid

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
et: Moodulid on eraldiseisvad sisuüksused, mida saab paigutada kasutatava kujundusteema vastavatele aladele (harilikult nimetatakse neid külgpaanideks).

en: Width
et: Laius

en: WordPress &rsaquo; Error
et: Wordpressi &rsaquo; viga

en: WordPress &rsaquo; Success
et: WordPress &rsaquo;  abiks!

en: WordPress Address (URL)
et: WordPressi aadress (URL)

en: WordPress Embed
et: Lisamine WordPressi

en: WordPress Failure Notice
et: WordPressi veateade

en: WordPress database error %1$s for query %2$s
et: WordPressi andmebaasiviga %1$s päringule %2$s

en: WordPress database error %1$s for query %2$s made by %3$s
et: WordPressi andmebaasiviga %1$s päringule %2$s, mille esitas %3$s

en: WordPress database error:
et: WordPressi andmebaasi viga:

en: Words: %s
et: Sõnu: %s

en: XML Error: %1$s at line %2$s
et: XML viga: %1$s  real %2$s

en: XML-RPC services are disabled on this site.
et: XML-RPC on sellel veebilehel keelatud.

en: Y/m/d
et: d.m.Y

en: Year
et: Aasta

en: Year: %s
et: Aasta: %s

en: Yes
et: Jah

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
et: Oled ilmselt WordPressi juba paigaldanud. Uuesti paigaldamiseks kustuta esmalt vanad andmebaasitabelid.

en: You are about to permanently delete these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
et: Oled kustutamas neid objekte jäädavalt. 
    Kustutamiseks vali 'Olgu', tühistamiseks 'Tühista'.

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
et: Oled kustutamas seda objekti jäädavalt. 
    Kustutamiseks vali 'Olgu', tühistamiseks 'Tühista'.

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
et: Oled kustutamas seda menüüd jäädavalt. 
    Kustutamiseks vali 'Olgu', tühistamiseks 'Tühista'.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
et: Oled kustutamas neid objekte. 
    Kustutamiseks vali 'Olgu', tühistamiseks 'Tühista'.

en: You are attempting to log out of %s
et: Üritad lehelt %s välja logida

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
et: Vaatad saidi %1$s  %2$skuu arhiivi.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
et: Vaatad saidi %1$s  %2$s arhiivi.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
et: Vaatad saidi %1$s  %2$s. aasta arhiivi.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
et: Vaatad saidi %s arhiivi.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
et: Rubriigi %s arhiiv.

en: You are customizing %s
et: Kohandamisel: %s

en: You are logged in already. No need to register again!
et: Oled juba sisse logitud, uuesti registreeruda pole vaja!

en: You are not allowed access to details about this site.
et: Sul ei ole õigust selle veebilehe üksikasju vaadata.

en: You are not allowed access to details of this post.
et: Sul ei ole ligipääsu selle postituse üksikasjadele.

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
et: Sul ei ole õigust selle taksonoomia termineid määrata.

en: You are not allowed to browse users.
et: Sul pole õigus kasutajaid sirvida.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
et: Sul ei ole õigust selle kasutajana lehe autorit muuta.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
et: Sul ei ole õigust selle kasutajana postituse autorit muuta.

en: You are not allowed to create pages as this user.
et: Sul ei ole õigust selle kasutajana lehti luua.

en: You are not allowed to create posts as this user.
et: Sul ei ole õigust selle kasutajana postitada.

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
et: Sul ei ole õigust sellesse taksonoomiasse termineid luua.

en: You are not allowed to customize the appearance of this site.
et: Sul ei ole õigust selle saidi välmust muuta.

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
et: Sul ei ole õigust selles taksonoomias termineid kustutada.

en: You are not allowed to edit posts in this post type.
et: Sul ei ole õigust seda tüüpi postitusi muuta.

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
et: Sul ei ole õigust selle taksonoomia termineid muuta.

en: You are not allowed to edit theme options on this site.
et: Sul ei ole õigust selle saidi teemavalikuid muuta.

en: You are not allowed to moderate or edit this comment.
et: Sul pole õigust seda kommentaari modereeerida või muuta.

en: You are not allowed to update options.
et: Sul pole õigusi sätteid uuendada.

en: You are now logged out.
et: Oled välja logitud.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
et: Postitad kommentaare liiga kiiresti. Võta veidi tempot maha.

en: You can also place menus in widget areas with the Custom Menu widget.
et: Kohandatud menüü mooduli abil saad menüüsid paigutada ka moodulialadele.

en: You can create a %s file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
et: Faili %s saab luua veebiliidese kaudu, kuid see ei tööta igal serveril. Kõige kindlam on luua see käsitsi.

en: You can see all comments on this post here:
et: Kõik selle postituse kommentaarid on siin:

en: You can see all pingbacks on this post here:
et: Kõik selle postituse pingback-viited:

en: You can see all trackbacks on this post here:
et: Kõik selle postituse tagasisideviited:

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
et: Seda aadressi ei saa registreerumiseks kasutada, kuna see süsteem kipub meie e-kirju blokeerima. Palun kasuta mõnd muud aadressi.

en: You do not have permission to do that.
et: Sul pole selleks piisavaid õigusi.

en: You do not have permission to preview drafts.
et: Sul pole õigust mustandeid eelvaadelda.

en: You do not have permission to upload files.
et: Sul pole õigust faile üles laadida.

en: You don't have permission to do this.
et: Sa ei või seda teha.

en: You have attempted to queue too many files.
et: Oled seadnud ootejärjekorda liiga palju faile.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
et: Sellel veebilehel on hetkel sisse lülitatud ainult üks teema.  Võrgustikuhaldur saab <a href="%1$s">lülitada sisse</a> või <a href="%2$s">paigaldada</a> uusi teemasid.

en: You have logged in successfully.
et: Oled edukalt sisse logitud.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
et: Otsisid %1$s arhiivist: <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. Kui otsing ei aita, võid proovida mõnda neist viidetest.

en: You may only upload 1 file.
et: Sa saad üles laadida üksnes 1 faili.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
et: Vabandust, kommenteerimiseks pead  <a href="%s">sisse logima</a>.

en: You must be logged in to complete this action.
et: Selle tegevuse lõpuleviimiseks pead sisse logima.

en: You must be registered to comment
et: Kommenteerimiseks peab registreeruma ja sisse logima

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
et: Veebilehe lisamiseks pead  <a href="%s">sisse logima</a>.

en: You need to pass an array of types.
et: Siin tuleb edastada tüübimassiiv.

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
et: Siin tuleks esimese parameetrina määrata kontrollitav tegevus.

en: Your Comment
et: Sinu kommentaar

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
et: Sinu PHP paigalduses puudub MySQL-i moodul, mida WordPress vajab.

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
et: Sinu konto on aktiveeritud.  <a href="%1$s">Logi sisse</a> kasutajanimega &#8220;%2$s&#8221;. Sinu parool ja sisselogimisjuhised saadeti e-postiaadressile %3$s. Kui e-kiri pole saabunud, vaata igaks juhuks üle enda rämpspostikaust. Kui kirja pole tunni aja jooksul saabunud,  <a href="%4$s">küsi uus parool</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
et: Sinu konto on aktiveeritud. <a href="%1$s">Logi sisse</a> või <a href="%2$s">mine tagasi esilehele</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
et: Sinu konto on aktiveeritud. <a href="%1$s">Mine esilehele</a> või <a href="%2$s">logi sisse</a>

en: Your account is now active!
et: Sinu konto on aktiveeritud!

en: Your address will be %s.
et: Sinu aadressiks on %s.

en: Your blogroll
et: Sinu viited

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
et: Sinu veebilehitseja ei toeta otseligipääsu lõikepuhvrile. Kasuta selle asemel klahvikombinatsioone või veebilehitseja redaktorimenüüd.

en: Your comment is awaiting moderation.
et: Sinu kommentaar ootab modereerimist

en: Your email address will not be published.
et: Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

en: Your latest posts
et: viimaseid postitusi

en: Your new password has not been saved.
et: Sinu uus salasõna ei ole salvestatud.

en: Your password has been reset.
et: Sinu parool on muudetud.

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
et: Sinu paroolivahetuse link tundub olevat vigane. Küsi uus link.

en: Your password reset link has expired. Please request a new link below.
et: Sinu paroolivahetuse link tundub olevat aegunud. Küsi uus link.

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
et: Sinu server kasutab PHP versiooni %1$s, kuid WordPress %2$s vajab vähemalt versiooni %3$s.

en: Your session has expired. You can log in again from this page or go to the login page.
et: Sessioon on aegunud. Palun logi uuesti sisse kas siitsamast või sisselogimislehelt.

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
et: Veebileht <a href="%1$s">%2$s</a> on aktiveeritud. Logi sisse kasutajanimega &#8220;%3$s&#8221;. Sinu parool ja sisselogimisjuhised saadeti e-postiaadressile %4$s. Kui e-kiri  pole saabunud, vaata igaks juhuks üle enda rämpspostikaust. Kui kirja pole tunni aja jooksul saabunud,  <a href="%5$s">küsi uus parool</a>.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
et: Sinu veebilehe värskeimad postitused.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
et: Sinu veebilehe värskeimad kommentaarid.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
et[0]: Valitud teema toetab %s menüüd. Määra millises asukohas menüü ilmub.
et[1]: Valitud teema toetab %s menüüd. Määra milline menüü ilmub millises asukohas.

en: Your theme supports a static front page.
et: Sinu kasutatav teema toetab staatilist esilehte.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
et: See kujundusteema toetab ühte menüüd. Vali, millist menüüd soovid kasutada.

en: [%1$s] Activate %2$s
et: [%1$s] Aktiveeri %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
et: [%1$s] Kommentaar: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
et: [%1$s] Palun modereeri: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
et: [%1$s] Tagasisideviide: "%2$s"

en: [%s] New User Registration
et: [%s] Uue kasutaja registreerimine

en: [%s] Notice of Email Change
et: [%s]  Teade e-postiaadressi muutumisest

en: [%s] Notice of Password Change
et: [%s] Teade parooli muutumisest

en: [%s] Password Lost/Changed
et: [%s] Parool vahetatud

en: [%s] Password Reset
et: [%s] Parool vahetatud.

en: [%s] Your username and password info
et: [%s] Sinu kasutajanimi ja parool

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
et: Viide

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
et: Meedia

[ctx: add new from admin bar]
en: User
et: Kasutaja

[ctx: add new media]
en: Add New
et: Lisa uus

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
et: Leht

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
et: Postitus

[ctx: adjective]
en: Approved
et: Heaks kiidetud

[ctx: adjective]
en: Spam
et: Rämps

[ctx: adjective]
en: Trash
et: Prügi

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
et: Uus

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
et: Sinine

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
et: Kohv

[ctx: admin color scheme]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
et: Ektoplasma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
et: Hele

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
et: Südaöö

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
et: Ookean

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
et: Päikesetõus

en: am
et: e.l.

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
et: %1$s &#8212, %2$s kell <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

en: close tags
et: sulge märgendid

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
et: Eelmisena üleslaetud

[ctx: custom headers]
en: Suggested
et: Soovitus

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
et: j. F Y

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
et: väljas

en: domain
et: domeen

[ctx: editor button]
en: Code
et: Kood

[ctx: editor button]
en: Left to right
et: Vasakult paremale

[ctx: editor button]
en: Right to left
et: Paremalt vasakule

[ctx: editor button]
en: Show blocks
et: Näita blokke

[ctx: find/replace]
en: Find
et: Otsi

[ctx: find/replace]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: find/replace]
en: Prev
et: Eelmine

[ctx: find/replace]
en: Replace
et: Asenda

[ctx: find/replace]
en: Replace all
et: Asenda kõik

[ctx: find/replace]
en: Replace with
et: Asenda

[ctx: find/replace]
en: Whole words
et: Terved sõnad

en: g:i a
et: h:i

[ctx: genitive]
en: April
et: aprilli

[ctx: genitive]
en: August
et: augusti

[ctx: genitive]
en: December
et: detsembri

[ctx: genitive]
en: February
et: veebruari

[ctx: genitive]
en: January
et: jaanuari

[ctx: genitive]
en: July
et: juuli

[ctx: genitive]
en: June
et: juuni

[ctx: genitive]
en: March
et: märtsi

[ctx: genitive]
en: May
et: mai

[ctx: genitive]
en: November
et: novembri

[ctx: genitive]
en: October
et: oktoobri

[ctx: genitive]
en: September
et: septembri

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
et: horis.-joondus

en: l, F jS, Y
et: j. M Y

[ctx: label]
en: Search for:
et: Otsi:

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
et: Vali ise...

[ctx: links widget]
en: All Links
et: Kõik viited

[ctx: list style]
en: Circle
et: Ring

[ctx: list style]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: list style]
en: Disc
et: Punkt

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
et: Väiketähed

[ctx: list style]
en: Lower Greek
et: Kreeka väiketähed

[ctx: list style]
en: Lower Roman
et: Väikesed rooma numbrid

[ctx: list style]
en: Square
et: Ruut

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
et: Suurtähed

[ctx: list style]
en: Upper Roman
et: Suured rooma numbrid

[ctx: media]
en: Remove video track
et: Eemalda video

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
et: (Hetkeväärtus: %s)

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
et: (Hetkel: %s)

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
et: (pealkiri puudub)

en: moved to the trash.
et: saadetud prügikasti.

[ctx: nav menu home label]
en: Home
et: Esileht

en: new WordPress Loop
et: Uus WordPressi tsükkel

[ctx: next post]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: noun]
en: Comment
et: Kommenteeri

[ctx: noun]
en: Trash
et: Saada prügikasti

en: number_format_decimal_point
et: ,

en: of
et:  /

[ctx: page]
en: Add New
et: Lisa uus

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
et: Ei kattu

[ctx: password strength]
en: Medium
et: Keskmine

[ctx: password strength]
en: Strong
et: Tugev

[ctx: password strength]
en: Very weak
et: Väga nõrk

[ctx: password strength]
en: Weak
et: Nõrk

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
et: Otsi &hellip;

en: pm
et: p.l.

[ctx: post]
en: Add New
et: Lisa uus

[ctx: post]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: post]
en: Pending
et: Ootel

[ctx: post]
en: Private
et: Privaatne

[ctx: post]
en: Published
et: Avaldatud

[ctx: post]
en: Scheduled
et: Avaldamise ootel

[ctx: post]
en: Trash
et: Prügi

[ctx: post format]
en: Format
et: Vorming

[ctx: post format archive title]
en: Asides
et: Ääremärkused

[ctx: post format archive title]
en: Chats
et: Vestlused

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
et: Galeriid

[ctx: post format archive title]
en: Images
et: Pildid

[ctx: post format archive title]
en: Links
et: Viited

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
et: Tsitaadid

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
et: Olekud

[ctx: post format archive title]
en: Videos
et: Videod

[ctx: post revision title]
en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
et: %1$s %2$s, %3$s tagasi (%4$s)

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Autosave]
et: %1$s [Automaatsalvestus]

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Current Revision]
et: %1$s [Värskeim versioon]

[ctx: post type general name]
en: Media
et: Meediaobjektid

[ctx: post type general name]
en: Pages
et: Lehed

[ctx: post type general name]
en: Posts
et: Postitused

[ctx: post type singular name]
en: Page
et: Leht

[ctx: post type singular name]
en: Post
et: Postitus

[ctx: previous post]
en: Previous
et: Eelmine

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
et: j. M Y k\e\l\l H:i

en: sitename
et: lehenimi

[ctx: spellcheck]
en: Finish
et: Lõpeta

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
et: Eira

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
et: Eira kõiki

[ctx: submit button]
en: Search
et: Otsi

[ctx: table body]
en: Body
et: Tabeli sisu

[ctx: table cell]
en: Cell
et: Lahter

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
et: Puudub

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
et: Lahtriskoop

[ctx: table column]
en: Column
et: Veerg

[ctx: table columns]
en: Cols
et: Veerud

[ctx: table footer]
en: Footer
et: Jalus

[ctx: table header]
en: Header
et: Päis

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
et: Rubriigid

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
et: Sildid

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
et: Rubriik

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
et: Silt

en: text direction
et: teksti suund

[ctx: text direction]
en: ltr
et: v->p

[ctx: theme]
en: Change
et: Muuda

[ctx: translations]
en: Available
et: Saadaolevad

[ctx: translations]
en: Installed
et: Paigaldatud

[ctx: verb]
en: Trash
et: Prügikasti

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
et: vert.-joondus

[ctx: video or audio]
en: Length
et: Kestus:

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
et: %1$s, %2$s

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
et: a
